Banner
Banner

Nadržená

Bylo léto a já jsem byla s rodiči na dovolené v malém campu. Byli jsme ubytováni v malé chatce v takové menší osadě. Bylo to asi měsíc, po tom, co jsem přišla o panenství a byla jsem strašně nadržená. Sice jsem sebou měla vibrátor, ale to nebylo ono. Jednou se rodiče rozhodli, že pojedou do města na nákupy. Město bylo vzdálené asi hodinu jízdy autem.

Nadržená

Řekla jsem jim, že tu na ně počkám (chtěla jsem chvilku pro sebe a svůj vibrátor). Naši odjeli a já jsem si začala hrát. Nejdřív prstíkem, potom dvěma a nakonec vibrátorem. Dělám, jsi to tak vždycky a vždycky dojdu k orgasmu. Tentokrát jsem se však ne a ne udělat. Byla jsem strašně nadržená a ono nic. Řekla jsem si, že se půjdu projít a třeba cestou (vibrátor sem měla v kabelce) najdu nějaké pěkné místečko a tam dokončím, co jsem začala (kolem byla spousta lesů). Když jsem vyšla z chatky, všimla jsem si, že na verandě sousední chaty setí kluk (přibližně 16 let) a četl si nějakou knihu. Očividně byl v chatě sám. Rychle jsem zašla zpět do chaty a začala přemýšlet... on je sám... já jsem sama a strašně nadržená docela pěkná holka... Dodala jsem si odvahy a vyšla opět ven. Strašně se mi třásla kolena nervozitou (... Co, když se strašně ztrapním?... Co, když mě pošle do háje a bude si o mně myslet, že jsem nějaká děvka?...). Přišla jsem k němu a oslovila ho. Řekla jsem mu, jestli by se nechtěl třeba projít a popovídat si. On souhlasil!!!

Šli jsme kolem nedalekého rybníku a mluvili o všem možném. Dostala jsme z něj, že se se svou holkou rozešel před koncem školního roku a že od té doby, stejně jako já, neměl sex! Náš rozhovor se začal stáčet intimnějším směrem. Slovo dalo slovo a začali jsme se líbat. Ale jen u líbání jsem skončit nechtěla. Řekla jsem mu, že u mě v chatě je teď prázdno a že si tam můžeme udělat pohodlí. Tak jsme se vrátili a on na nic nečekal a vrhl se na mě. Začal mě líbat mnohem vášnivěji. Po chvíli mi sundal tričko a podprsenku. Začal mi líbat bradavky a já jsem začala vlhnout. Sundal mi kalhoty a po chvilce i kalhotky! Zeptal se mě, jestli jsem ještě panna, zavrtěla jsem hlavou. On mě začal pomalu lízat... bylo to úžasné, ještě nikdo mě nikdy nelízal!!! Brzy jsem začala cítit, že už dlouho nevydržím. Musela jsem sténat jako blázen, protože mi po chvíli řekl, ať jsem víc potichu. Takový orgasmus jsem ještě nezažila. Bylo to úžasné!

Svíjela jsem se jak had. Když můj orgasmus odezněl, zjistila jsem podivnou věc. Měla jsem ruce i nohy přivázané k posteli!!! Dostala jsem trochu strach a zeptala se, co to má znamenat. Odpověděl jen, ať se nebojím, že jsi to náramně užiju. Lehl si nade mě a začal do mě soukat svůj úd. Trochu to bolelo, protože to nebyl žádný drobek. Opět jsem začala silně vlhnout, začal pomalu přirážet. Začala jsem sténat a hekat. Brzy jsem se udělala, ale on ne! Přirážel dál a dál! Udělala jsem se třikrát, než i on začal sténat a hekat!!! Po chvilce mě naplnil horkým semenem. Bylo ho tolik, že mi stékalo i po zadku dolu na matraci. Ale tím to neskončilo. Vytáhl z mé kabelky můj vibrátor!!! A co víc? Začal mi ho tam vrážet!!! Začalo to už být docela nesnesitelné... 3 orgasmy... Byla jsem unavená, ale byla jsem přivázaná k posteli a nemohla jsem nic dělat! Po chvilce sem ucítila, že budu mít další orgasmus! Jakmile jsem se udělala, vytáhl vibrátor, který byl celý od mých šťáv a začal mi ho cpát do zadečku!!!

Začala jsem ho prosit, ať to nedělá, že mě to bolí, ale on neposlouchal. Když ho tam nacpal celý, zapnul ho, a sám strčil svůj pyj do mé už slušně roztažené kundičky a znovu začal přirážet!!! Opět jsem se udělala dvakrát a kundička i análek mě dost bolely a já už byla dost vysílená. On však byl očividně pořád při síle! Vytáhl vibrátor z mého zadečku a strčil mi ho do pičky a sám začal šukat můj análek. Bolelo to jak čert!!! Sténala jsem a vibrátor dělal své... Další tři orgasmy a naplnil mi zadek semenem!!! Samým sténáním jsem byla ochraptělá. Začal mě znovu lízat... Bylo to zase nádherné... Když mě udělal, konečně mě odvázal. Tak mě bolela pička a zadek, že jsem se málem ani nezvedla. Když jsem uviděla prostěradlo pode mnou, tak jsem málem omdlela - bylo celé od mých šťáv a jeho spermatu!!!

Řekl mi, že jsem byla úžasná a začal mě líbat... Šli jsme se osprchovat... Ve sprše, byla sprcha tenká, a jeho nenapadlo nic jiného, než mi ji nacpat do píčky. Sténala jsem jako nikdy... Bylo to prostě úžasné... Bolelo to a vzrušovalo mě to, až to bylo nesnesitelné!!! Orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Když jsme se umyli, šli jsme si dát něco k jídlu a on mi řekl, že mám docela výdrž. Prý jestli nechci uzavřít sázku. Jak dlouho vydržím mít vibrátor v pičce! Řekla jsem mu, že myslím že vydržím dva nebo tři orgasmy... On řekl, že když vydržím pět orgasmů, tak mě zve na večeři. Nedalo mi to a souhlasila jsem. Vzala jsem vibrátor, strčila jsem si ho celý do kundičky a zapla. Přes něj jsem si vzala kalhotky a kalhoty. Oblékli jsme se a šli na vycházku. Šlo se mi docela špatně (ten vibrátor dost překážel) a navíc každou chvíli jsem musela zastavit a vydýchat orgasmus! Začal mě hecovat, že nic nevydržím. Dokázala jsem vydržet sedm orgasmů, než jsem musela v lese vibrátor vyndat. V lese jsem ho ještě vykouřila a on mě znovu ošukal. Poprvé jsem to dělala v lese. Scházeli jsme se celý týden, co jsem byla v campu. Sice už to nikdy nebylo tak hard, ale za celý týden jsem už nemusela masturbovat. Byl to můj zatím nejsilnější zážitek.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.