Banner

Nevěrník o svatební noci

Svatba byla nádherná, nevěsta Pavla krásná a ženich Petr nadržený na svatební noc, třebaže nevěsta byla ve třetím měsíci!!! Všechno se ale nějak zvrtlo únosem nevěsty. Všichni řidiči už začali pít a tak se role pronásledovatele spolu s ženichem stala nevěstina teta Kamila.

Nevěrník o svatební noci

Projeli jsme několik vesnických hospůdek, ale nikde jsme nenašli ani nevěstu, ani únosce. Kamila rozhodla, že se vrátíme, že už se všichni určitě taky vrátili a už budou pěkně sťatí. Bohužel, zpátky nebyli a já měl na Pavlu děsný vztek. Odešel jsem do hotelového pokoje, kde měla probíhat naše první manželská šukanice a začal do sebe házet panáka za panákem. Když se objevila Kamila, měl už jsem pěkně "nakoupíno" a ani nevím, jak se to všechno seběhlo. Najednou jsem Kamilu líbal a rukou šmátral v jejích kalhotkách. Měla kundu pěkně zarostlou a mně čurák vyletěl z poklopce jako čertík z krabičky. Kamila vrážela svůj hbitý jazyk až do mého krku a já se bál, že budu předčasně ejakulovat, tak mě nádherně vzrušovala.

Prosila, abych jí vymrdal píču a řekněte, kdo by takovou prosbu nesplnil. Vyhrnul jsem jí šaty až na kozičky, narval do mokré kundy čuráka a mrdal o sto šest. Lidičky ta uměla dát své vzrušení najevo: hvízdala jako meluzína, z kundičky ronila velké slzy a čurák v ní rejdil jako šílený. Už ani nevím kolikrát se ta sladká čubinka pode mnou udělala, když jsem do ní konečně začal ládovat týden zadržované sperma. Kamila si vytřela pičku kalhotkama, já zastrčil čuráčka do kalhot a šli jsme si užívat svatebního veselí. A protože se Pavla ještě nevrátila, šli jsme si to s Kamilou rozdat ještě jednou, tentokráte do jiného pokoje, aby nás Pavla náhodou nevyrušila.

Plnil jsem Kamilu až do rozednění, kdy usnula nádherně vyšoustaná a unavená v mém náručí. Poté jsem se přemístil do našeho pokoje, kde spala Pavla a po jejím probuzení jsem jí ještě vyčinil (dokonce jsem ji nařkl z nevěry), že jsme s Kamilou projeli snad celý okres a nikde jsme je nenašli. A víte kde byla i se svými únosci? Ve vedlejším pokoji hráli karty! To jsem měl tedy kliku, mohl jsem v den své svatby být zároveň i rozvedený. To, že jsem píchal její tetu, by Pavla určitě nepřekousla a tak jsem jí rychle nahradil svatební noc, abych neměl výčitky svědomí!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.