Banner

Opíchané sádlo

Právě jsem se vracel z nemocnice, kam jsem odvezl svou v pořadí třetí manželku, která byla v sedmém měsíci rizikového těhotenství a už jsem přemýšlel o tom, kam bych si šel obstarat nějakou kurvičku na pořádný výmrd. Pavlína hned jak zjistila, že je těhotná mi nepřidržela, aby prý náhodou nepotratila a já jsem zvyklý na pravidelnou šukačku.

Opíchané sádlo

Jelikož je Pavlína strašně žárlivá, musel jsem chodit domů včas a občasné rychlomrdačky s kolegyněmi v práci mě moc neuspokojovaly. A nyní bych si rád vše pěkně vynahradil. Čekal jsem na výtah a najednou vedle mě stála Martina, která se právě vracela s odpadkovým košem od popelnic. Martina je dlouholetá sousedka, která se asi před dvěma roky rozvedla. Do té doby to byla celkem šťabajzna, ale po rozvodu si asi místo mrdání naordinovala přežírání a nyní z ní byla minimálně stokilová baba s pěkně velkýma ceckama. A právě na tuto horu sádla jsem dostal chuť. Hned jak jsme vešli do výtahu, přitiskl jsem ji ke stěně výtahu a začal přes domácí šaty hladit ty velký vemena. Byla bez podprdy a kozy jí visely až někam k pupku. Hlasitě vzdychla a zastřeným hlasem se zeptala co by na to řekla Pavlína.

Nepřestával jsem s masírováním bradavek, které jsem právě nahmatal a odpověděl: „Asi by řvala jako kráva, ale je v nemocnici a já potřebuju nutně odlehčit svým narvaným koulím, pomůžeš mi?“ Sáhla rukou do mého rozkroku a když ucítila mého tvrdého čuráka hlesla, že moc ráda. Když odemkla svůj byt, hodila koš na zem a táhla mě rovnou do ložnice. Stáhla domácí šaty, pod kterými neměla vůbec nic a začala mi stahovat rifle. Moc se jí to nedařilo díky ztopořenému ocasu. Svlékl jsem se tedy sám a už jsem cítil její hbitý jazyk, který kroužil po mém rudofialovém žaludu, laskal uzdičku a já začal hlasitě sténat. „Přestaň, nebo se ti vystříkám do pusy,“ zařval jsem, když mi začalo bolestivě cukat v tvrdých koulích. „Ano, vystříkej mi ji, chci si tě ochutnat.“ Ještě několik přírazů a už jsem jí do krku ládoval mohutnou dávku, kterou nestačila ani polykat. Koutky úst vytékalo semeno a kapalo na velké cecky a Martina si semeno roztírala po celých kozách.

Když vytáhla ocas z pusy, řekla, že takovou nálož ještě nikdy nezažila a už se rozvalila na postel, roztáhla nohy a vykřikla: „Lízej!“ Rozhrnul jsem macaté pysky a zíral na poštěváka jako hrom. Objel jsem ho jazykem a poté rychle vsál do pusy. „Úúúhhh do je paráda,“ vykřikovala Martina a já uchopil poštěváka mezi dva prsty a silně ho tiskl a masíroval, zatím co jsem jazykem prozkoumával rudou píču s dlouhýma závojema. Už jsem měl hodně bab, ale takovou spršku kundí šťávy, jakou mi dala Martina, jsem ještě od žádné nedostal. Ocas už mi zase pěkně stál a já se zeptal Martiny, jak to chce. „To mi je jedno, hlavně už mi ho tam narvi.“ Zajel jsem do ní jako nic, mrdal jako králík, válel se v sádelnatých peřinkách, a ještě stačil masírovat ty obrovitá vemena. Fascinovaly mě její velké bradavky a sál jsem je tak vehementně, že mě bolelo patro.

Martina sténala, křičela, pobízela k pořádné mrdačce a nešetřila vulgárními výrazy, aniž by věděla, že právě to mám při šukání nejraději a hecuje mě to až k perverznímu mrdu. Právě jsem ji chytil na velký sádelnatý fald na pupku a řval na Martinu: „Ty děvko líná, přirážej. To by se ti líbilo ležet a já se na tobě dřel, co ty píčo?“ Začala sebou házet až jí cecky plácaly přes hubu a řvala, že chce na koníčka, abych si odpočinul. Sice jsem měl obavy, aby mě nezalehla, ale Martina se nade mnou skoro vznášela, ale přesto si rvala čuráka do kundy až po kořen. Netrvalo dlouho a já vysemenil její píču. Právě, když se do ní dralo mé semeno, byla hotová i Martina. Cítil jsem, jak mi po prdeli teče její šťáva a ocas, aniž by potřeboval další vzpruhu, už opět řádil ve vypasené kundě. „Pooojjďď mmnnee mrrrddaaatt zzeezaadduuu,“ vykřikovala Martina, ale stále se nabodávala na mého čuráka.

„Tak slez ty děvko a vystrč na mě prdel!“ A už jsem řádil v její kundě a za chvíli, když jsem jí několika prsty, které jsem před tím namočil do jejího mazu, jsem čurákem projížděl její velkou prdel. Řvala až mi zaléhalo v uších. Až později jsem se dozvěděl, že do zadku nikdy neprcala a myslela si, že to bude její poslední hodinka. Přesto držela a jak sama přiznala, byla to nádhera a po dnešku to prý bude její nejoblíbenější poloha. Třetí výstřik skončil v jejích střevech a já se zeptal, jestli má už dost. „No, jestli nemůžeš, tak mi to musí stačit, ale jinak nejsem proti pokračování.“ Ležel jsem vedle ní s povadlým ocasem a Martina si nade mě klekla a začala mě svýma kozama fackovat. Já jí přitom občas zmáčkl kozu nebo bradavku, Martina pištěla jako právě do pastičky chycená myš a můj ocas byl za chvíli opět mrduschopný.

„Chceš mi to udělat mezi kozy?“ zeptala se Martina a já nebyl proti. Pevně si k sobě tiskla vemena a já jí mezi ně prcal a Martina vždy špičku žaluda, která vyjela mezi kozama, oblízla. I když mám zkušeností dost, toto jsem ještě nezažil a dost mě to vzrušovalo. „Roztáhni nohy čubko, chci tě prcat,“ zařval jsem a už jsem ho Martině ládoval mezi nohy. Tvrdě jsem přirážel a ocucával velké cecky. Za chvíli už Martina opět křičela, že je to náááddhhheeerrráááá a já cítil, že můj ocas dostává sprchu v podobě kundího výstřiku. I můj ocas začal plivat do její kundy další dávku. Potom jsem se svalil vedle Martiny na postel a usnul tvrdým spánkem. Když jsem se probudil a uviděl vedle sebe tu horu sádla, dostal jsem chuť na další mrdačku. Začal jsem jí prstit a když se Martina probrala, narval jsem jí čuráka do huby a v 69 jsem jí začal lízat ten její nádherně vypasený pekáč. Až po dalším vystříkání její kundy mi došlo, že je sobota a že odpoledne musím za Pavlínou do nemocnice.

Odešel jsem si domů odpočinout a osprchovat a když jsem se k večeru vracel z nemocnice, už jsem se ani neobtěžoval zajít do našeho bytu a zvonil jsem u Martiny. Otevírala mi nahá a já ji omrdával na všech možných místech. Na to, že je Martina ukázková sádelnice má výdrž a v posteli je parádně mrštná. Náš vztah už trvá skoro dva roky, a přestože chodím Martinu šoustat skoro denně, Pavlína nic netuší. Spí totiž s naší Peťulkou v pokojíčku a o šoustání jeví zájem tak jednou za měsíc. A já, jakmile Pavlína usne, odcházím k Martině. Miluju na Martině každý její kousek sádla a když se rozhodla, že právě kvůli mně, aby mě prý neztratila, bude držet dietu, pohrozil jsem jí, že jakmile shodí jen třeba jedno kilo, už mě neuvidí. A tak Martina naopak přibrala ještě pět kilo a já si užívám v jejích fantastických sádelnatých peřinkách.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.