Banner
Banner

Opět s bývalým

Asi měsíc po rozchodu se svým přítelem jsem se vypravila na letní festival. Konal se sice ve městě, ve kterém bydlí, ale mezi tolika lidmi by byla náhoda ho potkat. Jenže právě ta náhoda je blbec. Potkala jsem ho u stánku s pivem a dali jsme se do řeči. Poté mi navrhl, jestli bych se nešla projít někam do přírody, kde bude víc klidu. Souhlasila jsem.

Opět s bývalým

Vylezli jsme na louku nad městem a tam se usadili do trávy. Povídali jsme si a on mi řekl, že mě stále miluje, ale za týden odjíždí na několik let pracovat do zahraničí a proto už spolu nemůžeme být. Rozplakala jsem se, protože jsem do něj byla stále zamilovaná. Začal mě utěšovat a hladit ve vlasech a po tváři. Najednou se ke mně naklonil a dal mi pusu. Já mu ji opětovala a začali jsme se líbat. Naše jazyky se proplétaly jako za starých časů. Položil mě do trávy a za stálého líbání mě hladil po celém těle. Já jsem nezůstávala o nic pozadu. Moje ruce bloudily po jeho horkém těle a nevynechaly jediné místečko na polaskání. Svlékl mi tričko a políbil mě na prsa. Jemně okusoval bradavky a já cítila, jak pomalu, ale jistě, začínám být neuvěřitelně vzrušená. Poté se ke mně zvedl a opět jsme se líbali. Zajel mi rukou pod sukni a přes kalhotky hladil moji již vlhkou kundičku. Druhou rukou chytl moji a přiložil si ji na již pořádnou bouli mezi svýma nohama. Nelenila jsem a okamžitě zajela pod kalhoty a jemně laskala jeho penis.

Zavzdychal a vjel mi rukou pod kalhotky. Když se dotkl prstem mého poštěváčku, nahlas jsem sykla. Zavřela jsem oči a vychutnávala si jeho slastné dráždění. Zároveň jsem nezapomínala na něj a honila mu penis čím dál tím rychleji. Jeho prst se zatím přemístil níž a pomalu vnikl do mé dírky. Teď už jsem zasyčela opravdu hlasitě a povzbudila ho, aby mě prstil rychleji. Poslechl a za chvíli přidal další prst. Už jsem se ani nemohla soustředit na honění jeho penisu a mezi vzdychy jsem mu oznámila, že ho chci do sebe. Přesněji řečeno, jsem mu to přímo poručila. Lehl si na bok a já zády k němu. Vyhrnula jsem si sukni a svlékla úplně promáčené kalhotky. Jednu nohu jsem propletla mezi jeho a druhou zvedla do vzduchu. Vzala jsem do ruky jeho penis a přiložila ho na vchod do své kundičky. Zatlačil a já ucítila, jak do mě nádherně vniká. Díky mé velké vlhkosti to šlo opravdu snadno. Když byl ve mně celý, chvilku počkal a pak začal pomalu přirážet. Zavřela jsem oči a vychutnávala si toto nádherné spojení. On se nade mě naklonil a vášnivě mě políbil. Rukou mi dráždil poštěváček.

Když se naše rty oddělily, zařvala jsem, ať mi to dělá rychleji. Přirážel rychleji a já se sama začala na něj nabodávat. Oba jsme byli před vrcholem a pěkně nahlas vzdychali. Najednou se mi zatmělo před očima a já vybuchla v překrásném orgasmu. On na tom nebyl o nic líp. Podle jeho stenů a přírazů jsem poznala, že co nevidět přijde jeho chvíle. Nechala jsem ho, ať se udělá do mě. Ještě několikrát hluboce přirazil a za chvíli již do mě proudily miliony jeho spermií. Jeho orgasmus trval nekonečně dlouho. Poté si celý unavený lehl na záda a těžce oddychoval. Já si lehla k němu a dlouho jsme spolu leželi, hladili se a povídali si. Nakonec už mi byla zima, a proto jsme se sebrali a šli zpět na festival. Na rozloučení jsme se obejmuli a políbili s vědomím, že je to zřejmě naposled co jsme takhle spolu. Bude mi po něm strašně smutno, ale tohle bylo každopádně nejkrásnější milování, co jsem kdy zažila...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.