Banner

Neteř Kamilka I.

Tento příběh se stal vloni v létě. Manželky s dětmi a mojí starší sestrou a její dcerou Kamilou trávily léto u nás na chalupě. Vždy jsem za nimi jezdil v pátek ráno a odjížděl v pondělí ráno. Jednou, když jsem přijel zase na víkend, Kamča mě poprosila, jestli bych ji třeba neodvezl na diskotéku, že už ta naše samota ji moc nebaví.

Neteř Kamilka I.

Je to vlastně jasné. To, co my bereme jako relax, šestnáctileté holce asi docela leze na mozek. A tak jsem ji řekl, že klidně. Zeptal jsem se ženy a ségry, jestli některá nechce jet s námi. Ty se jen vysmály a řekly, ať si jedem sami. Po večeři, když jsme nasedali do auta, žena mě políbila, řekla mně ať si dám pozor na nějaké mladé holky. Na to jsem se dost hlasitě zasmál a odjeli jsme. Ale to jsem ještě netušil, že vlastně žena má pravdu. Když jsme dojeli na místo, tak tam byla mládež z celého širokého okolí. Vešli jsme do sálu a já jsem si našel pěkné místo na sezení. Došel jsem pro něco k pití. Sobě nealko pivo a Kamče víno s minerálkou. Tak jsem tam seděl, protože disco mě nějak nebaví, radši si zajdu na nějaký bigbítový koncert, a tak jsem začal pozorovat zdejší kočičky, a musím říct, že některé byly fakt kočičky.

Po nějaké chvilce přišla schvácená Kamča a co že tady tak sedím, ať si jdu s ní zatancovat. Doslova mě vytáhla. Musím říct, že se Kamča bezvadně kroutila. Po chvilce začali hrát ploužáky, a tak jsme se k sobě přivinuli. Chytl jsem Kamču nad zadečkem a ona mě taky. Ale po chvilce její ruce sjely na můj zadek. Vážně jsem se na ní podíval a řekl jsem co to dělá. A ona řekla, že se nic neděje, aspoň to vypadá, že jsem její přítel a ty zdejší kluci jí dají pokoj. Najednou si dala hlavu na mé rameno a maximálně se ke mně přitiskla. Je jasné, že toto mě nenechalo klidným a najednou jsem cítil silný tlak ve svých kalhotách. Řekl jsem Kamče, že si asi půjdu sednou, protože takhle to nejde. „Vždyť jsem tvůj strejda, a to co se mnou děláš, je opravdu k nevydržení.“ Ona zvedla hlavu, podívala se mně do očí, a aniž by něco řekla, přisála se svými rty na mé. V tuto chvilku jsem se hlavou odtrhl a řekl jsem jí dost důrazně: „Co to děláš?“

Ona se mě zeptala: „Tobě se to nelíbí?“ Řekl jsem, že právě naopak, je to nádhera. A tu mě Kamča překvapila slovy: „Tak se nebraň,“ a znovu mě začala líbat. To už jsem nevydržel a opětoval jsem jí všechno. Naše jazyky se propletly a my jsme zůstali v krásném dlouhém polibku. Mé ruce se svezly na Kamčin krásný kulatý a pevný zadeček. Když skončily ploužáky, navrhl jsem, že si můžem jít sednout a ona jen mě chytla za ruku a šli jsme. Sedli jsme si vedle sebe a dali se do pití. Kamča dala ruku na mé stehno a já samozřejmě na její. Začali jsme se bavit o všem možným a mezitím jsme se líbali. Přitom jsem jí řekl, ať mně neříká strejdo, ale mým jménem. Jsem Michal. Najednou se ke mně přitulila a špitla mně do ucha, že by se se mnou strašně ráda milovala, že se jí moc líbím. Řekl jsem, že ještě to líbání jo, ale nic víc, protože by z toho mohl být slušnej průser.

Ale ona řekla, že když o tom nikdo nebude vědět, tak se přece nic nestane. A rukou zajela do mého rozkroku, kde mě začala hladit po mé chloubě. Znovu jsme se začali líbat a já jí zajel pod sukýnku a začal jsem hladit její mušličku. Kalhotky měla už pěkně mokré. V tuto chvíli jsem věděl, že to už asi dlouho nevydržím a musím se s ní milovat. Ještě musím napsat, že Kamča je opravdu krásná, vysoká a štíhlá holka. Má hnědé, dlouhé vlasy a hnědé oči. A nato jak je štíhlá, má pěkný trojky. Navrhl jsem jí, jestli nechce jít ven. Ona souhlasila a hned jsme šli. Chytnul jsem jí za zadeček a venku jsme šli, až jsme se ocitli v tmavém koutku. Tam jsem si ji přitisknul k sobě a začal ji vášnivě líbat. Jednou rukou jsem ji držel za zadeček a druhou jsem jí jel pod tričko na její prsíčka.

Nejprve jsem je hladil přes podprsenku, ale tu jsem za chvilku rozepnul a byl jsem na nich. Mezi prsty jsem si pohrával s jejími bradavkami a odpovědí, že se jí to líbí, bylo její slastné vzdychání. Ona na oplátku mně rozepnula kalhoty, vzala ho do ruky a řekla mně, že ho mám fakt velkýho. A začala mě honit. To jsem vážně nemohl vydržet a po chvilce jsem jen hlesnul, že budu. Na to ona si hned klekla a vzala mně ho do pusinky. Kouřila fakt nádherně a rukou mně ještě masírovala koule. A to už jsem začal explodovat a celá má mohutná dávka skončila v její pusince. Snažila se vše spolykat, ale nepodařilo se jí to. Pořádně mě očistila a pochvalovala si, jak moc dobře chutnám. Sklonil jsem se k ní a postavil jsem si ji. Nadhrnul jsem jí tričko a začal jsem lízat její krásná prsa. V zubech jsem jemně drtil její bradavky. Jen stála a vzdychala.

Pomalinku jsem se polibky začal přesouvat níž a níž, až jsem byl na jejím pupíku, ten jsem pěkně obkroužil a rukou jsem jí začal stahovat kalhotky. Když je měla u kotníků, tak si je nadzvednutím nožek sundala. A já už jsem byl jazykem na její kundičce. Začal jsem ji pořádně lízat, sát poštěváčka a prstem zajíždět do její jeskyňky lásky. Kamča pomalu dala nohy od sebe, abych se k ní mohl ještě lépe dostat. Jazykem jsem projížděl každý její kousek a zákoutí, a přitom ji pořádně prstil už dvěma prsty. Už jsem zas cítil, že je mě pořádnej kus. A najednou Kamča se rozechvěla a tělem jí jako šíp projel pořádnej orgasmus. Takhle stříkat holku jsem ještě neviděl. Snažil jsem se vše pochytat do pusy. Ach, jak byla sladká.

Postavil jsem se, chytil jsem Kamču pod zadečkem, nadzvedl ji, ona dala nohy obkročmo kolem mě. A já si ji pomalu začal nabodávat. Sice byla fantasticky úzká, ale jak byla mokrá, tak to šlo dobře, a hlavně její kundička si na mě moc rychle zvykla. Takhle jsem si ji nějakou dobu na sebe pěkně nabodával a to, jak vzdychala, mně bylo potvrzením, že se jí to moc líbí. Po chvíli jsem si ji sundal, předklonil jsem si ji a začal ji pěkně píchat zezadu. Krásně mně vycházela vstříc. Najednou jsem začal cítit, že už budu, a tak jsem jen hlesnul, jestli můžu stříkat do ní. A ta jen hlesla, že jo a že to ani jinam nechce. Vzápětí jsem začal stříkat a ona začala prožívat taky orgasmus.

Její kundička mě začala pěkně svírat. Na vrchol jsme se dostali společně. Když nám dozněl orgasmus, přitulili jsme se k sobě a líbali se. Když jsme se oblékli, tak jsme si řekli, že na disco už nepůjdem a radši pojedem domů. V autě jsem jí řekl, že se o tom nesmí nikdo dozvědět, ona přislíbila, že ne. Na to ona mně řekla, že milování se mnou bylo něco nádherného, že poznala nepoznané a už se těší, až si to zase zopakujeme. Řekl jsem jí, že si to s ní taky rád zopakuji, protože je to skvělá milenka. A při těchto slovech jsem ani nevěděl, jak to bude brzy.

Související povídky

Neteř Kamilka ll.

Neteř Kamilka ll.

Když jsme dojeli na chalupu, v autě jsme se políbili na dobrou noc a rozešli jsme se každý do své postele. Ráno bylo jako každé jiné. Já jsem stával dřív. Kamča spala skoro až do oběda. U oběda se nás ptali, jak to probíhalo a já jsem řekl, že pro mě docela nuda.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.