Banner

Policajt

Bylo mě tehdy 15 let, panna už sem nebyla a sex mě strašně moc bavil, obzvlášť se staršíma. Jednoho pátečního večera sem se vydala s kámošema na diskotéku, popíjeli sme, tancovali, bavili se, no proste pohoda. Najednou někdo zařval, že tu sou policajti, ať všichni nezletilí vypadnou se někam schovat.

Policajt

Kámoši vystřelili jako rakety a já s nima. Jenže pak sem si uvědomila, že sem si v boxu zapomněla kabelku. Vrátila sem se pro ni s nadějí, že kolem policistů proklouznu. Měla sem riflovou sukni, tričko s výstřihem a mám hezkou štíhlou postavu, blond vlasy, tak sem si naivně myslela, že to vyjde. Jenže jak už to tak bývá... „Občanský průkaz slečno...“ „Mám doma...“ „Nevadí, jméno, rodné číslo... pila jste?“ „Pojďte, dýchnete nám tady...“ a Nikolka už měla na krajíčku. Těm dvěma bylo hned jasné, která bije... „No, tak vás předáme rodičům, nasedněte si do auta...“ No mazec, to bude doma rachot, bála sem se co naši, a taky sem měla docela respekt z těch policajtů, jen sem se po nich vyplašeně dívala. Ten jeden, mohl mít tak 26, hlavu dohola a v té uniformě dost dobrou vymakanou postavu, se po mně pořád tak divně díval. Měl takový uhrančivý pohled... Bála sem se ho.

Druhý policajt byl takový tichý, vypadal o dost starší. Nasedla sem dozadu, chtěli abych jim řekla, kde bydlím, jenže sem nechtěla, bála sem se, že by mě naši už nikam nepustili. „No tak, jak si přeješ slečno...“ Tak teď teprv sem dostala opravdový strach. Zrovna sme míjeli náš dům, už už sem chtěla říct, že tady bydlím, vystupuju, ale nakonec mě zase zastavila obava z rodičů... Byla sem v pasti, čekala sem co se bude dít. Dojeli sme až k policejní stanici. Starší polda vystoupil a odkráčel do tmy. Myslela sem, že se zase vrátí, ale ten namakaný znova nastartoval a rozjel se. Začal mi povídat věci jako, že bych měla být hodná holka a že se vždycky dá něco dělat... Nechápala sem absolutně co tím mysli, no já koza hloupá. Jeli sme asi deset minut, zastavil na místě, kde sem to vůbec neznala, v té tmě bylo vidět akorát pár stromů.

„Tak si vystup maličká...“ A sakra, teď mě bude mlátit, než mu řeknu, kde bydlím a jak se jmenuju... Tohle sem si fakt myslela! Vystoupila sem, on obešel auto a zavřel mi dveře, přitom se na mě nějak moc přitisknul, začal mi hladit vlásky. „Je ti zima, že maličká?“ Jo, byla tam fakt kosa a já jen tak polehku - přikývla sem. „Tak poď do tepla.“ Nechápala sem. Až teď sem zbystřila chatku, pár kroků od nás. Dal mi ruku na zadek až pod sukni a toho sem se lekla, prostě sem nic takového nečekala. Chtěla sem se vysmeknout a vzít nohy na ramena. Jenže mě držel těma jeho svalnatýma rukama a já neměla šanci. Docela sem se svíjela, měl se mnou trochu práci, najednou úplně změnil hlas, vlekl mě směrem k chatce a říkal, že přece nechci, aby se naši dozvěděli, jaká sem zlobivá holka a že piju alkohol... No jo to sem nechtěla...

Trochu sem se zklidnila, nechala ho odemknout, rozsvítit, zase zamknout, a přitom mě jednou rukou pořád držel, abych neutekla. Srdce mi pořád bušilo o sto šest, teď už sem věděla, že musím poslouchat... Vzal mě za ruce a položil na postel v rohu. Posadil se vedle mě, já se na něj jen vyděšeně koukala, zase začal mluvit tím divným hlasem, o tom jak sem hezká a jestli sem se už někdy s někým milovala a jestli si ji často honím, jestli beru antikoncepci a na další a další věci, přitom mě hladil po stehnách, chvílemi zajížděl čím dál blíž k mojí kundičce a mě to začalo dost vzrušovat... Druhou rukou mi jezdil po bříšku, už sem tiše šílela a cítila, jak moc sem vlhká, ale nechtěla sem, aby si toho všimnul. Pořád ve mně byla malá dušička... Rozepnul mi sukni, stáhl ji jako nic, hladil mě teď už i na prsou přes tričko, pod kterým sem nic neměla, to mě dostávalo do čím dál většího varu...

Pokračoval, sundal mi tanga, sledoval mě, tak vzrušeně se mi na ni díval, a pak to udělal. Zajel mi rukou mezi nohy, byla sem už tak vydrážděná, úplně nevědomky sem zavzdychala... A sakra... To ho potěšilo, naklonil se ke mně a divoce mě začal líbat, bože ten líbal jako Bůh!!! Teď už mi to bylo jedno, vycházela sem vstříc jeho ruce, která mě prstila, už už sem cítila, jak to na mě jde, oddychovala sem čím dál rychlej, ale přestal. Usmál se, měl mě tam, kde chtěl, sundal mi tričko, pohladil mi prsa, řekl, že sem nádherná, potom ať si roztáhnu nohy a pěkně si ji hladím. No bylo mně to trapné, ale jak nade mnou stál a sledoval mě, začalo mě to ještě víc vzrušovat. A tak sem ho poslechla, jezdila sem si po ní, chvílemi si i zajížděla dovnitř, on se přitom začal dostávat z uniformy, bože to bylo tělo!

Při pohledu na něj, sem začala honit víc a víc, až sem najednou úplně vybuchla, takový orgasmus sem si snad sama ještě nikdy nepřivodila! Ježiš, já si ji vyhonila před cizím chlapem! On byl viditelně spokojený, sundal si poslední část jeho oblečení, což byli trenky, ale ne! Ten jeho kolík mohl mít tak 25 cm, to sem ještě neviděla. Lehl si na mě a začal mě zas tak nádherně líbat, konečně mě napadlo, že bych mohla taky přiložit ruku k dílu a začala mu ho honit, vzdychal mi do ucha, jak po sobě naše nahá těla klouzala, dostávalo to zase ten pravý říz, vjel do mě ani nevím jak a začal přirážet, kousat mi prsa, to bylo něco, najednou přidal, bušil do mě tak tvrdě, že sem se zase roztřásla orgasmem! Nechápala sem co se děje, většinou se neudělám tak rychle! Teď už to přišlo i na něj, vystříkal se do mě, svalil se vedle mě a těžce oddychoval.

Po chvilce ticha sem se rozhodla, že panu policistovi taky něco předvedu. Ležel na zádech, vlezla sem si níž a začala mu ho kouřit, na tohle mi vždycky všichni pěli ódy, začal nabírat tu jeho obrovskou výšku a on mi na něj hlavu přitiskoval do rytmu, až sem měla pocit, že se udusím. Byl už pěkně načatý, vylezla sem si na něj a vlnila se o sto šest, jo tak to mám rada, on měl hlavu vyvrácenou, mačkal mi prsa, až to chvílemi zabolelo, zatínal zuby a vzápětí zaúpěl v jeho druhém orgasmu. Byla sem odměněná dalším dlouhým polibkem. Teď už sem se nestyděla a on s toho měl faktickou radost, ten chlap snad nikdy neměl dost, povídal si se mnou, a přitom si ho honil, po chvíli mi řekl, ať se otočím a kleknu si na pejska.

Naslinil si pořádně prst a zajel mi do prdelky, já cukla, nikdy sem to tak nedělala a ani mě to nelákalo, on se jako by naoko naštval, že prej jestli chci zase zlobit, pak sem cítila jak mi jezdí jazýčkem kolem mého řitního otvůrku a jak povoluje... Nikdy předtím sem něco podobného nezažila. Další šok přišel, když mi ho tam bez varování vrazil! To byl tlak! Bolelo mě to, a vůbec se mi to nelíbilo, ale nechtěl mě pustit, prosila sem ho, ale nechtěl přestat, moje žadonění ho vyburcovávalo ještě víc, trápil mě tak asi dvě minuty, už mi tekly i slzy z očí, a pak mi morbidně vystříkal celý zadeček. Plakala sem, on jako by se probral z toho jeho transu, objal mě a omlouval se a prý příště už se mi to taky bude určitě líbit, až si na to zvyknu. To tak!

Zase mě položil na záda, hladil mě po celém těle, všude mi dával pusinky, lízal mi kundičku, už sem se na něj ani nezlobila, potom si sedl na kraj postele, vzal mě do těch jeho velkých ruk a posadil si mě obkročmo na sebe, líbal mě na krk, na prsa, na rty, pak mě chytil pevně za boky a vyhazoval si mě nahoru a dolů, až sem křičela slasti z mého (toho večera) posledního obrovského orgasmu, při kterém se udělal ještě i on zároveň se mnou. Takovou jízdu sem ještě nezažila! Nakonec sem ještě byla ráda, že sem tak zlobivá holka a pan policista mě potrestal. Hodil mě pak autem domů, ale rodičům mě nepředal...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.