Banner
Banner

Oprava počítače

Jednou si takhle sedím a koukám na telku. Jsem 25ti letý počítačový mechanik, když mi najednou zazvonil telefon. Ozval se mi mužský hlas. Prý na mě dostal kontakt od kolegy z práce a že by potřeboval opravit počítač. Dal mi adresu a já vyjel. Když jsem dorazil na místo, přišel mi otevřít muž kolem šedesátky, trochu při těle a šedivých vlasů.

Oprava počítače

Pozval mě dál a zeptal se, jestli si dám něco k pití. Odpověděl jsem že asi kávu a dal se do opravy počítače. Zjistil jsem závadu procesoru a nabídl mu, že mám jeden v autě, sice o malinko slabší, ale že to téměř nepozná a že pak budu muset přeinstalovat celý počítač znovu. Bylo už moc pozdě večer a tak se mi do toho moc nechtělo, ale on mi nabídl, že můžu u něho přespat, že žije už pět let sám a nikomu vadit nebudu. Souhlasil jsem a dal se do práce. Karel, tak se jmenoval, mi začal nabízet alkohol, že prý, když už nepojedu, tak to ničemu nevadí. Alkohol neodmítám a tak začal lítat jeden panák za druhým a já už byl docela vláčnej. Už jsem měl všechno hotové a zpustil internet. Karel si sednul, že si to vyzkouší a já se tedy zeptal, jestli se můžu jít vysprchovat a dojít na velkou. Ukázal mi záchod a koupelnu a já šel vykonat potřebu.

Když jsem vylezl ze záchodu a nakoukl do pokoje, Karel koukal na netu na gay stránky a pomalu onanoval a zasouval si prst do řitního otvoru. Zarazil jsem se a zalezl do koupelny. Začal jsem přemýšlet, jestli nemám zmizet, ale byl jsem už dost nalitej, tak jsem si řekl, že to nějak dopadne. Začal jsem se sprchovat a ani jsem neslyšel, že se otevřely dveře. Karel se omluvil, že si potřebuje umýt ruce. Přesně jsem věděl, proč asi a tak jsem se otočil a sprchoval se dál. Najednou jsem ucítil něco na konečníku. Otočil jsem se a Karel mi prolízával anál. Ani jsem se nezmohl na protesty, protože to bylo moc příjemné. Najednou mi začal do zadečku strkat prsty a to už mi stál jako kůl. Karel se mě zeptal, jestli mi může udělat klystýr, abych byl uvnitř čistý a já souhlasil. Napustil mi hadicí prdel vodou a já se šel vyprázdnit. Ještě jsem si šel umýt zadek, ale to už Karel vycházel z koupelny, že za ním mám přijít do ložnice

Dostal jsem strach, ale něco mi tvrdilo opak. Umyj jsem se a šel do ložnice. Karel ležel nahý na posteli. Řekl, abych šel k němu. Pomalu jsem přišel k posteli. Karel si sedl na okraj, chytil mě kolem pasu a pomalinku mě položil na postel. Začal mě líbat po těle směrem dolů, až došel k mému, už znovu trčícímu péru. Začal mi ho pomalinku kouřit. Žádná ženská mi takhle dobře čuráka nekouřila. Začalo mi škubat ve slabinách a já chrlil semeno do jeho pusy. Všechno spolykal a zeptal se, jestli taky nechci ochutnat šulína. Souhlasil jsem a začal kouřit jeho veliký péro. Přehodil si mě na sebe a začal mi zase lízat prdel a koule. Byl jsem opět nadrženej a péro mi zase stálo.

Karel sáhl do nočního stolku a vyndal nějakej gel a začal mi promazávat otvor. Bylo to příjemné a tak jsem přidal na rychlosti kouření, až mi semeno stříkalo do pusy tak moc, že jsem to nestačil polykat. Karel mi sdělil, že má v sobě viagru a že vydrží třeba celou noc. Chtěl, abych si klekl jako pejsek a já ihned poslechl. Byl jsem čím dál víc zvědavější a tak jsem rychle zaklekl. Karel si klekl za mě a sunul mi tu velikou kládu do prdele. Ze začátku to trochu bolelo, ale najednou mnou projížděla obrovská rozkoš. Šukal mě jak nějakou kurvu. Mrdali jsme opravdu do rána a hned i další noc a nakonec jsem se k němu nastěhoval a stala se ze mě gay kurvička starého pána.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.