Banner
Banner

Narozeninové překvapení

Blížila se moje pětatřicítka a zároveň výročí naší svatby, když mi Zdeněk sdělil, že oslava proběhne o víkendu na chalupě, kterou jsme zdědili po babičce. Věděla jsem, že to bude probíhat v duchu nějakých prasárniček, neboť já i Zdeněk jsme pro nestoudné šoustání kdykoli a s kýmkoli.

Narozeninové překvapení

Přiznám se, že jsem Zdeňkovi byla nevěrná jen za jeho přítomnosti, kdy chce vidět, jak si mě nabodávají jiní mrdouni na čuráky rozličných velikostí, zrovna tak, jako on šoustá přede mnou kundy, staré, mladé, vyholené či zarostlé. A právě tak tomu bylo i tento víkend. Na chalupu jsme dorazili v podvečerních hodinách. Na zahradě už byly nachystány stoly s různými pochutinami a nápoji a po zahradě se procházelo několik žen a mužů, již v rouše Evině a Adamově. Zdeněk všechny přivítal a omluvil nás, neboť má pro mě překvapení, které mi však musí předat v ložnici a sdělil všem hostům, že sexpárty je právě zahájena a teď si může užívat každý s každým. Byla jsem napnutá jako struna, co to bude za dárek, ale Zdeněk mě strčil do koupelny, abych se osprchovala a asi za 10 minut mě už vedl do ložnice.

A tam jsem konečně spatřila to nádherné překvapení. Dva krásně rostlí černoši s ohromnými čuráky na mě cenili své bělostné zuby a pomalu se s těmi svými děly ke mně přibližovali. Zdeněk mi splnil můj tajný sen, zašoustat si alespoň s dvěma dobře vybavenými černochy. Zatrnulo mi při představě, že se obě klády do mě zarazí v jednom okamžiku, přesto jsem cítila, že mi parádně vlhne kunda. Byla jsem nadržená, neboť mě Zdeněk celý týden odmítal šoustat, a dokonce jsem měla zakázanou i masturbaci. Tušila jsem, že mi můj půst bude několikanásobně nahrazen, tak jsem ráda poslechla. A teď se vrhám na ty černé klacky, jednoho soukám hluboko do krku, druhého honím oběma rukama, za chvíli výměna a už cítím sprchu lepkavého nektaru, který se proudem valí přímo do žaludku a druhý máčí mé tvrdé trojky.

Všimla jsem si, jak Zdeněk všechno, jako vždy poctivě, zaznamenává na kameru. Už jsem si je znovu připravovala do stavu šukacího. Nedalo mi to moc práce, za chvíli jim stály jako lodní stožáry. Ani jsme se nemuseli domlouvat a už si jeden černoušek lehl na záda, já nasedla kundou na jeho ocas a druhý mi vpálil svůj klacek prudce do análu, že jsem zahvízdala jako lodní siréna a už jsme prcali, jen z nás pot ukapával. Ti dva měli neuvěřitelnou výdrž. Kunda i prdel už mě pálila jako čert, ale oni ne a ne se vystříkat. Už se v mých dírách několikrát vystříkali, z kundy mi šťáva stříkala snad už v litrech a jejich výron stále nepřicházel. Už se zdálo, že poprvé v životě nevydržím naše hrátky a vzdám to, když konečně začali do mě stříkat. Měli tam toho požehnaně a než jsem došla do koupelny měla jsem zasemeněné nohy od stehen až po kotníky.

Zdeněk se ještě zeptal, zda chci repete a když jsem křičela nééé, řehnil se jako cvok a odváděl naše černé přátele, aby si jich užily i jiné nadržené paničky. Já jsem si na chvilku odešla odpočinout, abych byla opět mrdu schopná a přidat se brzy mezi účastníky našeho grupáče!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.