Banner

Otec

Před několika měsíci musela moje matka do nemocnice a já jsem zůstala s otcem sama doma. Tátovi je 36 let a mně 15. Večer jsem se koupala ve vaně a táta mi myl záda. Líbilo se mi, jak se dotýká mého těla. Byl to vzrušující pocit, když se dostal do blízkosti mých prsů. „Tam se mi to obzvlášť líbí,“ řekla jsem tátovi. On neodpověděl. Věděla jsem, že ho tím trochu provokuji, ale matka tady nebyla a mně se to tak líbilo. Za chvilku mi záda domyl a odešel.

Otec

Když jsme se pak spolu jen v županech dívali na televizi, řekl najednou z ničeho nic: „Jestli chceš, můžeš dneska spát v matčině posteli, aby ses necítila tak sama.“ „Jé, to je fajn, to budu ráda,“ odpověděla jsem rozradostněně a hned jsem si šla lehnout. Táta přišel až po nějaké chvíli a hezky voněl vodou po holení. Když si lehnul, objal mě a přitulil se k mému tělu. Stehnem jsem se dostala mezi jeho nohy a lekla jsem se. Cítila jsem něco velkého v jeho pyžamových kalhotách. Ale tenhle, pro mě dosud neznámý dotek, mě vzrušil. Nedala jsem ale na sobě nic znát a pohybovala jsem stehnem tak, že se otíralo o jeho penis. Pozorovala jsem, jak se napíná, narovnává a tlačí na moje stehno. Cítila jsem, jak jeho pyžamové kalhoty najednou zvlhly. „Co se stalo? Co se ti to tam stalo, tati?“ Zeptala jsem se nevinně, protože jsem nic nechápala.

Otec mi vysvětlil, že každý muž má penis, který, když se vydráždí, ztvrdne a zvětší se. Pak teprve je možné, aby měl muž sexuální styk se ženou a mohli dělat děti. „Já jsem už viděla u několika kluků penis, ale jenom z dálky na koupališti, zblízka ještě ne,“ vysvětlovala jsem já. „Chtěla bych se na něj podívat.“ „A budeš mlčet? Neřekneš nic matce? Já bych ti ho ukázal, ale nesmíš o tom říct živé duši!“ „Ano, slibuji, nikomu o tom neřeknu,“ slibovala jsem zvědavá. „Tak se oba svlékneme, abych ti to mohl lépe ukázat a vysvětlit,“ přikázal pak. Oba jsme to udělali a otec z nás stáhl deku a leželi jsme vedle sebe nazí. Viděla jsem mezi jeho nohama penis - velký, tvrdý, trčící nahoru, tlustý skoro jako štangle salámu. Byla jsem vzrušená. Líbilo se mi ležet vedle svého otce nahá a prohlížet si jeho penis.

„Jestli chceš, můžeš se ho dotknout,“ navrhnul mi otec a já na něj položila ruku. „Můžeš ho hladit, masírovat prsty, jestli chceš.“ Opatrnými pohyby jsem mu třela penis. Otec mě za chviličku chytil za ruku a ukázal mi, jak ho mám masírovat. Ucítila jsem při tom na ruce vlhkost. Přestala jsem ho masírovat, zvedla se na kolena a prohlížela jsem si ho zblízka. Viděla jsem, jak bílá, hustá tekutina vytéká ze špičky jeho penisu. Ne moc, ale znovu a znovu. „Co se stalo?“ Zeptala jsem se. „To z toho se pak vyvinou děti?“ „Ano,“ odpověděl. „Matka to často ochutnávala a chutnalo jí to. Brala můj penis do úst.“ „Můžu to taky zkusit? Když to dělala matka, není na tom nic zlého.“ Zeptala jsem se a vzala jeho penis do levé ruky. Aniž bych čekala na odpověď, sklonila jsem hlavu a olíznula špičku jeho penisu. Hned jsem měla v ústech tu tekutinu, jak znovu vystříkl a já to začala polykat. Nebylo to nepříjemné, chutnalo mi to. Vzala jsem do úst jeho penis a vsunula ho dovnitř, jak nejvíce to šlo.

Ten se ve mně začal pohybovat, jak otec pohnul boky. Začalo se mi nedostávat vzduchu a tak jsem se trochu odtáhla, takže jsem měla v ústech jen polovinu. Nadechla jsem se a zase ho pohltila celého. Tak jsem hlavou pohybovala sem a tam. Při tom otec stříkal stále svoje semeno do mých úst. Najednou jsem měla ústa plná a musela jsem polykat. Vícekrát a znovu a znovu. Při tom jsem pociťovala velké vzrušení a poznala jsem, jak je to nádherné, když žena má mužský úd v ústech. Pak mě otec objal a položil na postel, takže jsem ležela na zádech. Lekla jsem se, když jsem ucítila jeho prsty na svých stehnech. Hladily mi vnitřní stranu. Otevřela jsem je sama od sebe a otevřela tak přístup ke svému přirození. A pak se to stalo. Jeho prsty byly na mém přirození. Bylo to vlhké a vzrušující. Moc mě to dráždilo a chtěla jsem víc. Chtěla jsem, aby mě hladil.

Vychutnávala jsem si to, jak jsme byli nazí, jako bychom byli pár, jako by můj otec byl se mnou, svou dcerou, ženatý. Kdyby to věděla matka! Když otec pronikl jedním prstem do mé dírky, zapomněla jsem na všechno. Začala jsem pohybovat zadečkem nahoru a dolů a tak prst mého otce pronikal stále hlouběji do mé dírky a mě to strašně vzrušovalo a dráždilo. „Miláčku, jestli chceš,“ šeptal můj otec, přesto že jsme byli v ložnici sami. „Jestli chceš, ukážu ti, jak se s matkou dráždíme a milujeme. Chceš můj penis do svojí dírky? Mám ti to udělat?“ A při tom už byl napůl na mém nahém těle. Cítila jsem, jak jeho penis, snad ještě větší a silnější než předtím, se chvěje. „Jestli to zůstane jen mezi námi, tak mi to ukaž, udělej mi to, ale nechci, aby se matka pak na mě zlobila.“ Otec se mi položil mezi nohy a zavedl svůj penis na kraj mojí dírky.

„Teď to možná bude trochu bolet, ale to nic, to přejde,“ zašeptal mi. Podržel si penis v ruce a přirazil zadkem. Cítila jsem, jak jsem pro něho úzká, jak do mě pomalu, pomaloučku proniká. Cítila jsem jen slabou bolest. Konečně se mu podařilo ho do mě zasunout polovinu. Cítila jsem, jak mě dírka pálí, ale nic jsem neříkala. Otec se podepřel na loktech vpravo a vlevo ode mě a začal se pohybovat. Prudce se pohnul dopředu a já vykřikla. Bolest projela celým mým tělem, jak do mě zajel celý. A pak to začalo. Bolest ustupovala a ustupovala a já cítila jenom potěšení, vzrušení a rozkoš. Byla jsem jako bez sebe. Rozkoš začala převládat a já se přestala kontrolovat. Tělo mého otce bylo zalité potem, prudce dýchal a přirážel se stále větší rychlostí. Viděla jsem v jeho očích skelný pohled. „Líbí se ti to? Dělá ti to táta dobře? Řekni, je to hezké?“ „Ano... ano... tati... je to nádherné,“ odpovídala jsem v extázi. „Tak mi pomoz,“ sténal. „Přirážej... přirážej proti mně!“ A já ho poslechla a vždycky, když se jeho tělo blížilo ke mně, nadzvedla jsem zadeček a vyrazila proti němu, takže jeho špička mi pronikala až na dělohu.

Nevím, jak dlouho to trvalo, ale cítila jsem se na vrcholu blaha. Projížděly mnou vlny horka, štěstí, rozkoše. Byl to skutečně neuvěřitelný pocit štěstí. Pak vytáhl otec svůj penis rychle z mé dírky, klekl si, podržel si ho v ruce a začal stříkat. Jeho semeno se rozstřikovalo na mých stehnech, bříšku a mezi nohama. Pak odpadl vedle mě na svou postel a ještě chvilku mě hladil po těle. „Tak co, líbilo se ti to?“ zeptal se. „No, ze začátku to trochu bolelo, ale pak se mi to líbilo. Fakt, tati, moc se mi to líbilo!“ odpověděla jsem. Pak za chvilku jsme usnuli. Musím přiznat, že jsem byla vyčerpaná, ale šťastná, spokojená a uspokojená, jak duševně, tak hlavně tělesně. Příští večer jsem se už ani neptala a rovnou jsem si šla lehnout do matčiny postele. Znovu jsme se milovali a tak to šlo celých deset dní, co byla matka v nemocnici. Teď se vrátila a já marně už měsíc čekám na nějakou příležitost, kdy bych se s otcem znovu mohla milovat, protože matka se o tom nesmí dozvědět. Doufám, že brzy nějaká přijde.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.