Banner

Nadržená instruktorka

Jako každé prázdniny jsem je trávil v posilovně, tak i tyto nebyly výjimkou. Už dříve jsem si všiml instruktorky, která se obyčejně ochomýtala kolem tělocvičny aerobiku, sousedící s posilovnou. Bylo horký odpoledne a ze mě pot jen lil.

Nadržená instruktorka

Kolem třetí odpoledne odešel z posilovny poslední týpek a já zůstal v místnosti jen s ní. Zrovna jsem dělal rozpažky s 30 kg činkama, v té době to bylo na mě moc a trochu jsem s tím zápasil. Když jsem dokončoval sérii přišla ke mně, sklonila se (ležel jsem na lavičce) a začala mi dopomáhat. Měla na sobě elasticky kalhotky, který se jí zařezávaly do pevného zadku, takovou tu aerobickou podprsenku, pod ní slušný dvojky a rajcovně voněla. Jakmile jsem skončil poslední cvik, pomohla mi s činkama, pokládala činku tím jejím pevným zadkem otočeným mně přímo do ksichtu. Šíleně mě to začalo rajcovat, pevně jsem ji chytl za boky a odvlekl na lavečku zakopavacího stroje.

Neřekla ani slovo a lehla si břichem na skloněnou lavečku. Svlíkl jsem jí elastický kalhotky a hledal jsem ptákem nejpříhodnější díru - análek se zdál být tou nejlepší variantou - jenomže se všechno seběhlo tak rychle a na sucho by to bylo o držku. Uhádla můj záměr a jenom tiše šeptla „pod pultem“ otočil jsem se a uviděl pult, na kterým byly vystavený nejrůznější výživný preparáty pro kulturisty. Zašmátral jsem rukou pod pultem a narazil jsem na růžovou tubu. Oddychl jsem si a podal tubu ležící instruktorce. Začala mi honit/natírat ptáka jejíma zručnýma dlaněma.

Náhle přestala a ukázala směrem na zadek, neváhal jsem a poradně ji chytl a vjel do ní. Ze začátku to bylo příliš těsný, ale po chvíli jsem se v análu cítil jak v luxusním auťáku - prostě maximálně v pohodě. Začínal jsem nabírat tempo a ona si volnou rukou chmátrala ve svým nářadíčku, už jsem se blížil k cíli - najednou mě druhou rukou odtrhla od sebe a vmžiku si přede mě klekla a začala mi ho kouřit - neuběhlo ani půl minuty a já jí už stříkal na kozičky. Vstala, políbila mě, otočila se a odešla do sprch. Kdykoliv jsem se znovu ocitl v posilovně jen s ní, přejela mě mrazivým pohledem, ale k ničemu už nikdy nedošlo. Když jsem po prázdninách zase začal chodit do školy, bylo mou nejoblíbenější větou: „O prázdninách jsem šukal s cvičitelkou aerobiku - byla na sračky“ :-)

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.