Banner
Banner

Onanie a pak soulož

Jednoho slunečného dne jsem si vyšla na procházku, bylo krásné počasí a mně se chtělo, tak strašně s někým milovat, a proto jsem se vydala na cestu. Zašla jsem si do jednoho obchodu se spodním prádlem a uviděla jsem neskutečně sexy prádýlko, které by vzrušilo i toho nejchladnějšího chlapa.

Onanie a pak soulož

No byla jsem v tom pokušení si ho nechat na sobě, ale zabalila jsem ho do tašky a šla domů, že si ho zkusím před zrcadlem. Prádýlko jsem na sebe oblékla, ale v tom mě napadla myšlenka pohrát si s vlastním tělem... Začala jsem si šahat na vztyčené bradavky, které se napínaly do mé ruky, pozvedávala jsem je k ústům a začala sát ty svoje čtverky. Postupovala jsem níž, až jsem se dostala ke svojí vyholené kundičce. Neváhala jsem a zajela si na poštěváček prstem a cítila jsem vytékat milostné šťávičky. Hrála jsem si s poštěváčkem, až jsem musela v sobě něco cítit, tak jsem si vzala ze šuplíku vibrátor a začala ho zasunovat úplně co nejdál, až jsem dospěla orgasmu. Celá jsem se chvěla, ale něco mi chybělo, chtěla jsem trochu romantiky s mužem, a tak jsem se vypravila zpět do města, že tam nějakého toho ptáka ulovím.

No a co se nestalo, vešla jsem do baru, kde seděl můj kamarád, se kterým jsem už párkrát souložila. Slovo dalo slovo a šli jsme ke mně domů. Šla jsem do koupelny obléci si na sebe jen průsvitnou blůzičku, a to svoje nové prádlo. Seděl a jen koukal, už jsem viděla, že ho to nenechalo klidného, tak jsem začala jít na věc. Začala jsem ho líbat na krku, říkám: „Nic nedělej, jen lež a vychutnávej tu slast, co ti teď poskytnu.“ Ležel, já jsem ho líbala po celém těle... Jen jsem se vyhýbala jeho naběhlého čůráka. Až nastala ta správná chvíle, začala jsem sát tu jeho velkou kládu, kouřila jsem mu ho tak zběsile, že za malý okamžik to nevydržel a explodoval mi přímo do úst, spolykala jsem vše do poslední kapičky.

Ale já neměla dost a začala jsem si dráždit poštěváček. Znovu byl jeho ocas v pozoru a začal se věnovat on mně. Prosila jsem ho, ať už do mě vnikne, ale on mě jen stále dráždil. Až nastala ta chvilka, kdy mi ho tam konečně strčil a já jsem se zmítala blahem a rozkoší. Vystrkovala jsem na něj zadeček, chtěla jsem ho i do zadku. A moje přání bylo vyslyšeno, prohýbala jsem se, jak jsem nejvíc mohla, vyndala jsem si ze stolku vibrátor a začala se dělat i jim. Naše společné milování skončilo společným orgasmem... Byl to krásně prožitý den...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.