Banner
Banner

Nečekaný zážitek ve sprše

S Tomem šťastně chodím už přes dva roky. Sex s ním mě neustále baví, ba bych řekla, že je čím dál lepší. Pořád mě dokáže překvapit něčím novým a zdaleka ještě nevyčerpal všechny možnosti, jak mi ozvláštnit intimní chvíle. Tak například, jednou odpoledne o víkendu jsem se chtěla osprchovat.

Nečekaný zážitek ve sprše

Tom se sprchovat nechtěl, ale já jsem chtěla společnost, tak nakonec souhlasil, že bude v koupelně se mnou a že si tam bude číst. To jo, ani tu knížku neotevřel. Když mě viděl, jak se svlékám, rozhodl se, že se na mě bude radši dívat, jak se sprchuji. Chvíli jsem se styděla, ale potom jsem se začala předvádět. Začala jsem si jemně hladit prsa a mnout bradavky, ty mi začaly pod prsty rychle tuhnout. To upoutalo Tomovu pozornost ještě víc. Nemohl ode mě odtrhnout oči a viděla jsem, jak mu svítí vzrušením. To se mi líbilo a povzbudilo mě to k další aktivitě. Jednou rukou jsem si dál hladila prsa a druhou jsem začala pomalu sjíždět níž... Hladila jsem si bříško a stehna. Nejdřív zepředu, pak jsem sjela na vnitřní stranu stehen. Začala jsem obkružovat svoji mušličku, ale pořád jsem si nechtěla dráždit nejcitlivější místečko. Občasným pohledem jsem zkontrolovala, zda dává pozor.

Nezklamal, jeho oči byly jako přibité k mé ruce. Musela jsem jeho pozornost odměnit. Sjela jsem si rukama mezi nohy a pořádně jsem si roztáhla zevní pysky, aby bylo všechno pěkně vidět. Podívala jsem se na Toma, pod kalhotami se mu rýsovala pěkná boule. Řekl mi, zda bych mu už konečně nechtěla předvést svoje hraní se sprchou. To už jsem byla řádně rozdováděná, tak jsem souhlasila. Snížila jsem intenzitu sprchy a nastavila teplotu, která mi vyhovuje. Pomalu jsem si přes mušličku začala přejíždět nahoru a dolů, na poštěváčku jsem se vždy zdržela trochu delší dobu. Cítila jsem, jak vlhnu a jak se můj dech zrychluje. To účinkovalo i na Toma. Začal dýchat ve stejném rytmu jako já. Dál jsem si dráždila mušličku sprchou, ale orgasmus stále v nedohlednu. Ale Tom naštěstí zachránil situaci. Podal mi pomocnou ruku.

Já jsem si sprchou dráždila poštěváček a on mi zároveň pomalu zasouval a vysouval prstík do dírky a přitom jsme se líbali. To zabralo. Ale nejen na mě. Tom si vytáhnul z kalhot svého macka a začal si ho honit druhou rukou. To už na mě bylo příliš, všechno se ve mně stáhlo a já jsem prožila nádherný orgasmus. Tom nechtěl zůstat pozadu. Rozkročil se přes vanu nade mnou a přidal na tempu. Moc se mi líbilo ho pozorovat a sledovat, jak v něm stoupá vzrušení. Musela jsem si na něj šáhnout, ale abych mu nezavazela, začala jsem mu hladit koule. Dýchal čím dál rychleji a přerývaněji. Roztáhla jsem nohy a řekla jsem mu, ať mi ji pořádně postříká. Tom mě velmi rád vyhověl a s hlasitým zamručením mě celou postříkal až na prsa. Takže jsme si nakonec přece jen dali společnou sprchu a navzájem jsme se umyli. Byl to moc fajn nečekaný zážitek ve sprše.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.