Banner

Neteř Terezka

Ke své sestře Janě jezdím moc rád. Má dvě dcery. Jedné, která se jmenuje Sylva, je osm a druhé, Tereze čerstvě 15. Obě byly roztomilé a Tereza zvlášť. Moc mě vzrušovala, neboť se velmi podobala své matce. Jana mě vždy velmi vzrušovala.

Neteř Terezka

Když jsme měli jako malí společný pokoj, pozoroval jsem ji, když se převlékala a pod peřinou jsem onanoval a stříkal do připraveného kapesníku. Nebo jsem si bral její kalhotky a vdechoval její vůni. Když jí bylo 17 a mně 15, přistihla mě, jak mám na obličeji její použité kalhotky a honím si ho. Od té doby mně vždy pomohla. Poprvé, když vzala do ruky můj ocas, tak jsem okamžitě vystříkl. Měla z toho velkou radost a já jsem si užíval celý rok, než si našla kluka. Máme ale spolu stále velmi dobrý vztah. Jak už jsem řekl, Tereza mě velmi vzrušovala. Často jsem ji pozoroval, když byla jen ve spodním prádle a stejně jako u její matky, jsem to nevydržel a musel jsem se jít někam honem vystříkat. Toužil jsem se dotknout její kundičky, strčit jí do ní svůj ocas, chtěl jsem na ocase její ruku, ale všechno to byly jen představy. Už jsem myslel, že to tak zůstane, ale náhoda chtěla, aby tomu bylo jinak.

Byl jsem u své sestry a nikde jsem Terezu neviděl. Rozhodl jsem se jít se podívat na půdu, kde holky měly svůj "dámský klub"... Tereza tam samozřejmě byla, ale co hůř (nebo spíše pro mě lépe), kouřila cigarety. Když mě uviděla, rychle ji típla, ale moc dobře věděla, že jsem ji viděl. „Strejdo, neříkej našim, že jsem kouřila.“ „To nejde. Za prohřešek musí následovat trest. To musíš sama uznat.“ „To je pravda, ale neříkej to našim, prosím...“ „Tak dobře, ale v tom případě tě budu muset potrestat já, souhlasíš?“ „Tak jo. Naši by mě zabili, kdyby se to dozvěděli.“ „Tak tu na mě počkej, já si dojdu pro pomůcky.“ V hlavě jsem měl plán, co udělám. Ocas mi stál a už jsem se nemohl dočkat, až se vrátím nahoru. Vzal jsem s sebou šátek a několik provazů. Ona nahoře stála a nevěděla co se bude dít.

„Svlékni se!“ Poslechla. Začala se svlékat. Když měla na sobě jen kalhotky a podprsenku, zastavila se. „Úplně,“ řekl jsem už s přerývaným hlasem. Poslechla. Viděl jsem její malá, ale pevná ňadra, a její sotva porostlý klín. Už jsem to nemohl vydržet. Šátkem jsem jí zavázal oči a překlonil jsem ji přes stůl. Schválně jsem ji vzal za stehna a nastavoval jsem si ji, jak jsem potřeboval. Dotýkal jsem se při tom její kundičky a stehen. Když jsem jí roztáhl nohy, tak abych viděl její sotva opeřenou mušličku a nastavil ji tak, abych si ho mohl v klidu honit a současně ji i druhou rukou pleskat přes zadeček. Začal jsem jí vyplácet. Nedával jsem jí nikterak velké rány. Spíš naopak. Po každé ráně jsem ruku nechal na prdýlce a zajel na zadní dírku, nebo až ke kundičce. Její prdelka dostávala červenější barvu a kundička se mi zdála, že začíná být trošku mokrá.

Penis jsem si honil pomalu a třel si hlavičku dlaní. V hlavě mi hučelo vzrušením a penis byl neobvykle tvrdý. Pociťoval jsem svědění a rozkoš, kterou jsem už dlouho nepoznal. Toužil jsem zasunout jí svýho klacka do její dírky, ale právě ta blízkost, a přitom nedostupnost, mě velmi vzrušovala. Pocítil jsem to známé trnutí před výstřikem. Nemohl, ani nechtěl, jsem to oddálit. Vzal jsem penis a začal jím bouchat o její prdelku. Ta malá kurvička asi věděla, co jí dělám, neboť začala vydávat ze sebe po každé ráně slabé výkřiky. Už jsem se nemohl udržet a začal jsem stříkat jako pominutý. Postříkal jsem jí záda, prdýlku, celá byla od mého semene. Řekl jsem jí, že to je krém proti bolesti, ale asi jsme oba věděli, co to je. Poslal jsem ji umýt a sám jsem se šel opláchnout.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.