Banner
Banner

Na ostrově hrůzy

Konečně je tu léto a dva měsíce zaslouženého volna. Při mém nízkém platu učitelky, na prvním stupni, jsem si vybrala celkem pěknou dovolenou u moře. Zabalit věci na týden, mi zabralo pár hodin a už jsem vyrážela taxíkem k letišti. Všem se zdálo divné, proč jedu sama..., ale kdo by chtěl sebou chlapa, když jsem se s jedním mizerou po několika letech rozešla a kamarádky..., s těma také zrovna netoužím sdílet pokoj na dovolené.

Na ostrově hrůzy

Po 2,5 hodinách letu jsem se ocitla na ostrově Djerba. Odevšad′ na mě dýchala vůně exotiky a ani muže jsem nenechávala příliš chladné. Ženy tu chodili zahalené anebo tady nebyla žádná a já jako celkem ucházející blondýnka s trojkami, a ještě v topu a minisukni... Jindy by mě to těšilo, ale teď a tady a úplně sama (poprvé jsem litovala, že jsem tu sama, necítila jsem se osamoceně, to ne, ale spíš v tom byl strach a jak se později ukázalo, tak oprávněný). Nastoupila jsem do minibusu, na kterém bylo napsáno jméno hotelu a cestovní kanceláře. Auto se pozvolna rozjelo, letmo jsem se rozhlédla po celkem útulném minibusíku, ale nikde nikdo, bylo to divné, byla jsem plná dojmů, tak jsem se nad tím dále nepozastavovala. Jízda netrvala dlouho, něco kolem 40 minut, pak auto zastavilo a řidič mi s úsměvem a gestem ruky oznámil, že jsme na místě, a že bych měla vystoupit. Pobrala jsem svoje věci a došla ke dveřím, jednou nohou jsem stoupla na prašnou cestu, když v tom do mě řidič strčil a já upadla na zem, než jsem se stačila otočit a vynadat řidiči za jeho hrubé chování, zavřel dveře a pokračoval v jízdě.

Zvedla jsem se ze země a sebrala svoje věci, vzpamatovávala jsem se z chování řidiče a než jsem se pořádně rozhlédla po okolí, tak mě zezadu někdo chytil a na krk mi přiložil chladné ostří nože, mluvil na mě nějakým nesrozumitelným jazykem a tlačil mě před sebou k nedalekému domku, bránila jsem se, ale když ostří bolavě přitlačil na můj krk tak jsem to vzdala. V domě mě hodil na postel a obě ruce mi zavázal za čelo postele a nohy doširoka roztažené nahoru k nějaké kladce, to už jsem dostala opravdu strach a začala jsem brečet a prosit ho anglicky, německy a rusky ať mě nechají, bylo na něm vidět, že mi nerozumí ani slovo. Ani nevím, jak dlouho jsem tam ležela, když se otevřeli dveře domku a stál tam ten snědý muž, co mě přivázal a vedle něho ještě jeden starší, ušmudlaný a nehezký muž, o něčem se spolu bavili a pak mě tam nechal s tím špinavcem samotnou. Třásla jsem se strachy a na něm bylo vidět, že ho můj strach přímo rozpaluje.

Chvilku mě jen tak pozoroval a obcházel kolem dokola, pak vyndal z kapsy rezavý otvírací nůž a začal se ke mně přibližovat… To už jsem myslela, že se odsud živá nedostanu. Sedl si ke mně a začal rozřezávat moje oblečení, až jsem tam ležela jen tak nahá s nohama doširoka roztaženýma. Začal se mě dotýkat všude po těle těma svojima prackama, potom se zaměřil na moje prsa, mačkal je a kousal bolestivě do bradavek, až mi místy prosakovala krev, když se bradavek nabažil sjížděl níže, až k mému rozkroku, snažila jsem se dát nohy k sobě, ale nešlo to, provazy držely příliš pevně, prsty roztáhl k sobě přitisknuté velké pysky, vyhledal klitoris a začal ho těma svýma prstama drtit, až jsem mu začala čurat do dlaně, na to přestal, rozzlobeně se na mě podíval, cosi prohodil a odešel. Během chvíle se vrátil a v ruce měl něco velkého dřevěného, když přišel blíž, tak jsem v té věci poznala ohromný penis, nikdy dřív jsem něco tak velkého neviděla...

Když se s tou věcí přiblížil k mojí kundičce, šli na mě mrákoty, přiložil ho k mojí brance a začal mi ten ohromnej penis zasouvat dovnitř, myslela jsem, že mě roztrhne, byla to taková bolest, že jsem omdlela... Když jsem se probrala, ležela jsem na nějakém studeném stole v kundičce ten ohromný penis a v mé neposkvrněné prdelce, jsem cítila také něco velkého a tvrdého. Brečela jsem bolestí a ponížením. Kolem mě teď′ stálo několik stejně nechutných chlapu jako ten první, všichni na mě civěli a honili si svoje klády, můj trýznitel odešel a co se dělo potom, to bylo to nejhorší, co jsem kdy zažila. Z kundičky i z prdelky mi vyndali ty ohromné věci a pak mě jeden po druhém znásilnili, osahávali a okusovali celé mé tělo, jediná má dírka nezůstala prázdná, musela jsem si nechat nastříkat jejich semeno všude kam chtěli, kundička i prdelka byly v jednom ohni. Pak jeden druhého hecoval, kdo strčí hloub ruku do mé prdelky. Zase jsem omdlela, a když jsem se probrala, ležela jsem nahá v posteli v hotelu, který jsem měla zaplacený a myslela jsem, že se mi vše zdálo, ale podle toho, jak mě bolela kundička a prdelka, tak jsem věděla, že to nebyl sen, ale pravda.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.