Banner

Nebezpečná jízda

Vracím se po měsíci domů a ve vlaku si sednu vedle sympatického kluka. Sednu naproti němu a koukám ven. Cestou se nějak rozkecáme. Po hodině toho víme o sobě celkem dost, právě debatujeme o sexu, nejdřív jemnější otázky, ale stále přitvrzujeme. Jde vidět, že se Davidovi tohle téma opravdu zamlouvá.

Nebezpečná jízda

Celý rozhovor beru s nadsázkou, když se mě začne dotýkat a líbat, jsem ještě v klidu, jakmile mi však začne rozepínat kalhoty, odstrčím ho. Nechápavě se na mě podívá. Když mu řeknu, že jsem ještě nespala s cizím klukem, začne se pošklebovat se slovy, že ať si nemyslím, že mě nechá jen tak odejít. Všechny sympatie rázem opadnou a chci jít pryč! Je rychlejší, zamkne kupé a stojí u dveří! Když mu sdělím, že začnu řvát, usměje se ještě víc a chytne mě za krk, tváří se dívám do zrcadla v kupé a vidím se i v odrazu okna. Ruka z mého krku povolila, místo ní je tam však nůž, nechci zkoušet, jak je ostrý, natahuji krk a stojím na špičkách. Využije momentu a začne mi rozepínat kalhoty. Nemůžu se ani hnout, musím snášet pocity nože na krku a jeho prstů v mé pochvě.

Jazykem mi provokativně jezdí kolem ucha, krku a na ramennou, to už nevydržím a cuknu sebou, na krku cítím malé štípnutí, řízl mě! Jen trošku, ale řízl! Nabídne se, že mi krev slízne (jak gentlemanské). Ruku vytáhne z mého rozkroku a začne mě hladit, je to zvláštní, chová se tak něžně?! Jeho ruka jezdí po mém těle všemi směry, stále oba stojíme a já se pořád vidím v odraze. Obraz té dívky mě vzrušuje! Uvědomím si ale, že ta dívka jsem já! Přemýšlím, jak se odtud dostat. Teď by to šlo, stačilo by ho jen nějak šikovně kopnout a rychle utéct! Jasně půlnočním osobákem moc lidí nejezdí, ale někdo se na pomoc musí najít! Kopla jsem ho! Rychle odemykám kupé, než jsem však vyšla z kupé David zařval jakési jméno. Z vedlejšího kupé vyběhl nějaký kluk, když viděl, jak tam stojím s rozepnutými kalhotami a svého kamaráda svíjejícího se bolestí, tak mi chytil ruce, otočil k sobě zády a zatáhl mě zpátky do kupé.

Chvilku se hádají, jak se to mohlo stát. Pak se podívají na mě. „Co s ní?“ ptá se Viky (tak mu říká David). David mi mé kopnutí oplatí pořádnou fackou. Pak přiloží zase nůž na můj krk, se smíchem mi řekne: „A co uděláš teď?“ A zas na mě sahá. Vikyn mě stále silně drží. David mi strhne kalhoty a vyprstí tak, až mě v rozkroku dost bolí. Když přestane, sundá si jen tak na půl kalhoty a začne tvrdě přirážet. Vikyn napůl leží, napůl sedí po celé délce sedadla, já na něm, jednou rukou mě drží a druhou osahává. David klečí a drtivě přiráží, aby mě naštval postříká mi svým spermatem oblečení (se slovy, že to mám na památku mě fakt uklidnil). Naposled přirazí, ale teď tam bylo fakt moc síly, s poznámkou, že je to za ty jeho koule si sedne a odpočívá. Vikyn se mezitím, pohledem na svého kámoše vzrušil a říká Davidovi, že se teď prohodí. David říká, že jen co se vydýchá, že tu kurvu podrží.

Vikyn se zdá zpočátku jemnější, ale nakonec je skoro ještě horší než jeho skvělej kámoš. „Ale, ale podívejme! Ta naše kurvička je ale pěkně vlhká, co?“ Trochu tě vytřem!!! Jen co to Vikyn dořekl, podíval se s úsměvem na Davida a vrazil mi svůj jazyk do mé pochvy. Můj dech se čím dál tím víc zrychloval. David si toho všiml. „Viky, tady slečně se to začíná líbit, ukaž jí ještě něco!“ Viky se na Davida opět usměje a silně mi prsty stiskne pochvu, pak je strčí, co nejdál to jde, vydám citoslovce, něco mezi pláčem a slastí, Vikyn to bere jako výzvu a sevře mi ji víc, až se prohnu bolestí. Pak už jenom cítím, jak do mě vráží svůj penis. David mi chytne vlasy a zatáhne za ně. Teď se mu koukám do tváře. Donutí mě se s ním líbat. Vikyn je už zřejmě vysílen, protože přestal. David mě chvíli ještě líbá a osahává kam mu ruka dosáhne, pak přestane taky.

Sundá si pásek a sváže ruce. Nohy mi zavážou mými kalhotami a mikinu mi omotají kolem úst. Jsou nervózní, protože se bojí, abych je nepoznala, ale jsou milí - nechcou mě zabít, na to prý nemaj žaludek. Nakonec jim nezbylo nic jiného než mi prohledat tašku, vzít moje doklady a říct, že pokud to někde řeknu, tak si mě najdou. Odešli...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.