Banner
Banner

Na koleji

Je to možná přiblblé, dělit se o věci v intimním životě. Když ale vidím, že nebudu přiblblý sám a při představě, že se na to možná někdo i těší, s tím přestávám mít problém. Bude to trochu starší story z doby, kdy jsem byl na vysoké.

Na koleji

Odešel jsem z domova v 16, bydlel jsem v podnájmu v malé garsonce, kterou jsem platil z příjmů z letních tříměsíčních brigád v jedné hamburské přístavní hospodě - tam jsem nosil štamgastům, většinou ruským námořníkům, pivo a místní hospodskou specialitu - čerstvé domácí bramborové chipsy s pažitkovým Créme fraiche. Bylo to výborný, ale nedalo se to jíst víc než dva dny za měsíc... Respektive jsem taky bydlel u holky, kterou jsem poznal ve studentském klubu na Strahově. Byla z Hradce Králové a měla dlouhodoběji známost. To mi bylo 18, jí 21. Její přítel, zazobanec královéhradecké smetánky, kterého celou dobu držel, a ve "studiích" sponzoroval, otec jako vysoký funkcionář hradeckého magistrátu brzy přišel na to, že ho nahradila. Urazilo to jeho ješitnost a hodně vyměkl, když zjistil, že spolu spíme na pokoji.

Byl jsem fakt ušák a ona mě zaučovala. Ten blbec neměl důvod žárlit, když se to vezme kolem a kolem. Já jsem pro tu holku fakt chtěl, aby se mnou zažívala jen to, co pro ni bude pěkné a přirozené. Takže shrnuto a podtrženo jsem rád dával víc, než jsem dostával. Ležel jsem s ní v posteli, ona byla úplně nahá a já úplně vzrušený. Najedou si to sama začala dělat. V té době jsem si nedovedl představit, že bych třeba sám a dobrovolně před holkou prováděl takové ty věci, jako je autoerotika. Překvapila mě, viděla to a jediné, na co se ještě zmohla bylo to, že mi řekla: „Jsem normální, mladá a zdravá holka, tak se nediv, že to potřebuju...“ Tak jsem se jí zabořil pusou do klína a udělal ji jazykem třikrát za sebou. Fakt se mi líbilo, jak nezvykle (v porovnání s tehdy mými vrstevnicemi) přirozeně prožívala orgasmus.

Užíval jsem si, jak reaguje její poštěváček, jak jí tvrdnou bradavky, jak vlhne a jak při tom křičí. Tenkrát jsem to nechápal, ale měla zjevně v úmyslu si se mnou užít a pak se vítězoslavně jako "winner" vrátit k té zženštělé hradecké kreatuře a mě použít jako hříčku a donucovací prostředek. Nemám jí to dodnes za zlé. Stalo se... Leželi jsme spolu jednoho večera u ní ve stísněném studentském pokoji na kolejích. Dobře se po 4 deci vína bavila tím, jak jí kamarádky předhazují, že je na zajíce. Myslely tím můj věk 18 kontra její 21. Já jsem to s ní myslel vážně a fakt jsem už chtěl, aby tam došlo k vyváženému poměru, co do společné erotiky. Když jsem do ní konečně po 3 měsících námluv vnikl, netrvalo to ani 2 minuty (PŘEDČASNÉ VYVRCHOLENÍ ALE NEBYLO). V tu chvíli byl za dveřma ten jeliman a hystericky řval, že vyskočí z okna.

Řekla mi, že musí za ním, aby si ten chudinka neublížil. Moje argumenty, že on jí ublížil stokrát, nebyly zjevně platné, a tak jsem se na několik hodin octl sám na jejím pokoji a čekal jsem trpělivě na ni. Nad ránem mi přišla říct, že se k němu vrací. Něco se ve mně zlomilo a tenkrát jsem si uvědomil, o čem je život. Sbalil jsem věci a odstěhoval se do kolejního apartmánu, kde mi nabídla místo kamarádka téhle holky, když viděla, jak to dopadá. Byl to takový ten troj-pokojový byt, kde žijou studenti pospolu. Ale já jsem se tam octl v přítomnosti dvou mladých holek, které spojovalo to, že se rozešly s přítelem. Bylo to fajn, vařili jsme spolu, jedli jsme spolu, pili jsme spolu víno a mě by tenkrát ani nenapadlo, že se to může nějak zvrhnout. Stalo se...

Jednou v noci se mi zdálo o Daně (té hradecké holčině). Asi bylo normální, že to po delší abstinenci byl erotický sen. Byl jsem hrozně vzrušený a vzbudil jsem se do reality přesně ve chvíli, kdy bylo už málo času na uvažování. Na vybranou bylo jen znečistit povlečení a prostěradlo nebo utéct do koupelny. Stiskl jsem si penis, aby to ze mě nezačalo stříkat a běžel jsem do koupelny. Hned vedle koupelny byla naše společná kuchyň, tam se svítilo pořád, takže jsem tomu nepřikládal důležitost a netušil jsem, že tam někdo může být. Zrovna, když jsem stál u umyvadla a povolil stisk, abych si ulevil, se ve dveřích objevila moje spolubydlící Petra. Lekla se mého úprku do koupelny a přišla se zeptat, jestli mi není blbě po tom litru vína, co jsme předtím každý vypili.

Nešlo už dělat vůbec nic, a tak viděla přesně ve chvíli, kdy jsem začal stříkat. Myslím, že to je tak u všech chlapů, když se jim zdají erotické sny... Prostě to bylo tak, že jsem velkou dávkou spermatu postříkal postupně umyvadlo, pak i zrcadlo nad ním do výšky tak 2 metrů a pak jsem to nevydržel, otočil se na Petru a postříkal jsem jí ještě stehna a taky krátkou noční košili, kterou měla na sobě. Myslel jsem si, že to přejde a že půjde pryč, že na to zapomeneme. Ale stála ve dveřích, začala se svlíkat. Měl jsem pořád rád Danu a říkal jsem si, že to tímhle nepokazím. Když jsem, ale asi po týdnu, zjistil, že se z (asi) ekonomických pohnutek znovu oddává tomu hradeckému jelimanovi, rezignoval jsem.

V ten moment jsem chtěl urvat všechno, a tak jsem se ocitl v náruči a posteli Petry a její kamarádky Andrey. Spali jsme spolu ve třech, prováděli věci, které mi tenkrát při ranním probuzení mezi dvěma holkama, které se dělily o moji erotickou náklonnost, způsobovaly morální kocovinu. Když nad tím ale s odstupem přemýšlím, nemám s tím problém. Oběma jim bylo dobře, když mi vyvrcholily do pusy. A mě bylo dobře, když ležely vedle sebe a já jsem jim stříkal na bříška, zadečky anebo prsa. Život je o tom...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.