Banner

Na samotě u lesa

Procházela se venku jen v letních šatičkách, na nohách žabky a vlasy jí rozfoukával letní vítr. Měla dlouhé vlnité vlasy na ramena, které se jí neposlušně kroutily po celé jejich délce. Větřík si pohrával s jejím tělem a zvýrazňoval její vnady. Měla sexy zadeček a v těch šatičkách byl k nakousnutí.

Na samotě u lesa

Málokdy chodila ven bez spodního prádla, ale když už se k tomu rozhodla - mělo to svůj cíl a význam. Byla na pár dní na dovolené v jedné osamocené chalupě. Mnohdy tam chodila nahá. Jemně našlapovala po dřevěné podlaze, její ňadra se pohupovala v rytmu její chůze. Rozhodla se jít, se projít, k nedalekému lomu. Cupitala po lesní cestě a hrozně se těšila až se ponoří pod vodní hladinu, která ji osvěží. Nikdo tam nebyl (myslela si). Přistoupila na okraj břehu a nechala tiše spadnout šaty na prašnou zem. Zpod větví stromů a v odlesku vodní hladiny spatřil její přenádherné tělo. Věděl, že sem ráda chodí a chodí sem ráda sama. Pozoroval, jak se ONA pomalu vkrádá krůček po krůčku do vody a její bradavky trčí. Toužil je ochutnat svým jazykem. Pomalu kolem nich kroužit, něžně je laskat a sát, olizovat a třít. Plavala a potápěla se. Pohrávala si s tím živlem zvaným voda. Nechala se jím nadnášet. Slunce jí vyrývalo do těla vzrušující vzkazy. Byla krásná. Mokré vlasy jí zakrývaly lopatky, když pomalu vystupovala na břeh. Její tělo v odlesku slunce hrálo na jeho city a touhy. Vklouzla do šatů a odebrala se do chalupy, kde na ni čekala dobrá večeře, kterou pro ni připravil ON.

Venku se stmívalo a z oken chaloupky bylo vidět mírné světlo. Překvapilo ji to a než přišla blíž tak jí hlavou proběhlo pár možností - co se mohlo stát. Ale, že by ON přijel mnohem dříve než měl - to opravdu nečekala. Otevřela dveře a za nimi stál ON. „Ahoj broučku! Tak ty už jsi tu?“ „ANO, vždyť mě vidíš“. Připravil pro ně společnou večeři, na stůl i láhev s vínem, které u jídla popíjeli. Problesklo jí hlavou, že se dlouho neviděli. Nepřipouštěla si to, že by jí mohl chybět. Chybět svou blízkostí, tím jak se pohybuje, jak dýchá, jak se s ní vždy překrásně pomiluje… Dojedli, ze stolu posbírali špinavé nádobí a sklenice od vína. Odešla do koupelny napustit si vanu plnou pěny. On mezi tím po pokoji rozmístil čajové svíčky, zapálil je, zatáhl závěsy a rozestlal. Moc jí chtěl. Chtěl se jí dotýkat, mazlit se a divoce se milovat. Je to pár dní, co naposledy ochutnal její rty a strašně se mu líbilo, co s ní jejich líbání provádí. Věděl, že jí svým jazykem a rty přivádí do extáze.

Vešel za ní do koupelny a zhasnul. Z pokoje tam vnikal jen úzký pruh světla. A to mu bohatě stačilo, rád ji totiž pozoroval v šeru - dávalo to průchod jeho fantazii. Pomohl jí z vany a pomáhal jí s utíráním. Přitom se vždy nenápadně zdržel u těch citlivějších místeček. Odvděčila se mu za to tichým sténáním. Upustili na zem osušky, vzal ji za ruku, něžně ji políbil a svými polibky pokračoval od dlaně, přes loket, paži … krk až k jejím ústům. Mezi vášnivými polibky jí pověděl „spěchal jsem za tebou, moc se mi stýskalo“. Zakryla mu prsty ústa a pověděla mu – „pššt, nic neříkej a nepouštěj mě.“ Uchopila jeho ruce a vedla ho do pokoje. Položila ho na rozestlanou postel a uložila se vedle něj. Hladil jí ve vlasech, jeho prsty si s nimi pohrávaly - měla to moc ráda. Neznatelně se dotýkal její tváře, krku, ňader, bříška, klína, stehen, lýtek a chodidel. Vrněla blahem. Moc ji to vzrušovalo. Vzala jeho ruku do své a nasměrovala ji do svého klína. Pochopil, začal ji tam něžně hladit, jejich rty se spojily a začali se vášnivě líbat. Ona ho na oplátku hladila všude, kde to měl rád. Prstíky mu hladily jeho bradavky, bříško i penis. Uchopila ho do rukou a něžně ho sevřela. Zavzdychal, ocitl se na vrcholu blaha. Tak jako ona - to neuměla zatím žádná. Jemně ho masírovala rukou a zapojila do této hry svá ústa. Zajížděl do té mokré mezírky mezi zoubky, byla opatrná. Jazýček jí kmital po jeho vrcholku, pohrál si s uzdičkou a zase ho celého vsákla do sebe. Potvůrka jedna. Z jeho napnutého penisu vyšla kapička touhy. Celou jí olízla a labužnicky zamlaskala. Věděla, že se blíží to, co oba chtěli.

Nechal ho vyklouznout z jejích úst a přetočil jí na záda. Jeho polibky směřovaly od čela, přes nos a ústa, krk, šíji až k prsům. Vzal mezi zoubky její drobné bradavky, které se každým jeho dotykem stávaly naběhlejší a vzrušenější. Něžně jí hnětl ty prsíčka, co tak rád hladil. Jeho penis se začal dobývat do jejího klína. Její štěrbinka byla mokrá touhou a ten jeho - raději nemluvit. Byli strašně vzrušení. Po celé místnosti se rozléhalo tiché sténání a zesílilo se právě tehdy, kdy do její mušličky vklouznul ten trčící pyj. Něžně a přesto vášnivě. Šla mu svými pohyby naproti, musel jí umírnit - aby nevyvrcholil tak brzy. „Nespěchej lásko moje, hezky pomalinku“ Přiváděl jí k šílenství, pomalu a něžně, pravidelně a dlouze do ní přirážel. Nechával ho vklouzávat do té tůňky lásky. Byl strašně vzrušený, musel se hodně ovládat. Čekal na ni, čekal na její orgasmus. Nedával chviličku pozor a ona si ho „osedlala“ … ležel na posteli a nad sebou měl její velká ňadra, která začal svými rty a jazykem pěkně škádlit. Pohybovala se a napichovala na jeho penis, cítila, že to musí každou chvilkou přijít. Přitáhl si ji k sobě a šeptal jí do ucha nemravnosti o tom, co by s ní rád všechno dělal. Přitom jí nepřestával hladit a laskat, až … najednou ucítil tam dole ten známý a překrásný pocit jejího orgasmu. Jejich rty se v té vášni spojily v hru přenádhernou, jeho ruce se dotýkaly každičkého kousku jejího těla.

Pomalu, ale vytrvale to doznívalo. Bylo to silné a dlouhé, prostě překrásné. Z jeho úst se vydralo jen pár tichých slov. Věděla, co ji čeká. Postavil se k okraji té obrovské postele, na které se zrovna milovali. Klekla si před něj a začala znovu ta její hra jazykem s jeho penisem. Její ruka jí pomáhala ho přivést k orgasmu. Olizovala a dráždila ho. Pohrávala si s ním. Její ruka rytmicky dráždila jeho penis, který s velkým vzrušením vklouzával do jejích úst. Hladil ji při tom po tváři a ramenou, snažil se jí pomoct v jejím snažení a pomalu přirážel. Ucítila to známé pnutí v jeho překrásném údu. Zasténal a jeho prsty vklouzly do jejích vlasů. V ten moment se dostavilo jeho vyvrcholení… Bylo krásné a silné.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.