Banner

Něžná maminka

Rád jezdím na hory. Domníval jsem se, že jezdím poměrně dobře, ale nezabránil jsem tomu, aby mě na sjezdovce jeden "všeuměl" smetl. Řeknu Vám, byla to radost na mě pohledět. Vypadal jsem jako ukřižovaný Ježíš. Zlomené obě ruce a aby to nebylo málo, tak i obě klíční kosti. V době, o které Vám vyprávím, mi bylo asi 15 roků.

Něžná maminka

V nemocnici bylo sice dobře, ale nevím proč, chtěl jsem domů. Asi po 10 dnech mi dal pan primář souhlas, že mohu být doma, pokud se o mě bude moci někdo postarat. Právě v této době byla máma bez zaměstnání a souhlasila, že mi poskytne veškerou péči. Bylo to celkem dobré, jen mi bylo nepříjemné, že jsem nemohl sám použít WC. Máma mi řekla, ať se nestydím, že se o mě tak starala, když jsem byl ještě mimino. První dny to ještě šlo. Třetího dne máma řekla, že jsem celý zpocený a že se proto musím umýt. Dala na postel igelit, přinesla si žínku a malé umyvadlo. Omývání bylo celkem příjemné až do doby, kdy se její ruka přiblížila k mému přirození. Aniž bych si to uvědomil, příjemný pocit neustále narůstal a spolu s ním i můj pyj. Najednou jsem měl pocit, že se hanbou propadnu, protože jsem ho najednou měl jako šišku vysočiny. Často jsem si ho honil a tak jsem věděl, že ho mám na svůj věk veliký 18 cm a průměr asi 5 cm.

Když si toho máma všimnula, řekla: „Bože, vždyť Ty jsi jako dospělý chlap.“ A aniž by se dotknula, myla mě dál. Když odešla, stál mi strašně dlouho, jako nikdy před tím a to asi proto, že v takovém případě jsem si pomohl. Tentokrát, ale to nešlo. Nevím, co mě to napadlo, ale začal jsem přemýšlet o tom, že bych mohl poprosit mámu, když řekla, že mi poskytne veškerou péči. Když příští večer mi máma řekla, že se musí udělat hygiena, třásl jsem se touhou. První co mě překvapilo, bylo to, že než máma mě přišla umýt, sama se sprchovala. Když přišla, byla ve svém květovaném župánku a se slovy: „Tak jdeme na to můj malý chlapečku.“ Řekl jsem jí, že nejsem malý chlapeček, ale už skoro muž. „Jak to můžeš říci,“ zeptala se mě máma. „Mužem se stává chlapec, až když mu uzraje semeno. A na to Ty jsi ještě mladý.“ To mě naštvala a já jsem to nevydržel a řekl, že pokud bych měl ruce zdravé, ukázal bych jí, že již jsem mužem. V ten okamžik jsem zčervenal a uvědomil si, co jsem vůbec řekl.

Do té doby jsem ho měl v klidu, ale poté co jsem ta slova vyřkl, se mi postavil jako nikdy. V hlavě mi vířila jen jedna myšlenka. „Mami vyhoň mi ho !!!“ Máma se na mě podívala a sedla si ke mně na postel. Při tom se jí malinko pootevřel župan a uviděl jsem kouzelný mámin prs, na kterém jako malá jahoda, jí stála růžová bradavka. „Pokud je tomu tak, ráda bych se přesvědčila a když Ty sám nemůžeš, mohu Ti od toho napětí pomoci, chceš Michale?“ Nebyl jsem schopen slova a jen jsem zakýval hlavou. Máma mi řekla, že mi to udělá tak, abych na to nikdy nezapomenul, když jsem jí dal takovou důvěru. Zíral jsem jako na zjevení, když se postavila, sundala si župan a zůstala sedět vedle mě úplně nahá. Vzala nějaký krém a začala mi potírat celé tělo. Když došla k mému pyji, jemně mi ho pomazala a začala pomalu třít. Chtěl jsem, aby ten slastný pocit, který jsem prožíval, nikdy neskončil.

Ale asi po 5 pohlazeních jsem se celý napnul a semeno ze mě vystříklo asi metr vysoko a mámu zasáhlo do obličeje. „Tak to jsem nikdy nezažila,“ byla slova jejího údivu. „Teď věřím, že jsi muž se vším, co k tomu patří.“ Neustále mi ho držela v ruce, ale nedošlo k tomu, že by mi klesl, jako když jsem si ho vyhonil. Stál stále jako tyč ze železa. „No co s tím uděláme?“ Jen jsem zakroutil hlavou, že nevím. Podívala se na mě svýma pomněnkovýma očima a zeptala se mě. „Když Tě učiním mužem na 100 procent, budeš navždy mlčet?“ Jen jsem přikývnul. Pomalu se rozkročila a sedla si na mě. Vzala mi ho do ruky a zavedla si ho do své kundičky. Poprvé v životě jsem ucítil ten slastný pocit vniknutí. Počala se na mně houpat, jako by jela na koni. Bylo to k nevydržení. Zatmělo se mi před očima a dal jsem do toho veškerou sílu, která mi ještě zůstala a mnohokrát jsem mámě tu její neskonale krásnou kundičku vystříkal. Pak jsme zůstali ještě spojení asi 5 minut naprosto beze slov. Pak maminka řekla: „Bylo to úžasné a když budeš chtít, ráda Tě od toho přebytečného semene zbavím, chceš?“ Zašeptal jsem „ano, ano, ano.“ Bylo to ještě mnohokrát a naučil jsem se mnoho nového, než jsem se stal opravdu mužem. Teď je mi 25 a svojí nežnou maminku miluji stále i když jsem již ženatý, ale maminka je holt maminka.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.