Banner

Neplodný

Ten den, kdy mi manžel řekl, že jeho sperma je neplodné, se v naší domácnosti rozhostila mrazivá nálada. Verdikt lékařů byl neúprosný a definitivní. Toužili jsme zoufale po dítěti a dělali všechno možné, abychom ho měli... Náš vztah byl báječný a velice perspektivní.

Neplodný

Nebudu přehánět, když řeknu, že jsme se milovali. Naše sexuální soužití bylo ideální a plně nám vyhotovovalo. Otevřeli jsem si s mužem láhev francouzského koňaku a začali přemýšlet, co s načatým životem. Umělé oplodnění jsme svorně vyloučili, protože nám připadalo moc technické a neosobní. Pak ovšem nezbývá nic jiného, než najít dobrovolníka, který by ti to dítě udělal, aniž by o tom věděl. Řešení by to samozřejmě bylo, ale přesto mě ten nápad šokoval. Zahleděla jsem se na manžela a položila mu přímou otázku: „Ty bys mi takovou nevěru odpustil? Máš mě vůbec rád?“ Smutně se usmál a pokýval hlavou. „Právě, že tě mám rád. Jde o dítě! O naše dítě. To je všechno. Ale mám jednu podmínku, chci u toho být, až tě bude oplodňovat.“

Náhle jsem se začala s touto myšlenkou smiřovat. Opatrně jsem se manžela zeptala: „A kdo by to měl být?“ Chviličku se zamyslel a potom osudově pronesl: „Když dovolíš, tak ti ho vyberu sám.“ Neodporovala jsem. Asi za týden přivedl manžel domů mladíka, který se mi na první pohled zamlouval. Byl vtipný a vůči mé osobě dvorný. Manžel vysvětloval, že se s ním seznámil v jedné restauraci a protože si rozuměli, tak ho pozval k nám. Vše probíhalo podle předem připraveného scénáře. Pojídali jsme dobroty, popíjeli červené víno a pouštěli si pornofilmy. Všichni jsme se postupně sexuálně vzrušovali. Pak jsme hráli na fanty a po deseti minutách jsme byli nahatí. Začala jsem se věnovat jejich ztopořeným ptákům. Honila jsem je a pak je hladově kouřila. Náš host měl většího, ale manžela jsem nešidila.

Náhle silně rozrajcovaný mladík projevil přání mě napíchnout. Podíval se na manžela a ten mu gestem dal svolení. Nedočkavě si k sobě přitiskl můj zadek a prudce se zasunul hluboko do mé čekající pochvy. Byla jsem okamžitě hotová a při jeho dalších přírazech jsem se udělala ještě jednou. Najednou se mladík celý napnul a s řevem a v záškubech stříkal k mé děloze husté dávky semene. V hlavě mi zněly fanfáry a v duchu jsem se modlila, aby byl plodný. Když mladík odpadl, zastoupil ho okamžitě manžel, který po celou dobu mého oplodňování masturboval. Mladík se omlouval, že do mě vystříkl, aniž by se zeptal. Ujistila, jsem ho, že beru prášky. Na závěr jsem oba muže pořádně vykouřila.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.