Banner
Banner

Nezapomenutelný zážitek

Bylo září, slavila jsem 30 let, a od dubna, kdy proběhl můj rozvod, jsem neměla chlapa. Byla jsem velmi silné postavy, sice s obrovitými melouny, ale řekněte, kolik chlapů má zájem o sádelnaté ženské? Slavili jsme s kamarády v malém baru a už jsem měla pěkně „nakoupíno“, když mě u záchodků oslovil, sice postarší, ale stále šaramantní muž: „Slečno, už Vám někdo řekl, že jste nádherná?“

Nezapomenutelný zážitek

Zírala jsem na něho asi jako vyvoraná myš a on pokračoval: „Co bych za to dal, kdybych Vás mohl mít ve své postýlce.“ Přiopile jsem se zeptala: „No co, co byste dal?“ „A co byste chtěla krasavice?“ Chvíli jsme se dohadovali, a nakonec jsem barmanovi zaplatila zálohově útratu s tím, že co ještě moji kamarádi vypijí, přijdu zaplatit zítra, a už jsem ujížděla se Zdenkem k němu domů. Už v taxíku mě tak bravurně vyprstil, že jsem mu vytekla přímo do dlaně. Zkoušela jsem mu občas hrábnout do rozkroku, ale nikdy jsem na žádnou bouli nenarazila. Ve výtahu mi Zdeněk vytáhl kozy z podprsenky a opět si s nimi tak bravurně pohrával, že jsem opět sténala v další orgasmické křeči. Z výtahu jsem vycházela skoro nahá a třásla jsem se chtíčem jako malý ratlík.

Hned za dveřmi jsem se mu vrhla do poklopce, ale tam jsem našla jen oslintaného asi 3 cm dlouhého pindíčka. „Kočičko, ten už větší nebude, ale neboj nepřijdeš zkrátka, ráno ode mě nebudeš chtít odejít.“ Přesto jsem se pokoušela přivést ho k životu, ale marně. Zato Zdeněk se činil, další orgasmus mi způsobil překrásným přelizem, za což jsem se mu odvděčila gejzírem horké šťávy přímo do pusy. Další orgasmus jsem prožívala při análních hrátkách, kdy mi do řitního otvůrku Zdeněk zasouval prstíky a v závěrečné fázi do mne narval tubu se šamponem a já vřískala jako opice. A opět začal hru s mýma melounkama, kousal, sál, štípal, škrabal a když už jsem začínala sténat v další křeči, nevím odkud vytáhl slabý proutek, se kterým mne začal švihat přes ztopořené bradavky a já opět stříkala neuvěřitelný gejzír šťávičky, tentokráte ještě smíchaný s mou močí, kterou jsem bolestí neudržela – přesto to byla fantazie. A další přeliz, a další anální hrátky a opět melounky, a tak pokračoval Zdeněk skoro až do rána.

Ráno jsem mu po vyspání chtěla tu krásu vynahradit, a tak jsem mu alespoň chtěla jazýčkem vymrdat prdelku, ale po malé chvilce, kdy měl prdelku plnou mých slin mi vrazil do ruky tlustého robertka, kterého jsem mu zarazila do prdelky a šoustala tak dlouho dokud se netřásl v křeči podobně jako já (jeho čurák však zůstával nezměněn). Odcházela jsem od něho velmi nerada a když sám navrhnul pokračování, nebyla jsem proti. Dokonce jsem u Zdenka bydlela a musím říct, že mi denně dělal tak dobře, že jsem prožívala několik orgasmů za večer. Jednoho dne se mi však v práci udělalo nevolno a já se vydala přímo k Zdenkovi. Neměla jsem to dělat a bylo by vše v pořádku. Takhle jsem se dozvěděla, že si přes den domů vodil mladé holky, které ukájel prsty, jazykem a robertky a vše si nahrával na kameru, aby pak materiály prodával nějaké pornografické společnosti (dokonce i naše hrátky prodal za pěkné peníze, které mi sice všechny vyplatil jen proto, abych zůstala).

Zůstala jsem ještě několik dnů, ale ten obrázek, kdy měl Zdeněk zabořenou hlavu mezi těmi mladými stehny mě neustále pronásledoval a já se raději odstěhovala zpět do svého bytu. Jen jsem chtěla říct, že i starý dědoušek (Zdenkovi bylo 69 let) umí rozparádit mladou ženskou a nepotřebuje k tomu ani žádného čuráka. Nikdy na toto období mého života nezapomenu, i když svému druhému manželovi jsem o Zdenkovi raději nevyprávěla. Nevím, možná by mu to nevadilo, ale spíš si myslím, že by mě za ten věkový rozdíl odsoudil a viděl by v tom něco víc, než sexuální uspokojení!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.