Banner

Na půdě

Jmenuji se Lída a je mě už 41, bydlím už přes rok sama, co jsem se rozvedla s mužem. Kluk od sousedů, kterému je 18, mě ale stále pozoruje, jak třeba jdu po chodbě na půdu. Cítím, jak mě pořád, tak divně sleduje. Po domě už chodím většinou jenom schválně v kalhotkách a v malé zástěře na tkaničky, docela mě to i vzrušuje.

U nás v domě máme společnou půdu, kde sušíme prádlo. V neděli jsem prala a šla tam, jako vždy, věšet prádlo. Párkrát se mě stalo, že se mě tam dokonce ztratily kalhotky, dobře vím, že mně je ten klučina bere. Tak jsem si v ten den řekla, že to zjistím, jak to vlastně je. Zavěsila jsem tam tedy různé blůzky i kalhotky, ale tentokrát jsem zabouchla a předstírala, že už jdu do bytu. Potichu se tam, ale vrátila a schovala se tam do jednoho výklenku, kde vlastním starou velkou skříň, bez vrchní desky, ale i tak mě jí bylo líto ji vyhodit. Tak proto ji tam stále mám.

Dala jsem do ní židličku, sedla si do ní, přivřela ji zevnitř a tiše čekala co bude. Asi za 5 minut jsem opravdu viděla klíčovou dírkou, jak někdo odemčel, byl to opravdu ten kluk. Chvilku tam postával a pak se tam zamčel a hned šel ke šňůře s mým prádlem. To, co jsem dál viděla, byl docela vzrušující zážitek. Sahal na mé zavěšené kalhotky, jako by vybíral, které si tentokrát veme. Pak se stalo, že se začal svlékat s tepláků, pod kterými už nic neměl. Svlékl se tedy docela rychle a to úplně do naha. Byla jsem s toho docela pif paf. Vždyť by to mohl být věkem můj syn. Viděla jsem, jak odkramlíkoval jedny moje bílé gaťky a prostrčil si je mezi svého už vztyčeného klacka, to byl pohled jak s nějakého erotického filmu.

Pak začal rychle masturbovat a u toho si pleskal po prcce a různě se nakláněl a chvíli klečel, a tak různě sexoval sám se sebou. Viděla jsem tou klíčovou dírkou fakt všechno. Mě to opravdu začalo silně vzrušovat, ho takhle vidět a stalo se, že jsem se v té skříni svlékla také úplně do naha! Byla jsem vzrušením celá mokrá a bez sebe! Honila jsem si tam také, jako nějaká puberťačka, bylo to tak rajcovní, když jsem viděla, jak začal stříkat mohutné cákance, tak 2 metry před sebe. Udělala jsem se s ním zároveň. Byl to neuvěřitelný zážitek. Pak si rychle oblékl tepláky a tílko, vzal si ty mé kalhotky, co si vybral a zabouchnul a zamčel. Já se taky probrala, oblékla se a za chvilku odešla. Nevím, jestli mu to mám povědět, že vím, co tam dělá! Rozhodně bych ho zase chtěla vidět, jak si ho tam honí s mýma gaťkama. Asi budu častěji prát! Co myslíte vy? Vzrušilo by vás to také tak, jako mě?

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.