Banner
Banner

Nadržený dědeček

Povím Vám tady jeden příběh, který se mi stal a který odstartoval mou další sexuální aktivitu. Do toho onoho dne jsem byl jen starý pětašedesátiletý důchodce, jenž si už sexu pár let neužil, má žena byla moc nemocná a na sexuální radovánky neměla ani pomyšlení, no a sám se ukájet, to mě už přestalo bavit.

Nadržený dědeček

A tak čas plynul a já o sex také přestal mít zájem, a to i přes to, že mi občas nějaké mladší dívky, co by rády zkusily sex se straším a zkušeným, daly najevo, že by si to se mnou rozdaly. No na svůj věk jsem zas tak špatně nevypadal, i když jsem již neměl tak štíhlou postavu, které teď dominoval takový ten menší pivní pupek, ale asi to dělaly ty prošedivělé vlasy. A tak mě dost překvapila má reakce na shledání s mou devatenáctiletou vnučkou, jenž přijela na víkend na návštěvu. Přes rok jsem ji neviděl a už tehdy jsem si všiml, že se z ní klube hezká dívka, ale když se v obýváku objevila v těch svých přilnavých šatech, které jí sahaly těsně pod zadeček. Ta její štíhlá postava a ten malý zadeček, ale nejvíce mě zaujala její prsa, která šaty krásně napínala. S úsměvem mě objala a přitiskal se ke mně tak, že jsem její prsa cítil na své hrudi.

A v tom se to stalo, po tolika letech se můj pták probudil a hned se začal stavět. Jana, jak se má vnučka jmenovala, si šla vybalit své věci a já zamířil rovnou na záchod, protože ten tlak v mém penisu byl nepřekonatelný. Sedl jsem si na mísu, uchopil svého tvrdého ptáka, který navíc dosahoval pěkné velikosti, do ruky, zavřel oči a začal divoce onanovat. Jak dlouho jsem takhle prožíval chvíle rozkoše to nevím, když jsem měl zavřené oči tak mi na mysl chodila jen jediná představa, a to má nahá vnučka. Nakonec mě nějaký podivný pocit donutil oči otevřít a já hleděl přímo do překvapeného výrazu mé vnučky, která stála těsně za otevřenými dveřmi a se zájmem a překvapením na mě hleděla.

Když zjistila, že o ní vím, jen se pousmála, pak se rozhlédla, jestli není poblíž babička, zavřela za sebou dveře a klekla si. Fascinovaně jsem sledoval, jak její ručka uchopila můj penis a jak se její hlava nad ním pomalu sklání a ona otevírá svá ústa. Můj pták v nich úplně celý zmizel, byl to krásný pocit, když se její rty kolem něho obepnuly a ona mě začala krásně kouřit. Stačila chvilka a už jsem došel na vrchol a začal svou mrdku stříkat Janě do její pusinky. Té to však nevadilo a veškeré mé sperma spolykala. Doslova mého ptáka vysála do poslední kapky a já byl v sedmém nebi. Pak, když skončila, se jen olízla a políbila mě na ústa. Poté se zvedla a odešla ze záchodu. Tohle bylo tedy něco pro mě, až nyní jsem si uvědomil, co se stalo a bylo to vzrušující a strašidelné zároveň, ale to vzrušení bylo daleko větší, o moc větší...

Vyšel jsem ze záchodu a zjistil, že má žena není doma, šla asi nakoupit, a tak jsem to riskl. Jana byla zrovna v kuchyni na sobě ale už měla jen bílé tričko, které ji sahalo na zadeček a jen z těží zakrývalo její bílá tanga, která se krásně zařezávala mezi půlky. Přistoupil jsem k Janě zezadu a hned jsem se na její zadeček přitiskl tak, že musela cítit mého ptáka, který se znova stavěl a dělal na kalhotách pořádnou bouli. Jen se začala chichotat a zavrtěla svým zadečkem. To už jsem si rozepínal zip u kalhot a vyndal svého ptáka ven. Žalud se dotýkal spodního dílu tang a já jej rukou dal na stranu a bez jakéhokoliv problému vnikl do Janiny mokré píči. „Ach dědo ne!“ Vyhekla ze sebe, ale to už jsem přirážel a nehodlal jsem přestat.

„Prosím dost, přestaň!“ Žadonila, ale jinak pevně držela a po chvíli začala i sténat. „Ach dědo... prosím... můj bože... tak tedy ano, pokračuj... tvrději.“ A tím se plně poddala mému šoustání. Vyndal jsem svého ptáka z té její báječné kundy a stáhl jsem si kalhoty až ke kotníkům, Jana mezitím ze sebe sundala tanga a tričko a já se mohl kochat nad jejími krásnými trojky. Sedl jsem si na židli a Jana se zády ke mně rozkročila nad mým ptákem. Uchopila jej pevně do své ruky a sama si jej zavedla do své píči a pak tvrdě dosedla, až jsem v ní byl celou svou délkou. Krásný pocit, a ještě hezčí nastal, když na začala vnučka pěkně divoce poskakovat. Držel jsem ji hezky pevně za boky a přidržoval ji, aby při tom ďábelském rytmu neupadla. Její prsa krásně poskakovala a Jana, stejně jako já, se dostávala do extáze.

Pevně jsem uchopil Janu za boky a pak se postavil, hned její ruce spočinuli na lince, o kterou se pevně opřela jen co se nohama dotkla země, začal jsem ji zezadu tvrdě mrdat. To už Jana řvala slastí a bylo už na ní poznat, že se rychle blíží k vrcholu. Ani já k němu neměl daleko, a tak jsem zrychlil tempo a snažil jsem se vrážet svého ptáka tak hluboko do její kundy, jak jen to šlo. A pak to přišlo, Jana se v zádech prohla jak luk, kolena se jí začala podlamovat a z úst se jí vydral ohlušující řev. Její píča se začala pevně v pravidelných rytmech stahovat kolem mého ptáka, a to už jsem i já dosáhl vrcholu a začal zaplňovat její kundu svým semenem. Nakonec jsem si potřeboval sednout, protože toho vzrušení na mě přeci jenom bylo moc. Jana si hned sedla na můj klín, čelem ke mně a hned mě začala líbat. Mé ruce hnětli ty její krásná prsa a její jazyk pronikl do mých úst. Tohle byl začátek mé nové sexuální touhy. Jana jezdí na k nám pravidelně a vždy si s ní užiji.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.