Banner

Naše nová kamarádka

Se svou přítelkyní často navštěvujeme večírky a mejdánky, které se vždy zvrhnou v prachsprostou mrdanici, kde šoustá každý s každým a všem se to samozřejmě moc líbí. A protože nás o víkendu čekala právě jedna taková mrdanice, rozhodl jsem se Kamile pro tuto příležitost koupit nové rajcovní prádélko.

Naše nová kamarádka

Nedávno jsem objevil jeden krámek, kde takového věcičky prodávala jedna pěkná "baba". Hádal jsem jí něco kolem padesátky, ale zachovalá a pěkně narostlá a já už když jsem jí uzřel poprvé, měl jsem chuť pomuchlat ty její kozenky, které dávala na obdiv ve svém těsném tričku s velkým výstřihem. Teď nám snášela ty krásné věcičky a já je s Kamilou odcházel vyzkoušet do kabinky. Kamila už vyzkoušela několik krajkových podprsenek i titěrných kalhotek a čurák mi stál jako "Honzovi o hodech". Vytáhl jsem svého obříka z poklopce a Kamilu si na něj nabodl. Kamila vypískla a já ji hobloval na stojáka jako o závod. Právě, když jsem začal do Kamily ládovat nálož mých tvrdých koulí, ozvalo se za námi: „Koukám, že Vás prádélko pěkně vzrušilo, tak které pak si vezmete?“ Kamila se třásla v právě prožívaném orgasmu a sesunula se na židli v kabince.

Z kundy jí vytékalo sperma a naše paní prodavačka poklekla, roztáhla jí prudce stehna a začala jí prolizovat mokrou, do hladka vyholenou píču. Pohled na ty dvě mi už začal opět stavět mého čuráka a já přiklekl za naši novou sexuální pomocnici. Zajel jsem pod její tričko a uchopil do rukou její masivní kozy. Slabě zasténala do Kamiliny kundy a já silně tiskl obrovské bradavky. „Nemáš tu něco pohodlnějšího,“ zašeptal jsem jí do ucha a Vilma (tak se později představila) se zvedla, zamkla krámek a odváděla nás do vedlejší místnosti, kde se nacházela prostorná sedačka. Kamila se hned na ní položila a začala si projíždět prsty mokrou píču, zatím co já začal Vilmu svlékat. Její kozy byly fantastické a pěkně upravená kunda lákala k pořádnému přelizu. A tak Vilma nyní opět prolizovala kundu mé přítelkyně a já pěkně zalezl pod Vilmina stehna a zabořil svůj jazyk do vlhnoucí kundičky.

Rejdil jsem v té krásné mušli, prsty tlačil chvilku poštěváčka, chvilku útočil na její anální otvůrek a Vilma mi za to nadělila do pusy svou kundí šťávičku a hlasitě vzdychala do vylizované kundy mé Kamily. „Pojď, teď Ti pěkně zmrdám prdelku, chceš?“ „Ano, ano chci,“ vykřikovala a nechala se mnou vést. Postrčil jsem ji nad Kamilin obličej a přikázal Kamile, aby jí pěkně lízala píču, zatím co já jí prosliňoval prdelku, abych do ní mohl zarazit svého obra. Byla fantasticky těsná a dalo mi to dost práce, než jsem ho do ní nasoukal. Vilma řvala jako blázen, tahala si těžká prsiska a já jí svým čurákem trhal tlusté střevo. Když jsem svou dávku vystříkal, přikázal jsem Kamile, aby Vilmě semeno z prdelky vylízala a já si odešel pohrát ještě s těmi nádhernými cecíky. Bradavky měla krásně vztyčené a když jsem je začal sát, vykřikla a kropila obličej mé přítelkyně při dalším orgasmu. Cucal jsem ty krásné prsiska, prstil kundu Kamile a připadal jsem si jako paša v harému a čurák už byl opět jako kámen.

„Tak děvčata, teď si Vás budu omrdávat pěkně zezadu.“ A děvčata už klečela na sedačce a vystrkovala na mě své mušle, do kterých jsem střídavě zajížděl svým čurákem. Mrdal jsem je už pěkně dlouho a když se konečně můj čurák rozhodl, že začne stříkat, přikázal jsem, aby nastavily své ksichtíky, na které jsem jim tu teplou smetánku nastříkal. Oblizovaly se navzájem, a nakonec si začaly spolu hrát. Ocucávaly si kozičky, zajížděly prsty do svých kundiček a za chvíli obě hlasitě vykřikovaly jaké je to krásné. „Já chci ještě vymrdat kundu,“ ječela Vilma a protože jsem měl čuráka ještě povadlého, začaly mi ho obě olizovat a sát a když byl opět mrdu schopný, položil jsem Vilmu na sedačku a prudce do ní zajel až po koule. Mrdal jsem tu její nadrženou píču a masíroval jednu kozu (o druhou se nyní starala Kamila a zdobila ji pěknými červenými flíčky) a Vilma si pode mnou několikrát sáhla do výšin rozkoše. Ta poslední přišla zároveň s mým výstřikem.

Od té doby nás Vilma navštěvuje 2x - 3x týdně a občas se s námi účastní i mrdacích mejdanů, kde je velmi žádaná pro anální hrátky pro svou velmi těsnou dírku (byl jsem prý první, který jí tuto dírku projel).

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.