Banner
Banner

Nové tělo

Obchod s tělesnými obleky byl už přes rok mimo. Obchodovat s tělesnými obleky a kostýmy v zemi bylo zakázáno a moc dobře věděli proč. Po nehodě, po které zůstala mladá žena zachycená v koupeném kostýmu, stejně skoro šli z trhu. To bylo v době, kdy Petr přemlouval manželku, aby šla na plastiku prsou.

Nové tělo

Petrova manželka měla stěží B a ona se cítila poníženě, když si Petr vzal umělá D prsa pro noc lesbického sexu. „Nebudu se bát, Petře.“ Když ji doprovodil k O.R. dveřím. „Já je budu mít tak krásné jako ty tvoje, které nosíš do postele.“ Krátce po strašné operaci se Lizzi vzbudila ze spánku a odhrnula si vlasy z tváře. Když otevřela oči po spánku, uviděla dva melouny. Zformovaná prsa zavázaná ještě chirurgickými obvazy. Pak uslyšela známy hlas, jak přichází k ní z mlhy. „Vypadáš krásně, miláčku“ Petrův hlas vypadal, že vychází z nějakého kaňonu. Chtělo se jí hrozně spát. Když se Lizzi vzbudila znovu, už bylo ráno. Rychle se však ukázalo, že to nebyl sen. Dostala postavu žijící Barbie. Když ošetřovatelka odstranila obvazy, Lizzi uviděla lépe na 40-ti palcové kopečky, které se tlačili pod chirurgickou páskou.

„Připravena na nějakou snídaní, drahá?“ Zeptala se ošetřovatelka. Lizzi přikývla. Ošetřovatelka podala podnos s jídlem a odešla. Lizzi uždibovala z jídla, ještě byla hrozně slabá po operaci a neměla moc hlad. Jak přenášela jídlo k ústům, musela se naučit dělat větší oblouk k ústům než dříve. Věděla, že je bude mít po zbytek života a musela si co nejrychleji zvyknout na jejich novost. Ošetřovatelka se vrátila pro podnos a oznámila jí, že Petr ji brzy vezme domů. Lizzi ji poprosila o kabelku, aby se mohla upravit. Chtěla vypadat dobře, až bude opouštět nemocnici. „Jak se má moje žena?“ Petr se ptal, když vcházel do místnosti a ošetřovatelka odcházela. Ta se na něho usmála a otočila se k ženě na nemocniční posteli. „Nemůže ji být lépe, pane.“ Odpověděla ošetřovatelka. „Vaše žena může opustit nemocnici.“ Ošetřovatelka se vrátila s kolečkovou židlí a Lizzi se dostala ven z postele s jejími novými prsy houpajícími se tam a zpět při každém kroku. Cítila, že musí zaoblit záda, když ji k podlaze táhla nová váha. Oblékla si boty na tří palcovém podpatku, jemné hnědé punčocháče a černé mini šaty, které ji tlakem nadzvedly její nová prsa a dělaly je ještě větší než dříve.

Petr ji nepřinesl žádné kalhotky, takže pociťovala nylon mezi nohami. „Oh, Petře.“ Lizzi povzdechla, když cítila, že je vlhká. „Nemyslíš si, že bych se měla zvyknout chodit s těmito věcmi dříve, než vyzkoušíme něco výstředního?“ „Neznepokojuj se“ řekl Petr, když se usazoval na místo spolujezdce. „Seš si jistá, že chceš řídit domů? Možná by jsi nejdříve měla cvičit sezení za volantem s těmito věcmi.“ „To je v pořádku.“ Lizzi zavřela oči a přemýšlela o potěšení pro něj. Když je znovu otevřela, začala řídit k obchodu s tělesnými obleky místo domů. Petr byl překvapený, když viděl, že jsou v tomto oblekovém místě. „Já si myslel, že pojedeme domů,“ řekl Petr. „Já jsem dostala prsní implantáty pro lepší chvíle v posteli,“ řekla Lizzi se zvláštním úsměvem. „Nyní to je na tobě, abys udělal něco pro mě. Ženský tělesný oblek z toho místa mi dovolí zažít druh lesbické fantazie, o které jsem vždy snila s tebou.“

„Pro tebe cokoliv, miláčku,“ usmál se Petr a políbil ji, když vcházeli dovnitř. Tam dostali hromadu formulářů na vyplnění. Většina otázek byla docela jednoduchá, ale otázky třeba jako oblíbená kultura byly docela divné. „Chcete P nebo T oblek?“ ptal se Petr, když Lizzi zaškrtávala P na formuláři. Ona se na něj usmála a řekla „Důvěřuj mi.“ Petr se usmíval, když předával formulář ošetřovatelce, která mu řekla, ať jde s ní nakonec chodby. S posledním pohledem na manželku jí řekl „Ahoj.“ „Vypadáte perfektně, pane.“ Usmívala se ošetřovatelka, když pracovala na obleku. Petr natáhnul díru z krku a stoupnul do toho oběma nohama najednou. Všimnul si prstů, které už byly namalované na růžovou. Dal hlavu do kapuce, a pak viděl v zrcadle nový obraz, který mu byl poskytován. „Prostě roztomilé, drahoušku“ řekla ošetřovatelka.

„Děkuji,“ řekl Petr, když si všimnul jeho vlasů, jak mu padali do obličeje. Jeho hlava, jeho tělo byly zformovány oblekem do sexuální atraktivní ženy. Nosil mužské boty velikosti 7, tak to nechalo jeho nohy beze změny, protože ženská velikost 8 není příliš velká. Oblek dokonce zahrnoval oblečení, kterému se Lizzi hihňala, když spolu odcházeli. Večer svlékl Petr ženský oděv, který měl na sobě a přejel si skutečná prsa ve velikosti D. Oba vlezli do postele v pozici 69 a byl překvapený, jak jeho vagína vlhla, když blbli v posteli. Lizzi si vzala vibrátor a vklouzla do Petra. Cítil trochu bolest, jak jeho vagína byla poprvé roztažená a plnil se horkým potěšením umělého semena z vibrátoru. Vibrátor střílel svůj náklad do něj, až do okamžiku, než se zhroutil na záda na postel. Petr brzo omdlel.

Když se Petr probudil, byl ještě v tělesném obleku a zamotaný do peřiny. Jeho vagína a vnější stehna byly ještě lepkavé od cvičení z předešlé noci. Lizzi položila tvář a nataženou paži přes jeho ploché břicho. Jak vyklouzl od ní, snažil se sundat oblek, ale shledal, že to nejde. „Něco špatně, Petro?“ Lizzi se usmála, když se na ní Petr podíval zvědavě, proč mu tak říká. „Oblek není dočasný. To je, proč jsem Tě nenechala vybírat na těch formulářích T oblek. Ty jsi má lesbická milenka navždy. Já jsem dokonce šla k počítači a dala jsem tvůj bankovní učet a osobní soubory pod tvým novým občanským průkazem. Je to šílený?“ Petr chvíli přemýšlel, jak báječně mu bylo minulou noc a usmál se. „Ne“ řekla Petra, objala svou lesbickou manželku a milovali se po zbytek dne.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.