Banner
Banner

Narychlo s mámou

Nedávno jsem viděl, jak to dělají naši. Večer, když už jsem ležel v posteli, tak jsem se šel napít a viděl jsem, jak to táta dělá s mámou v obýváku. Máma klečela na gauči a táta jí mrdal zezadu, pak ho z ní rychle vyndal, máma se otočila a začala mu ho honit. Asi jí to táta nastříkal na obličej, nebo do pusy, to nebylo vidět.

Narychlo s mámou

Nikdy jsem si nemyslel, že by mě mohla vzrušovat vlastní máma. Je mi 16 a holku jsem ještě neměl. Když jsem viděl, jak to naši dělají, tak se mi pěkně postavilo péro a já si ho začal honit. Máma pak zůstala ležet v obýváku a táta se šel vykoupat. Já jsem pořád dveřma z kuchyně pozoroval mámu, jak tam na tom gauči leží nahatá. Byl jí plný gauč i když máma není vůbec tlustá. Nejvíc mě upoutaly její velikánský kozy, s hnědým koláčem a dlouhými hnědými bradavkami. Pak jsem uviděl její chlupatou kundu a to mě děsně rozrajcovalo. Asi jsem udělal blbost, ale i s tím mojím stojícím ptákem jsem jako omámený vešel do obýváku. Máma sebou hodila a chtěla se hned zakrývat. Pak si všimla mojeho stojícího klacka a úplně strnula. Nevím, jestli ho mám dost velký. Při posledním měření měl rovných osmnáct a tlustý přes 6 cm v průměru... Jsem dost hubený, takže někdy to vypadá jakoby mi ani nepatřil... Já jsem nic neříkal a začal jsem si ho před ní honit. Byl jsem úplně zblblý vzrušením. Trošku kývla hlavou, jako abych přišel blíž.

Kousek jsem k ní popošel, ona mi ho vzala do ruky, přejela po něm celou dlaní až po koule, uznale pokývala hlavou a rychle začala honit. Dodal jsem si odvahy a chytil mámu za kozy. Nechala mě, abych si s nimi hrál. Páni! Ona mě nechala, abych si hrál s jejími obrovskými kozami! Paráda! Během několika málo chvil to na mě přišlo. Máma si ho rychle strčila do pusy a já jsem se jí tam úplně vystříkal, až se mi kolena podlamovala. Bylo to skvělý, něco takovýho jsem ještě nezažil. Všechno se to odehrálo během pár minut a táta byl v té době jen kousek od nás - v koupelně! Když jsem se vystříkal, máma mi ho hezky olízala a hned mi stál zase. Překvapeně na se na mě podívala, pak se najednou ke mně otočila zády, jako před tím tátovi a vystrčila na mně svůj velikánský bílý zadek, kde pod kulatými půlkami se jako nějaké huňaté zvíře chlupatila její kunda. Neodolal jsem a chytil jsem ji dlaní. Nevešla si mi tam, ani náhodou. Byla mokrá, horká, chlupatá.

Máma se ke mně otočila hlavou, usmála se a pak protáhla ruku mezi svá stehna, vzala mi ho do dlaně a zavedla si mě dovnitř. Oba jsme byli otočeni ke koupelně a viděli, že se tam svítí. Táta se ještě koupal a pohvizdoval si při tom. Nikdy jsem v žádné kundě ještě nebyl, a když jsem ho strčil do mámy, myslel jsem, že jsem v nebi. Tak nádherný to byl pocit. Netušil jsem, že ženská píča je tak dobrá. Začal jsem do ní vnikat a pohybovat se v ní, jak jsem to viděl na péčku. Snažil jsem si držet ji kozy a mrdat mámu zezadu jako před chvílí táta. Jenže, ta slast se nedala dlouho vydržet a za chvíli jsem cítil, že budu stříkat. Prohnul jsem se, zahekal a začal jsem stříkat a máma se tlačila kundou a velkou zadnicí ke mně. Opřela se hlavou do gauče a začala tlumeně sténat, aby to neslyšel táta, ale slyšeli jsme, jak teče sprcha, takže to bylo v pohodě. Ucítil jsem, jak máma dostává nějaký křeče do kundy a ta se stále silněji svírá okolo mého klacku.

No paráda! Mokro z ní přímo teklo. Mlaskalo to v ní. Chytnul jsem se máminých širokých boků, přirážel a stříkal. Nechala mě, abych se udělal do ní do poslední kapky! Když jsem skončil, úplně se mi třásli nohy. Spokojená máma mi ho ještě jednou celého olízala, dali mi na žaluda dlouhou pusu a pak mě poplácala po zadku a zašeptala, ať jdu spát. Jak jsem odcházel, napadlo mě, abych se ještě vrátil. Přišel jsem k překvapené mámě a políbil ji doprostřed velké zpěněné, chlupaté kundy a strčil ji do díry jazyk kam jen to šlo nejdál. Máma zavzdychala, pohladila mě po hlavě a zašeptala, že jsem moc hodný, ale ať už radši jdu, než nás načapá táta, a až nebude doma, že mi ji pak dá vylízat. Od té doby, jak není táta doma, tak mě vyhledá a už mě tahá na sebe. Dokážeme spolu mrdat celé hodiny, ale nejprve ji vždycky vylížu tu její chutnou, velkou, chlupatou píču. Před tátou se mamka tváří, jakoby nic. Ten by nás taky asi přerazil.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.