Banner
Banner

Odplata

Moje družka, se kterou žiji již pět let, se občas navštěvuje se svou dobrou kamarádkou z práce přes víkend. Jednou je u nich, jednou ona u nás. Tento měsíc jsou u nás. To jdu večer raději na pivo. No a tento víkend jsem se raději ztratil. Nemám rád ty jejich důležitý věci, co probíraj. Šel jsem na hokej a do hospody na jedno. Domů jsem dorazil kolem půlnoci.

Odplata

Ženský ještě čučely na televizi. Nakoukl jsem tam, že je pozdravím. Na stole dvě vypitý láhve vína a oni čučej na video. Zřejmě porno - zrovna se tam dvě muchlaj, nedalo mě to a povídám. „No jo prasečinky a skutek utek.“ Odešel jsem do koupelny, osprchoval se a zalehl. Usnul jsem hned. Zdálo se mně, že mě ho nějaká hněte rukou a zároveň - jako, že se nemůžu nadechnout. Najednou jsem se probudil. Není to sen! Ta moje mně ho kouří a Helena mě drží za ruce a leží mně na prsou. Nemůžu se pořádně ani nadechnout. Helena najednou povídá - je to dost, že ses taky probral. Nemůžu mluvit jen ležím. To už ta moje si ho strká do sví jeskyňky a jede jak o závod. Netrvá to dlouho a je hotová. Přijde ke mně dá mně pusu na čelo a uvazuje mně šátek přes oči. Pak mě drží a Helena se na mém chobotu uspokojí. Chvilku mě ještě honí mého Bédu, najednou mě přetočí na břicho. Nečekal jsem to, nestačil jsem se bránit.

Potom mě začnou měchačkou dávat jednu za druhou na holý zadek. Smějou se tomu a pokřikujou: „Neber to osobně.“ Jsou sice opilé, ale přesto mě naštvali. Docela to chvílema štípe a jako chlap se cítím dost blbě. Najednou mě chytaj za nohy a přetáčej zpět na záda. Tedy jedna, druhá mě drží. No a abych prej z toho něco měl, tak mě ho vyhonily. Ležím a přemýšlím co s tím. Utřel jsem se do peřiny a po chvilce usnul. Ráno jsem kolem sedmé hodiny vzhůru. Najednou slyším kroky, a někdo jde na záchod. Dostávám nápad. Potichu jdu do chodby a beru si řemeny, co používáme na stažení lyží a podobně. Nakouknu do ložnice, je tam ta moje. Potichu jdu k ní a chytám ji tak, že se nemůže bránit. Hned na to ji ovazuji šátek kolem pusy, aby mě neprozradila. Přivazuji jí ruku k železné pelesti a druhou ruku taky. Protože spala na břichu, nestačila se přetočit a kopat. Toho jsem se bál, aby mě nekopla, když se lekne. Přikryl jsem ji peřinou, aby Helena neviděla, až přijde, co se chystá.

Helena je tady. Stačil jsem se schovat za dveře. Vše se daří, klekla si na postel a povídá té mé. „Co blbneš, na co se tak přikrýváš,“ a chtěla ji odkrejt. To už jsem ji ale povalil, a než se vzpamatovala měla ruku přivázanou. Ječela jak siréna, musel jsem jí ovázat triko kolem úst. Konečně ztichla. Přivázal jsem ji i za druhou ruku a odkryl tu mou, aby se mně neudusila. Odešel jsem do kuchyně, kde jsem se trochu nasnídal. Chtěl jsem, aby si to trochu užily. Vzal jsem ze skříně velikonoční pomlázku a šel do ložnice. Obě tam ležely, když mě slyšely, začaly sebou mrskat a asi mně nadávat. No moc to nešlo rozeznat. Přes ty roubíky, to znělo různě. Každou jsem v pase nadzvedl a podložil polštářem. Měly hezky vystrčený prdelky. Vyhrnul jsem jim košile a začal s trestem. Jednou ta, podruhé ta druhá. Žádný velký rány, jen aby to štíplo. Po chvilce jsem přestal a začal jim jezdit prsty po roztažený pičce. Za chvilku jsem měl prsty mokrý, jak pouštěly šťávu. Sundal jsem jim roubíky a pokračoval.

Pohled to krásný, jak se ženská snaží, aby nedala na sobě vědět, že se jí to zatraceně zamlouvá. Ale stydí se před tou druhou, to dát najevo. Na chvilku jsem přestal, vzal jsem foťák a vyfotil ty jejich roztažený zadky. Pak jsem vzal do každý ruky jednoho ROBERTKA, máme jich doma několik. A začal projíždět obě najednou. Když jsem viděl, že některá už skoro bude - tak jsem ho z ní vytáhnul. Tak to jsem je trápil, asi půl hodiny. Nakonec jsem je ošukal, jednu po druhý. Nikdo si nedovede představit, ty zvuky - řvaly obě. Jedna, že je a ta druhá, že to nemůže vydržet. Pak jsem je odvázal, moje se na mě hned vrhla a udělala se znovu. Helena se trochu styděla, až když jí ta moje řekla, ať nedělá drahoty a odešla do koupelny. Pak mě ho pusou postavila a já ji za to opíchal, dvakrát. Stačil jsem ji pořádně pokousat i na prsou. To aby měla doma co vysvětlovat. Helena mě na závěr vysála tak důkladně, že jsem se ani nemusel jít utírat, po sprše jsme se tomu zasmáli. Ženský dumaj co provedem příští návštěvu. Jsem zvědavej, s čím přijdou.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.