Banner
Banner

Na internetu

Bylo pondělní ráno, a protože jsem byl unavený po vyčerpávajícím víkendu s přáteli a nevyspaný po promilované noci se svou milou, rozhodl jsem se, že nepůjdu do školy. Zašel jsem do počítačové učebny na našich kolejích, kde jsem se připojil na INET a přiserfoval do footfetish klubu, který jsem už jednou zběžně viděl, a protože miluju krásné ženské nohy, chtěl jsem se s tímto klubem seznámit důsledně.

Na internetu

Po přečtení všeho, co bylo ke čtení a shlédnutí všech obrázků, jsem byl tak vzrušený, že mě nesnesitelně tlačilo v rozkroku a do hlavy se mi valila krev. Jaké zděšení, když si k vedlejšímu počítači přisedla sympatická, asi dvacetiletá, dívka v měkkých bílých elegantních teplákách a na svých opravdu krásných nožkách měla jen nazouvací přezůvky, jinak zhola nic.

Začal jsem nenápadně pošilhávat pod její stůl, nemohl jsem odolat. Mé vzrušení se zvětšovalo a za chvíli jsem cítil, jak se mi potí pytel a zadek. Už jsem musel být celý červený, ale nedokázal jsem odejít a zapomenout na ty dva skvosty, které se mi zde nabízely. Už mi bylo jedno, že si někdo může všimnout, že se chovám podivně. Civěl jsem na její božské čisťounké udržované nožičky, na její patičky, chodidla, nárty, kotníčky a prstíčky. Přál jsem si, aby se čas zastavil a já mohl stále koukat tam, kde mě to tolik lákalo, protože tak krásně tvarované nožičky jsem ještě předtím nikdy neviděl.

V tu chvíli bych dal všechno za to, kdyby holka (pyšnící se takovýma nohama) byla moje a já si mohl vlézt pod stůl a laskat se tam s nimi. Moje bohyně s nimi pořád všelijak pohupovala, různě je přemísťovala a hrála si s přezůvkami. A tak jsem si to začal alespoň představovat. Představoval jsem si, že jsem pod jejím stolem a líbám ji na nárty a na kotníčky, třu se obličejem o její chodidla a pak kroužím jazykem kolem kotníčků a kolem patičky, olizuju ji nárty a cumlám prstíčky jeden po druhém. Přál jsem si mít v puse celou nožku. Strčit tak penis mezi prstíčky a jezdit mezi nimi. Opíjel jsem se těmito představami, když najednou to ze mě vyjelo, až jsem se lekl. Předklonil jsem se nad klávesnici, otočil hlavu ke zdi a doufal, že nikdo neví, co se mi právě stalo.

Když jsem se pak otočil na NI, dívala se na mě a usmívala se. Natočila svůj monitor na mě a já si na něm přečetl: „Vím To!“ V tu chvíli jsem si přál být na druhé straně zeměkoule, ale ona se usmívala a dělala, jako že se nic neděje, že je všechno v naprostém pořádku. Smazala obrazovku a napsala na ni: „Všimla jsem si ve dveřích, jak si prohlížíš na INETU nohy a protože vím, že mám hezké nohy, tak jsem chtěla zkusit, co to s Tebou udělá, bylo to fajn, jestli chceš, tak můžeme jít ke mně, kde mi je budeš moct lízat doopravdy, mám to ráda.“ Na to jsem jí odepsal, že bych byl nejšťastnější člověk na světě, ale že mám svou partnerku, kterou miluji, a že jsem jí věrný, takže nemohu. Tak jsme si zašli jen na kafe a povídali si o footfetishismu. Je to moc milá a inteligentní holka, jsou z nás kamarádi.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.