Banner

Oslava narozenin

Právě jsem se svými přáteli oslavovala v baru své 25. narozeniny a byla jsem zoufalá. Vážila jsem 85 kg, měla šestky kozy a byla jsem panna - no není to přímo vražedná kombinace? Musím ale přiznat, že mě sice mrzelo, že mi ještě nikdo neprotrhl blánu, ale na druhé straně jsem byla ráda, že jsem nemusela žádnému blbci kouřit ptáka a polykat tu hnusnou bílou hmotu, ze které se mi dělalo na nic i z pouhého sledování na pornokazetách.

Oslava narozenin

O půlnoci jsem byla již v pěkně podroušeném stavu a odešla jsem na záchod. Snad to byla náhoda nebo osud, potkala jsem tam ženu, která mě svou postavou vzrušila tak, že mi v mžiku zvlhly kalhotky. A i Klára, které bylo 31 roků na tom byla podobně (to mi řekla později). Klára byla mým pravým opakem, hubená, místo koziček měla pod tričkem miniaturní hrbolky se značně velkými bradavkami a jak se mi časem svěřila, nechává se ráda prcat i přesto, že pouze s jedním mužem (prý jich měla už nejméně stovku) prožila nezapomenutelný orgasmus a to tehdy, když se mu nepostavil a dlouze se jí prolizoval její zrzavou kundičkou. Taky prý hrozně ráda polyká semeno. Když zábava v baru začala váznout, pozvala jsem domů svého kolegu Radka, který se mi sice líbil, ale nikdy bych si mu netroufla říct, aby si se mnou zamrdal.

A tak jsem já, Radek a Klára skončili u mě v bytě, konzumovali další alkohol a já se předvedla, jak se denně sama ukájím. Sama jsem si okusovala a sála bradavky a v kundě jsem si projížděla třemi prsty. Radek byl vzrušený, velký ocas mu stál jako svíce, a proto se ho hned pusou zmocnila Klára a kouřila jako by jí šlo o život. Radek se přisál na mé kozy a jejich laskáním mě za chvíli přivedl k nádhernému orgasmu. „Radečku prosím zmrdej mi pindu,“ škemrala jsem a Radek nasadil svou sukovici k mému vchodu, ze kterého právě ukapávala kundí šťávička. Když narazil na blánu, zdvihl obočí a řekl: „Ty si ještě panna?“ Souhlasně jsem pokývala hlavou a z Radka se stalo zvíře. Prudce do mě vrážel tu svou kládu a nebral ohled ani na mé slzy bolesti, které se mi kutálely po tvářích. „Jen řvi ty kundo, mám rád těsný kundy, ty tlustá čubko.“ Už jsem hlasitě štkala, ale Radek nepřestával.

A tehdy ke mně poklekla Klára, uchopila mé velké prsy do svých něžných ruček a obratně mi prováděla jejich masáž. Dvorce, bradavky a opět masáž celých prsů a já už ani nevnímala, že mně Radek brutálně ošukává kundu. Jen jsem sténala blahem pod jejíma rukama a hbitým jazykem a najednou se dostavil orgasmus, při kterém jsem upadala do bezvědomí. Radek si asi myslel, že právě prožívaný orgasmus je jeho zásluhou a snažil se mě šoustat co nejdéle to šlo. Ještě, že mě Klára vzrušila a moje kunda se promazala, jinak by mi ji to prase klidně šoustalo asi na sucho. Když konečně začal řvát: „Úúúž Ti to tam valím,“ vykřikla jsem, že nic neberu a on ho ze mě znechuceně vytáhl se značně sprostými urážkami. Toho však využila Klára, které nedělalo problém vysát Radka do poslední kapičky a pak se přemístila k mé právě odblaněné píčce. Prolizovala se mými závojíčky a já se pod jejím zkušeným jazykem opět několikrát udělala tak, že jsem přestala vnímat okolí.

Až Klářiny výkřiky, právě prožívané rozkoše, mě vrátily do reality. Radek si ji právě bral zezadu a Klára nepřestávala s lízáním mé kundičky. Jako z dálky jsem zaslechla, když se ptal Radek Kláry, zda to do ní může pustit, jestli něco bere. „Jóóó stříkej do mě ty bejku, naper to do mě v kusech, jsi druhý chlap, který mě v životě úúúděěělááál.“ Poté se Radek sbalil a upaloval ke své ženušce. My jsme se chvilku prospaly a poté se Klára zaměřila opět na má velká prsa a hrála si s nimi tak krásně, že mě 2x dohnala do krásného bezvědomí. Po procitnutí jsem jí tu krásu chtěla oplatit, ale Klárce laskání prsů nic neříkalo. Zato když jsem roztáhla její dlouhé závojíčky a jazykem slízávala dobrotu, kterou do ní Radek napumpoval (nevím, proč jsem k tomu měla takový odpor, když to tak báječně chutná po hořkých mandlích), tekla jako rozvodněný Dunaj. Klárka je mou nejmilejší přítelkyní, a i nadále si poskytujeme tu nejsladší rozkoš na světě. Sice si občas přizveme nějaké velké čuráky na pořádné vymrdání, ale hrátky dvou bisexuálních kurviček nemůže nahradit sebetvrdší čurák.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.