Banner

Náruživá lektorka

Školení už probíhalo druhý den. Hlavu jsem měl jako pátrací balon a večer uléhal sám do postele a poslouchal zvuky linoucí se z vedlejšího pokoje, kde se obšťastňovali navzájem kolegové a kolegyně z našeho kursu. Nejsem sice žádný puritán, ale hromadný sex mě nikdy nelákal. Už jsem ten vřískot nemohl poslouchat a odešel dolů do vinárny.

Náruživá lektorka

U jednoho ze stolů seděla naše lektorka a usrkávala z dvojky červeného. Byla to pohledná žena středních let se slušnou postavou, ale nevšiml jsem si, že by o některého člena z našeho kursu jevila sebemenší zájem. Procházel jsem kolem jejího stolu, když se na mě usmála a řekla, jestli jsem sám, že si mohu přisednout. Neodmítl jsem, zeptal jsem se jakou značku pije a objednal celou lahvinku. Moc dobře se s ní povídalo a když jsme dopíjeli druhou láhev, Hele už pěkně svítila očička, dokonce mi pod stolem několikrát jela rukou po stehně až k mému tuhnoucímu ocasu a pod tričkem jí touhou pěkně ztuhly bradavky. I já jsem pod stolem několikrát zajel pod sukní k jejímu rozkroku a cítil vlhkost a horkost v jejích kalhotkách. „Nepůjdeme ke mně?“ zeptala se. Neodmítl jsem, koupil další láhev a už jsme stoupali po schodech do jejího pokoje.

Cesta nám trvala dost dlouho, neboť Hela po cestě jazykem dlouze zkoumala mou ústní dutinu a následnou reakci mého čuráka, který už začínal hrozit explozí. Konečně jsme dorazili do jejího pokoje. Hned za dveřmi mi vytrhla z ruky láhev, postavila ji na stolek, začala se rychle svlékat a vykřikovala: „Prosím Tě vymrdej mi pořádně kundu, už jsem v ní neměla pořádnýho čuráka ani nepamatuju.“ Než jsem se stačil vysvléct já, ležela na posteli a kundu si honila několika prsty. Pěkně jí v ní čvachtalo, byla fakt nadržená a já ho do ní vrazil až po tvrdé kulky. Křičela, abych ji tvrdě mrdal, že mám pěkně tvrdého čuráka a abych ji pěkně vykropil. „Ano miláčku, to je ono, víííc mi ho tam rvi, roztrhej Helence píííčuuu, úúúúáááájééé.“ To její vulgární pobízení mě vzrušovalo a za chvíli se do její kundy valil gejzír mého spermatu. Držela mi nohama zadek a křičela: „ještě mrdéééj, prosííím ještěěě.“

Chvíli jsem jí jezdil v kundě povadajícím ocasem, když už ani nevím po kolikáté, začala opět křičet, že jsem suprový mrdoun a že jsem ji parádně vymrdal. Odešli jsme společně do koupelny, napustili vanu a se sklenkami v ruce jsme v ní odpočívali. Hela po několika sklenkách už opět dostávala chuť na milování a prosila, abychom šli pokračovat zpátky do pelíšku. Hladil jsem její nádherné kozičky, ocucával velké bradavky, Hela proháněla v malé ručce už opět tvrdého čuráka a za chvíli už zase křičela, že už budééé a abych jí vylízal píííčuuu. Prudce jsem roztáhl její nožky a zíral na kundu, ze které právě vytékal pramínek šťávy. Rychle jsem ho začal slízávat a prstem útočil na její vystouplý poštěváček. „Húúú to je nááádheraaa.“ Rychle jsem ji překulil na bříško, zvedl prdelku a už jsem ládoval svého čuráka do její mokré kundy zezadu.

„Jóóó, vrážíš ho do mě pěkně tvrdě, to se Helence móóóc líbí, mrdéééj, mrdéééj.“ Najednou padla na bříško a mně vypadl čurák z kundy. Pleskl jsem jí několikrát dlaní přes prdelku a zařval: „Drž ty čubko, za chvíli už budu stříkat.“ „Jééé naplácej Helence ještě přes prdelku, to se jí móóóc líbí.“ Plácal jsem ji přes prdelku, která už byla úplně rudá, Hela neustále vykřikovala a chválila můj výkon (tak ukecanou ženskou jsem při mrdání ještě neměl) a právě, když jsem jí snášel do kundy další gejzír semene, udělala se a padla opět na bříško, takže můj ocas opět vypadl z kundy a zbytek semene stříkal na její prdelku. Vrněla do polštáře jako kočka a já jí roztíral semeno po prdelce, občas prstem zajel do zadní dírky a abych jí víc promazal, zajel jsem několika prsty do kundičky a přenesl semeno do prdelky.

Začal jsem jí mrdat prdelku dvěma prsty a za chvíli už Hela opět přirážela a vykřikovala, jaký jsem báječný milenec a že by chtěla, abych jí vymrdal prdelku čurákem. Ten už mi stál opět jako svíce a já ho začal prudce vrážet do těsného otvůrku a při tom jí chytil za její tvrdé kozičky. „Ano, to je nááádhernééé, mrdáááš skvělééé, líbí se ti moje cicinky, drž je pevně, mačkej je víc, ano, ano umíš to krásně ty můj sladký mrdounku.“ Třetí výstřik na sebe nenechal dlouho čekat, a i když Hela byla několikrát hotová, po vytáhnutí ocasu z prdelky, si lehla na záda a křičela, abych si chvíli pohrál s cicinama a ještě ji jednou dohnal do víru rozkoše. Mačkal jsem, cucal, olizoval a kousal a už jsem byl pěkně zmakaný, když konečně začala křičet: „úúúž, úúúž jsééémmm.“ Krásně unavení a vysílení jsme usnuli.

Ráno mě Hela probudila tím, že si na můj obličej sedla právě vysprchovanou, voňavou kundičkou a sama mi začala kouřit čuráka. Uměla to moc dobře, protože za chvíli už pěkně stál a Hela nasedla na koníčka. Mrdala se sama a opět křičela, jak je to krááásnééé a já jen ležel, nechal se tou báječnou čubičkou mrdat a jen jsem pevně v rukách svíral její kozičky. Z kundy se jí několikrát vyvalila šťávička, která stékala až na můj tvrdý pytel a když už Hela po několikáté začala pět chválu na můj výkonný ocas, vystříkal jsem tu její ptákožravku a ještě chvíli ji na sobě nechal hopsat. Pak Hela slezla, chvíli mě líbala a děkovala za krásné vymrdání a prosila, zda večer zase přijdu. Chodil jsem celý týden, a kromě certifikátu za úspěšně absolvovaný kurs, jsem od Hely obdržel i certifikát za úspěšné vymrdání její věčně nadržené kundy.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.