Banner

Pacient

Pracuji v nemocnici jako zdravotní sestra. Vždycky jsem se smála a popichovala kolegyně, které si začínaly s pacienty a lékaři a myslela si, že mně to nemůže nikdy potkat. Jenže nikdy neříkej nikdy. Začalo jaro a i mně se vzbouřily hormony, leč mám krásný spokojený vztah se svým miláčkem.

Pacient

Když jsem ho uviděla, cítila jsem zase to krásný mrazení v podbřišku a přemýšlela jak ho uhnat. Byl o dost starší než já, bylo mu padesát. Dříve pro mě absolutně šílená představa, jenže tělu neporučíš. Dost okatě jsem mu nadbíhala a ač jsem do tý doby neměla nějak v oblibě noční služby, najednou jsem se začala těšit. Když jsem si na noční odbyla svou práci, uvařila si kafe a s cigárem se uvelebila na balkoně. Za chvilku tam přišel i on. Dlouho jsme si jen povídali a teprve potom se mě dotknul. Začali jsme se líbat, vášnivě a dlouze. Pak se zeptal, jestli půjdeme ke mně a já souhlasila. Hned jak za námi zapadli dveře, jsme se na sebe vrhli. Během chvilky ze mě stáhnul šaty, podprsenku, kalhotky. Hrozně jsem se s ním chtěla milovat, chtěla jsem to okamžitě, ale nezdálo se, že on by nějak zvlášť pospíchal. Hladil mně po celém těle a potom mi vsunul do kundičky prsty. Druhou ruku mi nacpal do pusy a já sála jeho prsty. Brzy jsem dosáhla orgasmu, ale pořád jsem neměla dost.

Sedla jsem si na něj obkročmo a krouživými pohyby jsem se pohybovala na jeho klíně. Hlasitě dýchal a já věděla, že ho tím dráždím. Začal mě líbat na prsou. Potom se položil na záda a já se přesunula se svou holou kundičkou nad jeho obličej. Začal mě na ní líbat, nejdřív pomalu a potom čím dál divočeji a občas jsem zacítila i bolestivý kousnutí. Když už jsem měla dost, svezla jsem se a stáhla z něj kalhoty od pyžama. Začala jsem si hrát s jeho penisem, mačkala jsem ho, hladila, přitom jsem toužila mít ho už v sobě. Ale neodolala jsem, abych si ho nestrčila do pusy. Jazykem jsem přejížděla po jeho žaludu, chvíli jen tak lízala, chvíli sála. Byl tvrdý a napnutý k prasknutí, přesně tak jak to mám ráda. Když jsem cítila, že to na něj jde, přestala jsem. S nevinným úsměvem jsem si na nahý tělo natáhla šaty a šla ke dveřím. Koukal na mně jako na blázna a já mu se šibalským úsměvem řekla, že musím jít obejít pacienty. Schválně jsem se courala po pokojích, a když jsem přišla zpátky, shodila jsem ze sebe šaty a sedla si.

Roztáhla jsem nohy a čekala. Přišel ke mně a už na nic nečekal, snad abych mu zase neutekla. Strčil mi ho tam a drtil mě prudkými pohyby. Chvilku na to ho rychle vytáhl a postříkal mě na břicho a prsa. Rozmazala jsem jeho sperma po celém svém těle a pak si olízla ruce. Tohle byla naše první společná noční a nemusím snad říkat, že ne poslední. Čím dál to bylo divočejší a odvážnější. Dnes, když už je z nemocnice doma, náš vztah trvá na zapřenou dál.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.