Banner
Banner

Na WC v Podolí

Plavala už skoro hodinu, když pocítila nutkání jít na velkou. Vylezla z bazénu a zamířila do dámských šaten na WC. Po otevření dveří od dámských toalet strnula. Všechny toalety měly vysazené dveře a 3 údržbáři je natírali. Propadla panice. Jiné toalety tu nejsou. Na pánské by se neodvážila.

Na WC v Podolí

Kdyby potřebovala jen čurat, šla by do sprchy. Ale na velkou? S omluvným úsměvem vešla do prostoru toalet a zamířila do poslední kabinky u okna. Strašně se styděla a ve svých 16 letech se neodvážila údržbáře požádat, aby na chvíli odešli. Jen doufala v jejich takt. Marně. Když si rozprostřela ubrousky na prkýnko, začala si stahovat plavky vcelku. Nejmladší údržbář, asi učeň, se objevil před dveřmi její kabiny a usilovně natíral. Dělal, že se nedívá. Stáhla plavky ke kolenům a rychle dosedla na prkýnko. Kryla si plavkami holá prsa a dlaní vyholenou štěrbinu.

Když vzhlédla, uviděla ve dveřích zvědavé obličeje všech 3 natěračů. I toho šedovlasého mistra. „Blbci“ pomyslela si v duchu. Zatlačila a nechtěně si uprdla. Oba učňové se zahihňali a podívali se na sebe. Ona zrudla jak pivoňka. Stolice z ní začala vycházet a toaletami se linul slabý zápach. Cítila, že ještě není úplně vyprázdněná, ale chtěla co nejrychleji zmizet. Nazdvihla se nad mísu a začala si otírat konečník ubrousky. Učňové i mistr se se zaujetím trochu předklonili, aby lépe viděli holou štěrbinu a vykukujícím klitorisem. Rychle natáhla plavky nahoru a spláchla. Proběhla kolem čumilů a utekla do sprch.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.