Banner
Audio povídky

Podnájemník Petr

Byla jsem těsně po rozvodu, když se ozvala má kamarádka z dětství, zda bych nemohla vzít na byt jejího syna Petra, který se dostal na vysokou, ale nerada by ho nechávala bydlet na koleji, aby prý nezanedbával studium. No prostě měla ty maminkovské obavy o svého jediného synáčka. Petra jsem už neviděla asi 5 let, ale Vlastě jsem bydlení pro něho přislíbila.

Podnájemník Petr

Koncem prázdnin se Vlasta objevila i s Petrem, přivezla proviant z domácích zdrojů a prosila, zda bych Petrovi občas neuvařila teplou večeři. Když jsme s Vlastou všechno dojednaly, odjela a Petr začal pilně studovat. Po večerech, kdy se zrovna neučil jsme při domácím vínečku klábosili a já byla ráda, že netrávím večery tak sama jako dřív. Ani nevím, co mě to tenkrát popadlo, ale už jsem neměla delší dobu chlapa a začala jsem se sama dráždit v koupelně ve vaně. Jsem taková oplácaná baculka s velkými prsy, které si hravě sama saju a okusuju bradavky tak dlouho, až dosáhnu orgasmu. I tentokrát jsem při orgasmu vydávala hlasité skřeky a ty asi přivedly do koupelny Petra, který mě jak mi později sdělil, pozoroval už pěknou chvíli. Právě jsem si začala honit kundu šamponem na vlasy, když se mi objevil u mého obličeje pták jako hrom. „Vykuř mi ho, ty nadržená kundo,“ zařval na mě Petr a já i přes svou nadváhu vyskočila z vany jako srnka, poklekla k Petrovým nohám a začala tu jeho nádheru kouřit.

Držel mě pevně za vlasy a pohyboval mi hlavou tak, že mě tvrdě mrdal do pusy. Za chvíli jsem polykala mladé semeno a nade mnou vykřikoval sprosté nadávky můj nový podnájemník. „Vstaň, ty stará čubko, a táhni do ložnice, zmrdám tě, že na to nikdy nezapomeneš.“ V ložnici mě povalil na postel a přikázal, abych roztáhla hnáty. Hladil mi nejdříve silně ochlupenou kundu, občas mě zatahal za chlupy, až jsem vypískla bolestí, pomalu mi rozevíral pysky, mezi prsty mnul poštěváček, nořil do mě několik prstů, a když jsem začala vykřikovat při svém nádherném orgasmu a on cítil proud horké lávy, která se mi valila z kundy, řval, že mi tlustý čubky jsme pěkně nadržený a to on má moc rád. Začal mi prolizovat kundu. Uměl to perfektně, bylo znát, že to nedělá poprvé a brzy mě prolízal k dalšímu vrcholu. Ocas už mu opět trčel jako kůl a on ho do mě bez milosti narval až po koule. Držel mě za cecky, které občas políbil či surově zmáčknul a nepřestával řádit v mé píčce, dokud ji nevystříkal.

„Tak co kurvo, máš dost, líbilo se ti to?“ „Moc, seš třída,“ odpověděla jsem. Ještě chvíli se mi prohraboval prsty v kundě a z ní vytékající semeno mi roztíral po celém těle. „Už mě to nebaví, jdu si lehnout, zítra bude pokračování, jasný?“ Zařval, a aniž by čekal na odpověď, odešel do svého pokoje. Odešla jsem se osprchovat a na hodinách v kuchyni jsem zjistila, že už je hodina po půlnoci. Ještě, že je zítra sobota a mohu si přispat, zajásala jsem a odešla spát. Probudil mě nějaký divný zvuk. Otevřela jsem oči a na posteli u mě klečel Petr a právě mi nůžkama rozstříhával noční košili, aby se prý mohl dostat na ty moje vemeniska. „Seš blbej, byla skoro nová,“ řekla jsem, ale ještě se na mě rozkřikl, že ode dneška budu spávat nahá, aby mě mohl šukat, kdykoliv to na něj přijde. Na důkaz toho, že to na něj přišlo mi vrazil tvrdého čuráka do pusy, že jsem myslela, že mi vyrazil přední zuby. Přizpůsobil svou polohu tak, abych ho mohla stále kouřit, ale aby i on mohl prolízat mou píču. Samozřejmě, že jsem za chvíli zase vykřičela svůj orgasmus a Petr už mi do kundy ládoval ocas a vykřikoval, že má nejraději ženskou po ránu.

Nezapomínal ani na mé cecky, které byly plné rudých cucanců a jemně zuby dráždil bradavky, až mě opět přivedl k vyvrcholení. „Mám už ptáka celýho mokrýho od té tvé nadržené píči, ty stará kurvo, teď tě vystříkám já“ a začal do mě chrlit své semeno. „Chce se mi chcát, nechceš vypít moje chcanky?“ „Tak to teda ne, holenku“ vykřikla jsem a běžela se zamknout do koupelny. V sexu mi není cizí nic, ale chcaní prostě nesnáším. Za chvíli Petr klepal na dveře a říkal: „Vylez ven, neboj, už jsem se vychcal, když to nemáš ráda tak tě nutit nebudu, ale mně bys mohla do huby trochu těch tvých chcáčů pustit.“ „Jdi pryč, ty prase nebo zavolám mámě, že tě tu nechci.“ „No tak jí zavolej, myslím, že nebude mít radost, žes jí zprznila jejího miláčka.“ „Dobře, uděláme dohodu. Jsem ochotna s tebou prcat, jak si budeš přát, ale piss bude pro nás tabu, platí?“ „Jasně čubičko,“ odpověděl Petr, pleskl mě přes sádelnatou prdel, a když jsme procházeli kuchyní, u stolu do mě vrazil a povalil mě na něj. A už jsem měla nohy na jeho ramenách a kundou mi jezdil jeho nádherný píst. Když se odbavil do mé kundy řekl, že jde spát a já bych měla jít taky, abych byla fit až bude chtít pokračováníčko.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.