Banner
Banner

Návštěva u sestry

Moje nevlastní 29-letá sestra se po rozvodu přestěhovala se svými dvěma dětmi do bytu ve starším domě. Její děti si na víkendy bere otec. Po třech měsících bydlení v novém bytě, mě pozvala, jestli bych u ní nezůstal na víkend a nepomohl jí se sekáním zahrady, stěhováním harampádí ze sklepa a tak. Protože jsem doma neměl co dělat, tak jsem vyrazil k ní.

Návštěva u sestry

Pátek proběhl úplně normálně, makali jsme až do devíti do večera. Já jsem ještě zamykal sklep. Když jsem došel do bytu, šel jsem si umýt ruce do koupelny a ona tam stála nahá. Omluvil jsem se jí a odešel. Až teprve teď mi došlo, jak je má sestra pěkná. Začal jsem myslet na její mírně zarostlý klín a na její velká pevná prsa. V mé hlavě se zrodil plán, že ji musím, stůj, co stůj, ojet. U ní v bytě se nekouřilo, jenom na chodbě. A tak, když šla si zakouřit na chodbu, přepl jsem televizi na novu, kde dávali Peříčko a začal jsem si ho v obýváku honit. Ani ne po 5 minutách se objevila v obýváku, strnul jsem a schoval ho. Sestra odešla trochu červená, trochu vyděšená, do kuchyně. Když po 10 minutách si sedla v obýváku na sedačku, zeptal jsem se jí, jestli to na mě neřekne. Ona, že ne, a já na to, že jsem to jsem rád, a že když viděla mě, že bych chtěl vidět i já ji, jak masturbuje. Pořádně mě nepochopila, proto jsem neváhal, vstal jsem a strčil svoji ruku do její píčky pod noční košilkou.

Chtěla mě odstrčit, ale já přiklekl, odhrnul jí noční košilku a začal jazykem dráždit pysky a prstem šukat její kundičku. Teď už neucukla, roztáhla nohy a začala sténat. Jazykem jsem divoce lízal a olizoval díru tak, že jsem ucítil její mok. Tak jsem tu dobrotu slízl. Přestal jsem lízat a začal jsem jí líbat až k pupíku, strčil jsem jí jazyk do pupíku, vyndal a pokračoval ke kozičkám. To už měla na zemi košilku. Její bradavky tvrdly a já je sál, olizoval, hnětl mezi prsty, cucal... Až jsem se jich nabažil, pokračoval jsem dál k jejím ústům. Začali jsme se líbat, já vyndal svoji kládu, vzal jsem sestřinu ruku a položil ji na svůj ocas. Začala mě divoce líbat a honit. Začalo to ve mně pulzovat, začal jsem stříkat. Pohled na semeno ji ještě víc vydráždil. Opřela se o sedačku, roztáhla nohy a řekla: „Dělej!“ Můj klacek už stál, tak jsem ho do ní pomalu strčil a začal přirážet. Začala hekat nahlas, chytla mě za ruce a přitáhla si mě blíž.

Byli jsme na sobě nalepení, třel jsem se o její kozičky, kousala mě do ucha a začala řvát jak utržená. Vyndal jsem ho z ní a moje sestřička nádherně tekla, obrátila se, klekla do polohy zezadu a já svůj ocas strčil do jejího kakaovýho domečku. Chytil jsem ji za boky a začal jsem přirážet. Šukal jsem tvrdě jak to jenom šlo! Uchopil jsem ji za kozičky a začal je hnětat, zpomalil jsem, ale šukal dál v rytmu. Víc se předklonila a strčila si ruku do píčky. Přirážel jsem a koulema jsem se třel o její ruku. Byla na pokraji blaha a já taky. Najednou řekla: „Chci tě vykouřit!“ vyndala ruku, já vyndal čuráka z její prdele, chňapla po něm a začala ho olizovat. Dala si ho do pusy a kouřila jak divá! Teď jsem hekal já. Vyndala ho z pusinka a honila mi ho, přitom mluvila sprostě: „Dělej čuráku, stříkej ty zmrde...“ Začal jsem stříkat jako divej a ona nastavoval tvář. Když jsme skončili, šla se vysprchovat, po ní já a pak jsme šli spát. V sobotu ráno mi řekla, že čím dřív dnes doděláme práci, tím dřív si půjdeme užívat...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.