Banner
Banner

Na školním výletě s učitelkou

Když jsem byl v 8. třídě, jeli jsme se třídou na školní výlet. Jeli s námi dvě učitelky, jedna už trochu stará tak kolem 40-45 let (na svůj věk taky docela krásná) a druhá byla mladší, mohla mít tak 35 let, ale ta byla opravdu krásná, štíhlá, krásný zadeček a ještě krásnější a velký prsa.

Na školním výletě s učitelkou

Druhého dne, kdy jsme byli na výletě, jsme se šli koupat. Byl krásný, slunečný den a my řádili ve vodě. Jen naše krásná učitelka (budeme jí říkat třeba Eva) se nešla vykoupat a byla u sebe v chatce. Šel jsem k ní, protože jsem jí musel dát ještě peníze za cestu do kempu. Byl jsem jen v plavkách, a když jsem tam došel, chvilku jsme to tam vyřizovali a potom se to stalo. U plavek, které jsem měl na sobě, mi praskla guma a v ten okamžik mi plavky spadly na zem. Nestačil jsem na to dostatečně rychle reagovat, protože mi stál můj 16 cm penis, jako vždy, když jsem v její blízkosti, protože si ji představuji, jak asi vypadá nahá. Zrovna se na mě dívala, a když mi plavky spadly, tak to ihned zaregistrovala a dívala se mi přímo do rozkroku. Ihned jsem si chtěl plavky natáhnout, ale ona jako střela vyskočila ze židle, na které seděla a stála u mě tak blízko, že jsem se neodvážil ani dýchat. Lepila se na mě jako by mě chtěla líbat a já se nemohl ani hnout, protože mi v pohybu bránily plavky.

Eva se ke mně namáčkla prsy a já na svém nahém těle cítil přes její slabé tričko její tvrdé bradavky. Potom jsem cítil její dotek na mém penisu. „Hm, to ho máš tak velkého? A že jsi se nepochlubil dříve,“ řekla mi a kleknula si a už měla můj penis v celé dlani. Jen jsem koktavě řekl „Co to děláte?“ ale ona mi dala najevo, ať jsem potichu a začala mi ho honit a řekla, ať se uvolním, že tohle se mi bude líbit. Na tohle se nedalo říct ne a tak jsem si sednul na postel a ona šla zamknout dveře. Když se vrátila, tak si opět kleknula k mému rozkroku a roztáhla mi pořádně nohy a vzala do ruky moje koule. Trošku je promasírovala a pak je i olíznula a jazykem mířila pořád výš a výš, až se dostala ke špičce mého žaludu. Stáhnula mi předkožku a pak mi pustila pár slin na žalud, aby mě to moc nebolelo a potom mi ho krásně kouřila. Do pusinky si dávala opravdu jen žalud a pak mi ho dráždila špičkou jazyka. Konečně jsem se trochu odvážil a natáhl ruku a šáhl jí na prso.

Když se nic nedělo, zapojil jsem do práce i druhou ruku a potom si stoupnula a rozepnula si kalhoty a sundala si je. Kalhotky byly také během chvíle pryč a ona řekla, že to má ráda hezky zezadu. Chytnula se postele a vystrčila na mě její krásnou prdelku a já jí rukama roztáhl dírečku a narval tam toho mého macka. Začal jsem pěkně přirážet, a když už jsem zrychlil svoje pohyby na maximum, začal jsem stříkat. Můj výstřik byl opravdu velký a Eva jen krásně vzdychala. Potom mi ho začala zase kouřit, aby slíznula všechno moje sperma. Když dokončila svoje poslední kouření mého klacku za tento den, sundala si konečně i vršek a na mě se vyvalila dvě obrovská ňadra. Uchopil jsem je a chvilku si s nimi pohrával a mačkal její bradavky. Posadila mě na židli a řekla, ať si taky trochu odpočinu a pomalým pohybem na mě nasednula. Můj penis byl teď zapíchnutý v její krásné mušličce a ona se na mě začala pomalými pohyby vlnit a bylo to moc krásné.

Po chvilce se její pomalé vlnění změnilo v rychlou jízdu a už na mně vlastně skoro skákala a vypadalo to, že neví, kdy přestat. Držel jsem ji za boky, ale ona hlasitými výkřiky dávala najevo, že nehodlá přestat. Když konečně trochu zpomalila, tak jsem ji chytnul za prsa, a doufal, že ještě vystříknu. A už to bylo tady. Můj poslední, ale už hodně malí výstřik v její kundičce rozpálil oheň a ona prožila krásný orgasmus. Ještě, že chaty jsou od vody tak daleko, jinak by asi každý věděl, co tam děláme a nevím, jak bych se kamarádům zpovídal. Další den, když jsem přišel k naší krásné paní učitelce, tak už to nebylo jako poprvé. Ten den se chtěla jen dívat, protože prý neměla náladu. Tak jsem si tam jen stáhnul trenky a honil si svůj ocas a tajně doufal, že se něco semele. A taky, že semlelo! Otevřely se dveře, které zapomněla Eva zamknout a tam stála naše druhá paní učitelka!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.