Banner

Musím ho mít

Bylo mi tehdy 17 a moc se mi líbil jeden kluk, řekla jsem si, že ho musím dostat. Přes kamarády jsem si zjistila, že se chystá vlakem do Prahy a taky v kolik hodin pojede. Vzala jsem s sebou kamarádky Domču a Denisu a vyrazily jsme na vlak, měl odjíždět v 21:46.

Musím ho mít

Už v nádražní hale jsme ho viděly, jak si kupuje lístek, holky šly koupit lístek i pro nás a já zatím koukala, aby se nám někam neztratil. Šel na perón a my za ním. Ještě jsem zkontrolovala, jestli minisukně sedí tak jak má a jestli vykukuje kousek černé krajky, jak z konce samo držících punčoch, tak z dost hlubokého výstřihu. Radši jsem se ani neohýbala, aby mi moje obdařené kozičky nevyskočily z krajkové podprsenky o trochu menší, tudíž kozičky vypadaly ještě větší, než byly. Všechno bylo v pořádku. Akorát přijížděl vlak, rozhodly jsme se nechat Ondrovi (tak se naše, spíš moje "oběť" jmenovala) trochu náskok, aby někam zalezl a pak si teprve přisednout. Nesměle jsem nakoukla dovnitř kupé a zeptala se, jestli by tam nebyla 3 místa. Ondra přikývl.

Seděla tam ještě starší paní, která naštěstí vystoupila už příští stanici, mezitím nám také pan průvodčí zkontroloval jízdenky. Potom už cesta pokračovala v klidu. Domča zatáhla závěsy a Ondrovi to odůvodnila tím, že má radši soukromí a jestli mu to nevadí. Nevadilo, četl nějakou knížku a nevšímal si nás. Mrkly jsme na sebe a rozehrály naši hru. Domča spustila: „Jé to jsou ty moje oblíbený... ty mrško, víš, že těmhle síťovanejm nikdy neodolám!“ a začala mi rukou přejíždět po nohou. Deny si přisadila: „Co punčošky, ale všimla sis, že má to nový prádýlko? No to krajkový, podívej!“ a odhrnula trochu můj výstřih. Po očku jsem zkontrolovala Ondru, pořád držel knížku, ale pomrkával "nenápadně", co děláme. Je to na dobrý cestě. Mrkla jsem na holky, jako že je to ok a že pokračujem.

Domča mi zajela rukou pod sukénku, zastavila se na stehně, to ale Ondra nemohl vědět. „No jo... má to prádýlko... hmm... a ona je vzrušená, vlhká...“ pronesla Domča a políbila mě a taky Deny. Začaly jsme si spolu hrát, líbaly jsme se a osahávaly si kozičky. Když jsem se pak podívala na Ondru, viděla jsem bouli na jeho kalhotách, knížku odložil a už neskrýval, že ho naše počínání zajímá. Vstala jsem, zamkla kupé a zeptala se Ondry, jestli se nechce připojit? Kývnul hlavou a já si na něj obkročmo sedla. Chvíli jsme se dívali jeden druhému do očí a pak rozehráli hru jazyků. Bylo to lepší, než jsem si představovala, byla jsem úplně mokrá už jen z líbání. On na tom nebyl o moc líp, cítila jsem jeho čuráčka jak mě tlačil. Holky na nás chvíli koukaly a pak rozehrály svou vlastní hru, vyhrnuly sukýnky a Domča si začala hrát s Denisiným poštěváčkem, slyšela jsem, jak vzdychá, a to mě ještě víc vzrušilo.

Rozepla jsem Ondrovi kalhoty a když se nadzvedl, stáhla mu je ke kolenům. Potom jsem vysvobodila jeho macíka, který čile vyskočil z boxerek, objala jsem ho prsty a pomalu ho začala honit. Ondra zatím vysvobodil moje kozičky a přisál se na ně jako dítě k mámě. Rukama mě chytil za zadeček a masíroval ho, já zrychlovala v honění a pak jsem neodolala, přiklekla k němu a vzala si ho do pusy. Cítila jsem, jak pulzuje, a to mě moc lákalo, chtěla jsem ho ochutnat, najíst se jeho dávkou semene. Začala jsem ho sát, přejíždět po něm jazykem. Ani kouličky jsem nenechala bez pozornosti. Za chvíli jsem slyšela, jak vzdychá, jak mu v mém "lízátku" začíná škubat a pak vystříkl. Bylo toho tolik, že jsem měla co dělat, ale nakonec jsem to spolykala všechno. Očistila jsem mu ho, olízla si rtíky a znovu si na něj sedla.

Nastrčil mi dva prstíky, na které jsem dosedla. Byla jsem vlhká, vklouzly do mě jako nic. Palcem si hrál s mým hráškem a já usykala slastí. Podívala jsem se přes rameno, co dělají holky. Domča se zrovna kroutila v křečích orgasmu a Deny vylízávala její tekoucí šťávičky. Ondra mě chytil za bradu a otočil si mě k němu čelem. Chytil mě za vlasy, že jsem musela zaklonit hlavu a líbal mě na krku. Přitom pokračoval ve hře s prsty a já cítila že brzo budu. Zavřela jsem oči a čekala na svůj orgasmus. Už, už jsem skoro byla, když vyndal prsty a prudce mě narazil na svůj kolík. Vytřeštila jsem oči a vydechla, to jsem nečekala. Roztáhl mě pěkně, ani jsem si nevšimla, že je tak velkej. Znovu jsme rozehráli hru jazyků a já začala spolupracovat, jezdila jsem na něm čím dál rychleji, až jsem cítila, jak mě zalévá ten blažený pocit blížícího se orgasmu. Ondra byl dřív, vystříkal mi prcinku a to vyvolalo můj obrovský orgasmus. Bylo to tak intenzivní, že jsem si ani nevšimla, jak na nás něco křičí průvodčí...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.