Banner

Naše kamarádka Šárka

Jsme celkem dobrá parta. Scházíme se každý pátek, většinou v hospůdce, ze které se pak přemístíme k někomu domů, kde je zrovna byt bez rodičů, jindy si užíváme na lavičce v parku a někdy trávíme víkendy u Matěje na chalupě. Je nás 6 kluků a 3 holky, takže většinou nás holky musí zvládnout v pěkné trojce.

Naše kamarádka Šárka

Jsou to holky pohledné a hlavně mají rády sex, skoro ve všech podobách. Jitka je na náš vkus dost plochá, za to kundu a prdelku nabízí vždy ráda a kouření s polykáním už taky začíná zvládat, i když v začátcích odmítala naše semeno polykat. Denisa má pěkně špičaté dvojky, které si nechává dlouze pocumlávat, ale ještě jsme jí pořádně nikdo neprojel zadní dírku, protože u toho řve jako "Viktorka u splavu" a nás vždycky přejde z toho jejího vřískání na tu její prdel chuť. Za to Šárka, to je mrdulenka podle našeho gusta. Má sice o nějaké kilčo navíc, ale prsiska má čtyřky a mívá krásné mokré orgasmy, které nás vždy pěkně vybičují k parádní mrdačce. Ráda nám předvádí, jak si honí kundičku, až z ní začne kapat jako z děravého kbelíku. A právě Šárka se neustále chvástala, že na jednom mejdanu odrovnala 10 mrdavejch kluků, a ještě by zvládla další, ale všichni už byli totálně vyšukaní.

Samozřejmě, že jsme jí nikdo nevěřil, ale chtěli jsme ji trošku vytrestat. Náš kamarád Matěj, který má z nás největšího čuráka a po kterém Šárka jela jako slepice po flusu, dostal za úkol vylákat Šárku na chalupu. My jsme si přizvali ještě 3 kamarády a čekali nadržení v jednom z pokojíků a pootevřenými dveřmi sledovali, jak Šárka předvádí Matějovi striptýz a pobízí ho, aby se k ní přidal. Když byli úplně nazí, zeptala se Šárka, kde to budou dělat, že by mrdala jako blázen. „Lehni si na zem, ať k Tobě všichni můžeme.“ A to byl povel pro nás. Vtrhli jsme do pokoje a jako neandrtálci jsme se všichni vrhli na Šárku. Ta začala ječet a chtěla vstát, ale nedali jsme jí šanci. „Matěji, to nééé, já chci šukat jen s Tebou.“ „Ale, ale, vždyť ses chlubila, že jsi utahala 10 kluků, tak nás tady máš a jsme zvědaví, jestli nás taky utaháš.“

To už jí jeden ucpával řvoucí hubu svým čurákem, další dva začali cucat její kozy a po několika fackách dokonce Šárka uchopila dva čuráky do rukou a honila je jako o závod. Další dva se prohrabovali v její houštině a kakaovce a ostatní zatím pozorovali cvrkot a honili si péra. Když se první vystříkal do huby, Matěj si vlezl pod Šárku, nabodl si ji na čuráka, další jí ucpal ptákem už opět řvoucí hubu a já jako první prorážel její zadní díru. Měla ji moc suchou a pták mě za chvíli pálil jako čert, ale stačil jsem se vystříkat a uvolnit místo dalšímu. Za chvíli stříkal i Matěj, ale kamarád, který projížděl její prdel, stále nebyl hotový. Proto ji stále Matěj držel na svém vadnoucím čuráku a když se jí konečně valilo další semeno do prdele, narazili se do ní další kámoši a prcali, až z nich pot stříkal. Šárka už vykouřila 3 čuráky, když do ní ládovali semeno do spodních dírek. Zbývající dva provedli další výmrd spodních dírek a Šárka byla v posledním tažení. „Tak co kurvo, koukáme, že už máš dost, ale my ještě ne.“

Ocasy už nám opět stály, zasouvali jsme jí je na střídačku do pusy, tahali jsme ty její super cecky, prstili i mrdali obě díry a když jsme se do ní udělali každý podruhé, ležela už Šárka jako mrtvola a jen přijímala naše ocasy bez zájmu. Ani nevím, kdo přišel s nápadem, šukat dvěma čuráky Šárčinu kundu. Promaštěná byla naším semenem, takže si ji jeden zády k sobě nabodl na ptáka a druhý ho do ní narval zepředu. Měla kundu jako hrom, oba tam zajížděly skoro až po koule, dalšího už opět Šárka kouřila a já s dalším kámošem cucal její nateklé bradavky. Když jsme ji naplnili všichni potřetí, odnesli jsme ji do postele a nechali odpočinout. I my jsme si chtěli odpočinout, a tak jsme pro jistotu Šárku v pokoji zamkli, aby nám náhodou nezdrhla. Dopoledne jsme ji vypustili, aby se vykoupala a posilnila a rozjeli jsme další šukací maraton.

Její díry přijímaly naše ocasy bez problémů, jen Šárka byla líná jako veš a odmítala přirážet. I honění ocasů odmítala, že prý už jí bolí ruce, kouřit nechtěla, že jí bolí sanice, ale nám to nevadilo, prostě jsme se dál do ní naráželi, občas jí vrazili facku, aby se neflákala a řádili na ní s přestávkami až do odpoledních hodin. Pak už nás přestala bavit a naše ocasy už vypovídávaly službu. Proto jsme jí dovolili dát se trošku dohromady, pohrozili jí, že jestli někde cekne, tak uvidí a odvezli ji domů. A víte, co ta čubka udělala v pátek v hospodě? Holkám vyprávěla, že byla na mejdanu s deseti klukama a že je ušoustala všechny do bezvědomí. Je to sice prolhaná čubka, ale od té doby je stále víc a víc nadržená a my jsme za to moc rádi.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.