Banner

Ostrov Dr. Moreau V.

Když jsme prošli palmovým hájem na holou pláň, voják znatelně znejistěl, začal se nervózně rozhlížet a přidal do kroku. Po chvíli jsem zahlédla několik domků na břehu moře. Voják za mnou mi přikázal lehnout si na zem a chvíli jsme se plazili, když v tom jsme zaslechli nějaké hlasy.

Ostrov Dr. Moreau V.

Voják mi řekl, že jestli se nechci vrátit zpátky, tak mám mlčet a nehýbat se. Ani jsem si vlastně neuvědomila, jak tak ležím na břiše v písku, že jsem nahá, mám mírně roztažené nohy a jen kousek za mnou leží muž. On si to však brzy uvědomil, roztáhl mi nohy víc a pohladil mě po mé buchtičce. Chvíli mě tak hladil, když v tom jsem nadskočila, když jsem ucítila, jak se mé kundičky dotkl studený kov. Muž mě však přidržel a pomalu do mě vsunul hlaveň svého samopalu, po chvíli už jsem byla tak vlhká a otevřená, že jsem pro hlaveň byla příliš volná, a tak voják samopal otočil a strčil do mě pažbou napřed. Při tom všem mi nedovolil se ani hnout a musela jsem být úplně zticha. Po chvíli jsem cítila, že už i on začíná být velmi vzrušený, už už jsem čekala, že zas po dlouhé době v sobě ucítím mužský penis, když v tom mi přikázal vstát a běželi jsme k jednomu z domků.

V domě mě zavedl do sklepa, tam mě přivázal k vodovodní trubce. Pak na chvíli odešel a když se vrátil, nesl mi květinu v květináči. Nechal mě lehce přivonět a než zas odešel, postavil květinu na zem mezi mé nohy. Brzy jsem však měla zjistit, že to není taková obyčejná kytka, jakou dávají muži ženám. Byla to rostlina, která vznikla na tomto ostrově a podle toho se i chovala. Po chvíli nečinnosti se totiž její nádherný květ rozvinul a pomalu, ale neomylně mířil k mému poštěváčku. Byla jsem tak zaskočená, že jsem se ani nepohnula a květ se mezitím přisál na můj poštěváček, tak pevně, že bych se nemohla odtrhnout ani kdybych měla volné ruce. Tak jsem tam stála, připoutaná k trubce a rostlina sála a sála... až jsem se z toho udělala. Na to květina zareagovala tím, že druhý květ s jakýmsi jazýčkem začal pomalu vylizovat mou buchtičku, až mě dosucha olízala.

Mezitím, ale ten první květ sál a sál, takže jsem se za chvíli zase udělala, druhý květ mě zase vylízal do sucha, a tak pořád dokola. Nebýt toho, že jsem celou dobu stála a pouta se mi zařezávala do zápěstí, byl by to docela příjemně strávený den. Takhle jsem byla ráda, když se můj přítel (?) konečně vrátil a odvázal mě. Svalila jsem se na zem, zatímco si on prudce stáhl kalhoty a vrhl se na mě. Neměla jsem ani dost sil se bránit, ani spolupracovat, jen jsem tak ležela na břiše, nohy skrčené pod sebou a nechala se šukat. Když jsem po několika minutách ucítila ve svém nitru jeho žhavé sperma, dosáhla jsem orgasmu. Konečně se mi onen voják představil. Jeho jméno je Rodrigez a slíbil mi, že mě propašuje z ostrova až pojede na dovolenou. To má být za tři dny. Do té doby mu ale musím být ve všem po vůli, jinak mě vrátí zpět, kde mě bude čekat nejen další otročina, ale také krutý trest za můj útěk.

Pak mě chtěl znovu připoutat, ale já jsem ho uprosila, aby to nedělal. Rozhodl se, že zkusí jeden ze starších vynálezů ostrovního inženýrství, který má snadno, bezbolestně a spolehlivě zamezit ženám v útěku. Trochu mě zamrazilo, když říkal, že vynález je použitelný jen pro ženy, ale nechala jsem se uklidnit jeho slovy o naprosté bezbolestnosti. Rodrigez tedy přinesl víc jak metr dlouhou a pět centimetrů tlustou tyč, na jednom konci zaoblenou, na druhém konci opatřenou závitem. Pak odkryl krytku na podlaze a k mému údivu tam byl otvor se závitem na onu tyč. Rodrigez pak tyč do otvoru zašrouboval tak, že trčela kolmo vzhůru. Postavil mě k ní a chvíli ještě šrouboval, aby byl konec tyče o poznání níž než můj rozkrok. Pak mi řekl, ať se na tu tyč navlíknu. Když jsem tak udělala, začal tyč opět vyšroubovávat nahoru. Když už bylo asi pětadvacet centimetrů tyče ve mně, zarazila jsem Rodrigueze, že už to dál nejde.

Zajistil tedy tyč pojistným šroubem, abych ji nemohla povolit a odešel. Nejprve jsem si myslela, že to mi přeci nemůže zabránit utéct a už jsem se viděla, jak prchám otevřeným oknem a mizím v lese. Ale ouha. Vynález fungoval dobře, ať jsem se snažila sebevíc a natahovala se na špičky, nemohla jsem se zvednout natolik, abych mohla z tyče slézt. Každý můj pokus skončil vždy po několika minutách stejně - prudkým a vysilujícím orgasmem. Jednou jsem navíc už nevydržela sílící tlak v močovém měchýři a vzápětí po orgasmu se ještě mohutným proudem vyčůrala. Celou tu dobu ale nezahálel ani Rodriguez. Když se začalo stmívat, bylo okno pevně zabedněné a rovněž dveře byly zpevněné a opatřené zámkem. Když mě Rodrigéz pustil z "vězeňské tyče", dal mi najíst. Po jídle se mi chtělo znovu čůrat, a tak jsem poprosila Rodrigeze, aby mě nechal.

Ten ihned souhlasil, že je bezvadný nápad jít se vyvenčit. Mě však trochu zarazily ohníčky v jeho očích a ani výraz "vyvenčit" se mi moc nezdál (i když to mohlo být způsobeno mou nedokonalou znalostí španělštiny). Že mé obavy nebyly plané, se ukázalo vzápětí, když přinesl obojek a vodítko. S chabou výmluvou, že je třeba, aby si všichni mysleli, že jde ven se psem, mě pak přinutil jít ven po čtyřech a na vodítku. Když jsme přešli pláň a došli k prvnímu stromu, řekl mi, ať se vyčůrám, ale že musím jako pejsek, hezky si opřít nohu o strom a strom pomočit. Nemohla jsem, než mu vyhovět a on nadšeně tleská, říká, jaký jsem hodný pejsek a poplácává mě po boku. Pak se ale zamyslí a povídá „ale ty jsi mi nějaký divný pejsek, že nevrtíš ocáskem, když tě páníček hladí. Jo tak ty nemáš čím, chudáčku. Tak co s tím uděláme?“

Na to ulomil borovou větev a vsunul mi jí mezi nohy, do mé jeskyňky a začal mě znova poplácávat a hladit a mně nezbylo, než vrtět svým novým "ocasem". Po chvíli ho to přestalo bavit, ale co hůř, dostal nápad aportovat. Tak mi házel klacek, já jsem musela běhat po čtyřech, nosit mu ho a když jsem mu klacek vracela radostně vrtět větví, kterou jsem držela ve své jeskyňce. Teď mi to zní děsivě, ale tenkrát mě to hrozně vzrušilo, ale on mi nedopřál, abych se udělala. Když už viděl, že brzy dosáhnu orgasmu, sebral mi "ocas" a pomalu jsme se vraceli přes les domů. Mezitím mi vyprávěl, že už tu dělá hlídače několik let a ve svém domku má sbírku vynálezů, které se zde dřív používaly, nebo zkoušely. Když jsme se vrátili domů, poslal mě do sprchy, ale celou dobu, kdy jsem se sprchovala a mazlila se s nádherně teplou vodou mě pozoroval. Když jsem byla hotová, řekl mi, že se mu nelíbí, jak jsem chlupatá, vzal si holící strojek a mou buchtičku dohola oholil.

Jak mě holil, mé chloupky padaly do odpadu sprchy, až se odpad ucpal. Po dokončení sestřihu mi tedy Rodriguez přikázal odpad vyčistit. Když jsem ale chtěla začít rukama vybírat své chlupy z odtoku, zarazil mě a dal mi zvon na čištění odpadů. Přikázal mi však, že nesmím použít ruce. Samozřejmě jsem hned pochopila o co mu jde a docela jsem to i chtěla, protože od aportování jsem se pořád ještě neudělala. Tak jsem tedy postavila zvon na odtok, nasedla si na něj a prudkými pohyby během chvilky udělala sebe i vyčistila odpad. Pak mě ještě po práci důkladně umyl, což znamenalo, že celou sprchu s naplno puštěnou vodou strčil až po násadu do mé štěrbinky a krouživým pohybem mě vypláchnul až k dalšímu orgasmu. Na závěr mě ještě před spaním řádně pomiloval a s pocitem jeho semene ve svém lůně jsem konečně po vyčerpávajícím dni usnula.

Druhý den měl Rodrigez odpolední službu, takže jsme si pospali a když jsme vstali, požádal mě o oběd. Měla jsem mu udělat lečo, ale přitom, jak byl Rodrigez nadržený (a konec konců i já), vaření trvalo trochu déle, protože jsem každou papriku, každé rajče, každé vajíčko, prostě vše, co jen trochu šlo, včetně příborů a nádobí, musela nejdříve důkladně seznámit se svou jeskyňkou, než jsem to mohla použít. Po obědě mě Rodrigez odvedl do svého muzea a řekl mi, že mě nechá odpoledne strávit s jeho nejoblíbenějším vynálezem ze sbírky. Byl to složitý přístroj ještě z doby, než byly vyvinuty pohyblivé rostliny a měl za úkol udržovat ženy dlouhodobě velmi vzrušené a pravidelně je dohánět k orgasmu, jak mi Rodriguez řekl. Klekla jsem si tedy na měkkou podložku, položila dlaně na zem a nechala si připravenými řemeny připoutat ruce i kolena.

Pak se z přístroje pode mnou vysunuly dvě velké přísavky, které se mi přisály na prsa a začaly za ně střídavě jemně tahat. Zároveň jsem cítila, že uvnitř přísavek je jemný kartáček, který se nepravidelně otáčí a dráždí mi bradavky. Čas od času pak kartáčky vystřídalo něco, co mi bradavky nádherně žužlalo (po vypnutí přístroje jsem si všimla, že to byly dva malé gumové válečky asi půl centimetru od sebe, které se střídavě otáčely tak, že mi bradavku vtahovaly mezi sebe a opět vystrkovaly ven). Chvíli mi přístroj tak dráždil prsa, až jsem z toho byla celá vlhká a potřebovala nutně něco do sebe strčit a už jsem se začínala bát, že je to spíš mučící nástroj, který mě bude jen dráždit, ale mezi nohy mi nic nestrčí. Pak mi ještě blesklo hlavou, že se přístroj mohl porouchat, když v tom jsem za sebou zaslechla, jak se něco vysunulo z přístroje a jak se roztáčí nějaký motor.

Snažila jsem se ohlédnout, ale než jsem se podívala, něco měkkého mě jemně plesklo zespoda přes mou, nyní dohola vyholenou, kundičku. Pak ta věc pokračovala dál, a přitom mi něco jako dlouhý penis přejížděl po kundičce dozadu. Když už to vypadalo, že ten gumový penis odjede někam nahoru, náhle se zastavil a začal se pohybovat zpět. Byl však právě v přesně té správné poloze, že akorát krásně, hladce a hluboko zajel do hlubin mé jeskyňky, až jsem slastí vykřikla. Když už byl nejhloub, jak to jen šlo, opět se prudce zastavil a změnil směr, až opustil mou buchtičku úplně. Sotva jsem ho však přestala cítit, ani jsem se nestačila leknout, že už zase zmizel, další jeho "bratříček" narazil zespodu na mou buchtičku, přejel po ní, vrhnul se dovnitř a vysunul se zas ven. Tak se vystřídalo několik těchto "bratříčků", než se mnou zacloumal první prudký orgasmus.

Mé tělo mi pak dopřálo chvilku soustředění, než jsem zase upadla do bezvědomí vášně, kdy mě nezajímalo nic, než sílící vzrušení a přicházející orgasmus. V té chvíli soustředění jsem se konečně ohlédla a viděla, že to, co mi způsobuje takové blaho, je asi půl metru veliké kolo, na jehož obvodě je několik gumových penisů. Kolo se s penisy pomalu otáčí vždy větší kus nahoru - to ten nejbližší penis pleskne přes mou buchtičku a přejede po ní nahoru - a pak o něco menší kus dolu - to ten penis zajede dovnitř mé buchtičky - a pak zase nahoru, až penis vyjede ven a další znovu pleskne o mou kundičku. Také jsem si všimla, že kousek před mým obličejem je další penis, který se také pomalu pohyboval tam a zpátky. Když jsem ho vzala do úst, cítila jsem, že chutná po pomerančích a když jsem ho tak chvíli cucala a pak pořádně zasála a stiskla, vystříkla mi do pusy pomerančová šťáva. Dnes tady rozhodně prožiju příjemné odpoledne.

Související povídky

Ostrov Dr. Moreau VI.

Ostrov Dr. Moreau VI.

Ve světlých chvilkách v průběhu odpoledne, když jsem zrovna byla těsně po orgasmu a další zatím nepřišel, mi stále vrtala hlavou Rodriguezova poznámka, kterou pronesl ráno a která znamenala něco v tom smyslu, že si ještě užiju sexu, až mi to bude líto, potom co opustím Ostrov.

Ostrov Dr. Moreau IV.

Ostrov Dr. Moreau IV.

Dopravní pás se mnou však nezamířil do žádné ze dvou hal, ve kterých jsem "pracovala" minulý měsíc. Komplex byl zřejmě velmi rozsáhlý a já jsem teď cestovala nějakou dlouhou tmavou, vlhkou, ale teplou chodbou dolů do podzemí, někam přibližně pod tu menší z obou hal.

Ostrov Dr. Moreau III.

Ostrov Dr. Moreau III.

Annie se na ostrov dostala velmi podobným způsobem, jako já. Také naletěla na sladké řečičky krásného chlapa. Strávila už na ostrově mnoho měsíců a snad si ani nepamatuje, že by kdy byla jinde. Nejdříve také nemyslela na nic jiného než na útěk, pak se ale se svým osudem smířila a teď je zde docela šťastná, má dost jídla, žádné starosti a od rána do večera holduje sexu.

Ostrov Dr. Moreau II.

Ostrov Dr. Moreau II.

Nová rostlina, které jsem dala jméno Robert, do mě lehce pronikla a mnoha malými šlahounky dráždila můj klitoris a pysky, zatímco ten velký tlustý konec mě přiváděl k divokému orgasmu zevnitř. Bylo to nepochopitelné, ale podle všeho byla tato rostlina určena k tomu, aby mi dělala jeden orgasmus za druhým.

Ostrov Dr. Moreau I.

Ostrov Dr. Moreau I.

Když o tom tak teď přemýšlím, asi to byl hloupý nápad a já jsem byla naivní husa. Tenkrát o prázdninách v Itálii jsem však měla pocit, že se mi plní můj dětský sen, když mě ten krásný princ pozval na projížďku na své jachtě. Vůbec jsem nechápala, proč se mnou Martina nechce jet. Ale abych začala od začátku.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.