Banner
Banner

Noc plná vášně

Odemykám vchod a u chodníku brzdí taxi. Zadní dveře se otevírají a z nich vylézá v podroušeném stavu sousedka z 10. poschodí. Čekám, abych jí přidržel dveře, a když kolem mě vrávorá, koukám jako blázen. Ona má jednu kozu úplně celou venku a dělá jako by se nechumelilo.

Noc plná vášně

Ve výtahu na ni stále zírám a ona najednou vyštěkne: „Tos ještě neviděl opilou ženskou?“ „No to jo, ale s takovou kozou venku, to ještě ne.“ Jukne k výstřihu, trošku se začervená, a právě, když se jí snaží schovat pod šaty, což se jí stejně nedaří, uchopím ji za ní a přisaju se k velké bradavce. Zasténá a už mi jede rukou k rozkroku, kde naráží na pěknou bouli. „Chceš mrdat,“ zeptá se. Jen kývnu a už jí vyhrnuju šaty s motýlím vzorem. A čeká mě další překvápko, je bez kalhotek a píču má parádně mokrou. Že by ji nějakej borec ošukal v taxíku? „Já bych prcala, až bych plakala, ten vůl mě sice v taxíku vylízal, až jsem se udělala, ale nahoru nechtěl, protože byl ožralý jako prase a nechtěl se mu ten jeho chudáček postavit.“ Myslel jsem, že ji zmrdám ve výtahu a půjdu domů, ale to už jsme byli v 10. patře a ona mě táhla ke svému bytu.

„Jak to máš rád?“ ptala se hned jak zavřela dveře a na zem odhazovala oblečení. „Nevadí ti, že jsem tlustá?“ „No to teda nevadí, miluju baculaté kurvičky, s pěkně naducanou kundou a velkýma ceckama.“ „Tak už se svlíkni,“ škemrá a táhne mě do ložnice. Padá na postel jako pytel brambor, překulí se na záda, roztáhne silná stehna a křičí: „Tak už mi ji lízej.“ Kdo by takový příkaz neposlechl? Zajíždím mezi tlusté pysky a vrážím jazyk do horké kundy. Nějak se mi podaří dotknout se bradou, na které mám 2 dny neholené strniště, její píči a ona vřeští: „Ano, ano, to je nádhera, vymrdej mě bradou, pěkně mně ji poškrábej.“ Jezdím jí bradou od poštěváku k prdeli, ona řve a najednou z kundího otvoru začne vytékat potůček kundího nektaru. „Mrdéj, mrdéj,“ křičí a já prudce zajíždím do baculaté kundy.

„Jó, jó, jó, narvi mi ho tam až po koule,“ křičí a já nadržený jako "motýl" stříkám do dělohy svou velkou dávku spermatu. Když konečně ustanu ve svých prudkých nárazech a lehám si vedle ní, ona až neuvěřitelně rychle kleká nad můj obličej a žádá, abych si hrál s jejíma kozama. Ani dvě ruce mi nestačí, abych uchopil celou kozu, jsou prostě fantastické. „Dělej, vezmi si do huby bradavku, udělej mě.“ Saju bradavku, druhou lehce mnu mezi prsty a ona křičí: „Víc, víc, dělej mi to pěkně tvrdě.“ Hryžu tu nádheru jako pes. „Ano, ano, to je ono, víc, víc, júúú ááá húúú, ještě, ještě.“ Mám strach, abych jí ty velké špunty neukousl, ale když tak prosí, jsem víc nadrženější a surovější. Najednou se ozývá příšerný řev a ona padá ceckama na můj obličej. Vůbec se nehýbe a já se dusím.

Po chvilce se mi podaří zbavit se jejího sádelnatého těla a vidím, že jí z kundy opět vytéká kundí nektar. Konečně se probírá, uchopí můj trochu povadlý ocas do úst a začíná kouřit. Umí to kurvička moc dobře, za chvíli jsem schopen dalšího čísla. „Uděláš mě zezadu,“ prosí a překulí se na všechny čtyři. Zarážím se opět až po koule a mrdám jako čert. „Vyšukej mi prdel prosím,“ křičí a já vytahuji mokrého ptáka z kundy a nasadím mezi obrovské půlky. Konečně se mi tam podařilo zasunout celého žaluda. Řehtá blahem jako kobyla a já začínám tvrdě přirážet. Koule plácají přes její zmáčenou kundu a za chvíli se její tlusté střevo dočká nadílky v podobě horkého spermatu. Kurvička už vystřízlivěla a je stále pěkně nadržená a já mám do rána stále co dělat. V šest hodin konečně usnula a já se rychle vytrácím domů. Dala mi ta čubka pěkně zabrat, sotva pletu nohama. Ještě, že je manželka s dětmi na chatě a jdu až na noční. Ale na prcání s touto baculkou velice rád vzpomínám.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.