Banner
Banner

Paní Novotná

Ahoj jmenuji se Petr je mi 22 a tento příběh se mi stal minulé léto. Díval jsem se ve svém pokoji na televizi, když jsem uslyšel, jak na mě zavolala matka. „Sakra jenom přijde domů a už otravuje.“ Co naplat, musel jsem sejít dolů a podívat se co chce. „Co je?“ zeptal jsem se jí.

Paní Novotná

„U dveří jsem potkala paní Novotnou a ta se mě zeptala, zda by ses nešel podívat na její elektrický sporák, co ty nato?“ „Ale jo, no.“ Mávl jsem rukou a šel si pro nářadí. Odmítnout nešlo, protože paní Novotná bydlí hned pod námi a pak je to docela pěkná ženská, je jí 44 let, má dlouhé zrzavé vlasy, štíhlé tělo, krásné dlouhé nožky a taky pěkné kozy. Vzal jsem nářadí a sešel dolů k jejím dveřím a zazvonil. Otevřela mi jen v poloprůsvitném župánku, pod kterým se rýsovaly její kozičky a mně se při tom pohledu začal stavět, nevím, jestli si toho všimla, ale radši jsem se hned pustil do práce... Měla nějaké pitím v ruce a asi to nebyl její první drink. Práce nebyla nic složitého, takže za 10 minut bylo hotovo. „Nedáš si se mnou trochu kávy?“

Nadšeně jsem souhlasil. Posadila mě do křesílka, připravila kávu a posadila se naproti mně do pohovky. Nožky však měla způsobně u sebe. Pohled jí sice občas sjel na mého polotuhého ptáka uvězněného v kalhotách, ale jakoby nic jsme si povídali o práci o životě a tak. Já se však nedokázal pořádně soustředit a s pohledem upřeným na její nohy, jsem se polil kávou. „No super, teď vypadám jak pako,“ nadával jsem v duchu sám sobě. Ale pak se stalo něco, na co v životě nezapomenu. Paní Novotná vstala a začala mě ubrouskem osušovat polité kalhoty a sem tam se jakoby mimoděk dotkla poklopce. Pak řekla, že musí zkontrolovat, jestli jsem se moc neopařil a vsunula mi ruku do kalhot. Na nic jsem nečekal a chytnul ji za kozy. Nevím, jestli to bylo tím pitím, ale podívala se na mě, zajiskřilo se jí v očích a za chvíli už se naše jazyky setkaly při bouřlivém polibku.

„Svlíkni se“ požádala mě a já se ještě v křesle zbavil všeho oblečení. „Jsi pěkný, trochu si to spolu užijeme, co Ty na to?“ Jen jsem polkl a kývl hlavou. Paní Novotná už však klečela mezi mýma nohama a nádherně mi ho sála a cumlala tak, že jsem během chvilky zatnul zuby a stříkal do jejích úst, kterými obemknula můj cukající penis. Když spolykala mé semeno, oblízla se, vstala a řekla: „Lehni si honem“ a přidřepla svojí píčou přímo na můj obličej. „Lízej mě, hrej si s ní,“ vybídla mě. Roztáhl jsem jí závojíčky a vsouval jsem jazyk dovnitř. Snažil jsem se ze všech sil. Začala zrychleně dýchat a když jsem jí ještě k tomu párkrát přejel jazykem po jejím poštěváčku, rozeřvala za chvíli svůj orgasmus a já slízával její šťávy, které se z ní jen řinuly. Poté co odezněl její orgasmus se začala věnovat mně.

Mrštným jazýčkem a hebkými ústy postavila mého ptáka. Pak si na mě začala obkročmo nasedat. Když byla v polovině, zprudka jsem přirazil, až hekla a začala na mně pomalu jezdit. Já jsem se věnoval jejím kozičkám, které jsem rukama hnětl a bradavky jsem olizoval jazykem a občas jsem do nich jemně kousnul. Její tempo se postupně zrychlovalo a oba jsme postupně směřovali ke společnému vyvrcholení. Když jsem už cítil, že budu, přisál jsem se na její bradavku a začal jsem do ní pumpoval semeno. V ten moment se prohnula jak luk a její pochva ze mě ždímala poslední kapky spermatu. Oba jsme udýchaní spočinuli na podlaze a vychutnávali doznívající slastné okamžiky. Při odchodu mě políbila a řekla: „Zítra se mi asi pokazí pračka.“

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.