Banner
Banner

Náhrada

Jsem šťastně ženatý a svou ženu i naše dvě děti nade všechno miluju, ale i přesto jsem své ženě nevěrný. Možná se budete divit proč, ale i když je moje žena krásná, sex jí moc neříká. 1x či 2x do měsíce mi přidrží a dle grimas, které při tom provádí to dělá pouze z povinnosti.

Náhrada

A proto jsem využil nabídky svého kolegy, kterému jsem se se svým problémem svěřil. Ten mi sdělil, že jedna moc pěkná ženská přidrží ráda každému, ale je už to dáma v letech. Řekl jsem, že mi to nevadí a on mi s ní hned smluvil schůzku. Myslel jsem, že k ní půjdu odpoledne domů, ale ne. Odvedl mě do skladu materiálu a tam se ta ochotná paní nacházela. Byla (tedy stále je) pěkně narostlá, štíhlá, prsatá i když ode mě alespoň o 20 let starší a hned si mě vedla do místnosti za sklad. Měla tam pohodlnou válendu a sprchový kout. „Zatím si odlož, trošku se osprchnu, jsem celá upocená.“ Byl to můj první zálet a já seděl stále oblečený, když vyšla nahá ze sprchy. Na svůj věk byla opravdu krasavice, žádná povislá prsa, ale pěkné čtyřky, kundu sice už trochu prošedivělou, ale pěkně upravenou.

„No copak, snad se nestydíme,“ usmívala se a sama mě začala svlékat. Při tom se o mě opírala kozičkama, otírala se o mé holé ruce a později i stehna svou kundou a když mi stahovala trenky vystřelil na ní můj ocas v plné parádě svých 18 cm. „Hmmm, pěkný kousek,“ řekla uznale a už si ho rvala do teplé tlamičky. Nemrdal jsem už pěkně dlouho a začal přirážet, jako kdybych ji prcal. Ocas mi za chvíli začal pulsovat a Marie ho rychle z pusy vyndala. „Nesmíš být tak hrrr zlato, mám ráda dlouhé milování.“ Lehla si na válendu a roztáhla pěkně stehna. „Ochutnej si mě,“ řekla a já začal rejdit v té voňavé kundě a mlaskal blahem jako prase. Najednou Marie pevně sevřela mou hlavu stehny a já cítil horkou lávu, která se valila z její nádherné kundy do mých úst. „Ano zlato, to je ono, udělal jsi mě nááádherněěě, ale už mi ho tam vraž.“

Uchopil jsem tvrdého čuráka do ruky a pomalu do ní zasouval velkého žaluda. „Óh ty máš velikého čuráka, júúú to je krása, šoustej rychle, pěkně tvrdě, prcej ty kanečku úúúááá.“ To její sténání mě vzrušovalo, přirážel jsem tvrdě do její kundy a tvrdými koulemi pleskal na její mokré místečko mezi kundou a prdelkou. „Úúúúžžžž jsééém,“ řval jsem jako na lesy a Marie mě překřikovala: „Jóóó, jóóó vykrop mi kundu, stříkej ty můj hřebče.“ Mrdal jsem a stříkal a světe div se, čurák mi neklesl, pořád jsem ji mrdal a Marie se pode mnou svíjela jako užovka. „Ty máš ale výdrž, udělej mi to zezadu“ a šup a vystrčila na mě prdelku. Zíral jsem do nádherně otevřené kundy a vrazil do ní tři prsty. „Úúúúááá“ a už z ní opět pěkně ukapávala šťavka. Prsty jsem vyměnil za čuráka a mrdal tak dlouho, dokud jsem ji nevykropil podruhé. „Už musíš jít kocourku, byl jsi moc dobrý, určitě zase přijď.“

Rychle jsem se oblékl a odcházel na své pracoviště. Po cestě jsem potkal jednoho mistra, ale v tu chvíli mi nic nedocházelo. Až druhý den, když jsem se zase vydal za Marií a čekal dlouho, než se po zazvonění Marie objevila. Poznal jsem, že pod pláštěm nemá podprsenku a už jsem se na ní začal sápat. „Ale, ale kocourku, to nejde, nejsi objednaný.“ Až teď mi docvaklo, že Marie uspokojuje i jiné mé spolupracovníky. „Za dvě hoďky budu volná, tak přijď.“ Za dvě hodiny jsem zvonil u skladu a Marie opakovala stejný rituál, osprchovala se a já už tentokrát čekal s čurákem v ruce a nemilosrdně ho do ní narval. Myslel jsem, že bude promazaná předešlým semenem, ale asi si ji pořádně vymyla. Netrvalo dlouho a už jsem v ní krásně jezdil vlhkou kundou. Měla jí sice trochu roztaženou, ale za chvíli už jsem kropil její dělohu.

Tentokrát mi ocas splaskl jako vypuštěný balon a já si začal hrát s jejíma kozičkama, prsty projížděl zmáčenou kundu a nakonec zarazil tři prsty do její prdelky. „Ano, vymrdej mi tu hnědou díru, dneska budeš první.“ To mě vzrušilo dvojnásob. Zaprvé budu poprvé mrdat do prdele a zadruhé budu dnes v té díře první. Měla jí těsnější než kundu a já prcal jako smyslů zbavený. Marie řvala, nadávala mi do kanců a dobytků, ale to mě rajcovalo a já v ní řádil neuvěřitelně dlouho. Konečně jsem začal stříkat. Marie padla na břicho a sténala. „Ty kanče, tys mě zrychtoval, ještě, že už dneska nikdo nepřijde, úplně jsi mě odrovnal, a to se zatím nikomu nepodařilo.“ Byl jsem na sebe pyšný a ještě jsem jí začal hladit její dmoucí se prsy. „Nééé, už nééé“ vzdychala, ale sama si ještě dráždila bradavku. Ocas se mi opět ztopořil a já ji povalil na záda.

Prudce jsem do ní zajel a s příšerným řevem ji mrdal nekonečně dlouho. Následoval výstřik a můj rychlý odchod na pracoviště. Marii jsem nechal jejímu osudu, byla úplně vyšukaná a tiše sténala. Marie u mě udělala výjimku a chodil jsem za ní denně, vždy jako první, ještě před pracovní dobou. Chválila, že takového hřebce si nemůže pustit a já se stal prvním jejím milencem, který jí směl navštěvovat i v jejím bytě.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.