Banner

Petra

Bylo parné léto a já přijel domů na opušťák. Svlékl jsem zelený mundúr, naložil se do vany abych spláchl pot a prach z dlouhé cesty a pak šel mámě vybílit ledničku. Pak jsem se rozvalil v obýváku na sedačce, pustil televizi a za chvilku jsem usnul. Probudila mě má 16ti letá pubertální sestra Petra, která se vřítila do obýváku jako velká voda.

Petra

„Jé bráško, to je dobře, že už jsi doma, musíš mi pomoct.“ „V čem a jak,“ zeptal jsem se. „Jdu zítra na rande s Jakubem a nechci si udělat ostudu.“ „O co kráčí,“ ptám se. „Potřebuju, abys mě zbavil panenství.“ „Jseš blbá, vždyť jsi moje ségra.“ „No a co, Kamilu také píchal poprvé brácha a moc se jim to oběma líbilo.“ No ne že bych si rád nezašukal, a ještě k tomu s pannou, ale stále jsem měl zábrany, vždyť je to ségra. Petra začala bulit, že se jí Jakub vysměje, protože se mu chlubila, že si nechala projet kundu jedním zkušeným klukem, aby se zbavila té hrozné blány a Jakub jí prý řekl, že kdyby byla panna, tak by ji ani nechtěl, to by prý byla dřina - no je to pubescentní debil, ale to jsem radši nahlas nepronesl, aby nedostala Petra hysterický záchvat. „Běž se osprchovat a uvidíme,“ ale už jsem byl rozhodnutý, že tu "dřinu" za Jakuba převezmu a přemístil jsem se do Petřina pokojíku.

Z koupelny už přišla Petra úplně nahá. Měla mála špičatá prsa a na nich bradavky jako rozinky. Kundičku měla pěkně obrostlou černými chloupky a když jsem stáhl trenky, trčel můj čurák jako bodák chystající se na zteč. „Ty brácho, ty ho máš ale velikýho, nebude to bolet?“ „To víš že poprvé asi jo, ale musíš něco vydržet. Pojď já Tě na to připravím.“ Položil jsem Petru na válendu, pokrčil a roztáhl její nohy, rozhrnul ochlupení a prstem přejížděl přes růžové závojíčky. Prstem jsem zavadil o poštěváčka a Petra se mírně zachvěla. Roztáhl jsem ještě víc baculaté pysky a začal dorážet na její kundičku jazykem. „Jé Míšo to je krásný, to mi bude dělat Jakub taky?“ „No měl by a jestli ne, tak si mu o to řekneš.“ Laskal jsem její píčinku a najednou Petra vypískla, že se asi počúrala. „To ses nepočúrala, ale líbí se Ti to, a tak kundička vypouští mazání, aby se tam čurák lépe dostával, víš. Teď Tě naučím kouřit.“

Posadil jsem Petru, zasunul svého čuráka do její pusy a začal v ní lehce čurákem pohybovat. Cítil jsem její zuby, jak jezdí po mé kládě a Petra brzy pochopila, co má dělat. Chytila ocas do ruky a sama si řídila, jak daleko ho mohu do ní zasouvat. „Chceš to ochutnat, nebo Ti to mám nastříkat na kozičky,“ zeptal jsem se, když se blížil můj výstřik. „Chci to ochutnat,“ řekla Petra a rychle ho opět zasunula do pusy. Měl jsem tam toho tolik, že se málem Petra udusila a semeno jí koutky vytékalo ven a kapalo na její malá prsa. „Dělala jsem to dobře?“ zeptala se, když jsem dostříkal a vytáhl ho z pusy ven. „Moc dobře sestřičko,“ pochválil jsem ji. Lehl jsem si k ní na válenku, slízal semeno z koziček a začal jí je něžně hladit a laskat. Když jsem pak uchopil do pusy její rozinku a jazykem zakroužil kolem malých, lehce nahnědlých dvorců, začala Petra trhavě dýchat a šeptala, že už jí kundička zase teče.

Sáhl jsem jí mezi nohy a byla nádherně mokrá. Přesunul jsem se opět k její mindičce a začal jí prolizovat. Ocas už se zase ztopořil a já ho nasadil k jejímu panenskému otvoru. Pomaloučku jsem tlačil a už jsem cítil, jak mi cestu zatarasila její blanka. Vytáhl jsem ho a znovu zasunul až k blance. Toto jsem opakoval několikrát a Petra tiše sténala a já cítil, jak kolem mého ocasu vytéká další šťávička. Petra šeptala, že je to moc krásné a vůbec to nebolí. Už jsem nevydržel a prudce do ní péro zarazil. Odpor v kundičce povolil a Petra řvala jako by jí na nože brali. Zacpal jsem jí pusu, šeptal, aby byla ticho a pomalu se v ní začal pohybovat. Kundička si brzy na mého čuráka zvykla a Petra se za chvíli sama na můj ocas začala přirážet. Tiše sténala, vykřikovala, že je to moc krásné a já málem zapomněl, že ho z ní musím vytáhnout.

Bylo to na poslední chvíli a můj mohutný výstřik Petru ohodil od kundičky až po obličej. „Tak co, líbilo se Ti to?“ zeptal jsem se, když jsme se oba trochu zklidnili. „Bylo to moc krásný Míšo.“ Pak jsme se společně osprchovali a když přišli rodiče z práce, seděli jsme s Petrou v obýváku a já vyprávěl zážitky z vojny. Máma říkala, že nás nepoznává, dřív jsme si s Petrou jen nadávali a teď tu sedíme jako milující se sourozenci. Kdyby tak máma věděla, co máme za sebou. Večer odešli naši do kina a já se rozhodl, že naučím Petru i jiné polohy. Nejvíc si užívala polohy na koníčka. Moc se jí líbilo, jak si ho mohla do sebe zasouvat, jak ona chtěla. Chtěla ho tam moc, protože prudce dosedala, rajtovala na mně jako zkušený žokej a já si ještě pohrával s jejími malými prsy.

I poloha zezadu se jí moc líbila, přestože v této poloze bývám tak vzrušený, že ho do ženy zarážím s velkou razancí a její právě odblaněná kundička, by si asi zasloužila jemnějšího zacházení. Petra prožila čtyři orgasmy při mých dvou výstřicích a za to by se nemusela stydět ani zkušená mrdna, natožpak moje dnes odblaněná sestřička. Když druhý den odcházela na rande s Jakubem, ještě jsem ji upozornil, aby s ním šukala pouze s gumou, aby ji ten puberťák neudělal dítě a pro případ, že by žádnou neměl, jsem jí daroval jednu ze svých zásob. Když se vrátila Petra z rande, přišla za mnou do pokoje a řekla: „Bráško s Tebou to bylo o moc lepší“ a už kouřila můj ocas jako zkušená kurvička. A já s ní promrdal celý opušťák.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.