Banner

Policistka

Když se tento příběh odehrál tak mi bylo čerstvě devatenáct. Udělala jsem si čerstvě řidičák a hned že to musím oznámit mojí nejlepší kamarádce. Vyjela jsem z domova a za půl hodinky už jsem byla u svojí kámošky.

Pozvala mně dál a začala se mě ptát, jestli ty zkoušky jsou těžké a tak. Když jsem jí vše pověděla bylo něco kolem tři čtvrtě na dvanáct večer a já řekla, že už opravdu musím jet domu, nebo že by mi mamka vynadala. Napsala sem mámě SMS a omlouvala jsem se jí, že jedu tak pozdě, ale že jsem slavila svůj řidičák. V tu chvíli mně nenapadlo, že někde budou kontroly a v mírně podnapilém stavu jsem jela zpět domu. Asi dvanáct minut od baráku, mně zastavila taková mladší, docela pohledná policistka a hned to začalo. „Slečno prosím řidičský průkaz, technický průkaz, občanku...“ Když jsem jí všechno ukázala tak jsem myslela, že řekne to je v pořádku můžete jet. Jenže ona místo toho, že prý ještě mi musí dát dýchnout a tak podobně. Když mi dala dýchnout tak mi naměřila 1,5 promile alkoholu. Řekla mi doslova „Slečno víte, že nemůžete jezdit takto opilá?“ Já jsem jí tedy řekla: „Promiňte, ale já jsem slavila to, že jsem dostala řidičák, klidně vám zaplatím pokutu.“ Ale o tom nechtěla ani slyšet. „To by se líbilo každému porušovat zákony a vyváznout jen s pokutou.“ Pak si mně asi 5 minut prohlížela a řekla: „Slečno máte dvě možnosti, buď to nahlásím na vyšší orgán a dostanete nějaký trest odnětí svobody, nebo zítra v 10:30 přijedete ke mně a nějak se dohodnem a nedám vám to ani do trestního rejstříku.“ Na toto jsem přikývla a ona mi řekla že můžu jet domů.

Když sem přijela domů, tak jsem všechno pověděla mámě a myslela si, že se mně nějak zastane. Ale ona mi přikázala že tam jet musím, že jsem jí to slíbila. Druhý den ráno, i když byla sobota jsem tedy musela vstát o hodinu dřív. Šla jsem se vykoupat, nalíčit a tak podobně. Vzala jsem si nějaká nejhezčí tanga, protože jsem pak měla schůzku s mým přítelem kolem jedný hodiny. Vzala jsem klíčky a vyjela celá napjatá, jak mi to policistka dá sežrat. Když jsem přijela až k ní (ten večer mi ještě dala adresu k sobě domů), tak jsem byla překvapená přišla mi otevřít jen v lehkých šatech, pod kterými neměla ani podprsenku, ani kalhotky. Pozdravila mně a představila se mi: „Dobrý den slečno, jmenuji se Markéta a nemusíte se ničeho bát, určitě se vám dnešek bude líbit. A jak se jmenujete vy?“ Odpověděla jsem, že Katka a ona zase tím svým daleko milejším hláskem, než včera řekla: „Těší mně, že tě poznávám Kačko. Dáš si kafé?“ Odpověděla jsem, že ano. Vyšly jsme po schodech do obýváku a tam mi Markéta řekla, ať se chovám jako doma. Pak něco dlouho dělala v kuchyni a přinesla dva hrnky s kapučínem a půlka byla snad jenom pěna se zmrzlinou.

Potom se mně začala vyptávat co uděláme jako za ten včerejšek, a že by potřebovala pomoct s úklidem. Začali jsme uklízet a já byla tak zpocená, že jsem se zeptala, jestli se u ní můžu vysprchovat. Jen s úsměvem přikývla a šla něco dělat do ložnice. Když jsem vylezla, tak mi povídá: „Kačenko, já se také skočím vykoupat a pak už se asi pomalu rozloučíme. Ještě, než se vykoupala, tak jsem zavolala příteli, že to nestihnu, protože řeším něco na policii, a že se sejdem zítra. On mi odpověděl, že s tím souhlasí. Když vylezla z koupelny byla jen v županu, podala mi ruku, a že ať jdu s ní. Tak jsem tedy šla za ní do ložnice, kde se svlékla a já viděla nejhezčí ženskou postavu za celý svých 19 let života. Krásně opálená, oholená kundička, pevné kozičky tak čtyřky a nádhernou prdelku. Najednou jsem byla vlhká jako sklep po záplavě. Svlékla jsem se taky a ona mi řekla, že to čekala. Začali jsme se vášnivě líbat, osahávat a hladit. Nakonec mně položila na postel začala mi ocucávat ty moje menší prsa, pak přejížděla přes bříško až ke kundičce. Začala mně lízat neuvěřitelným způsobem, od kundičky k zadečku a naopak. Já jsem jí to po půl hodině začala oplácet a brzy jsme se obě udělali.

Poté si připla robertka na pásek a řekla, že teď mi to udělá tak, jak by to nedokázal sebelepší kluk. A opravdu nelhala, začala mně pomalu šoustat a já jí pohyby pánve vycházela vstříc. Když jsem se poprvé udělala chtěla, abych jí to udělal já, ale já ještě neměla dost. Udělala mně podruhý, potřetí a nakonec sem jí poprosila: „Zlato udělej mi to ještě do zadečku, prosím“ A podívala jsem se na ní s velice smutným pohledem. Jen mi dala další pusu a zajela mi tím připínákem do zadečku. Neuvěřitelně, krásně mně píchala a já věděla, že už zase budu. Poté jsme se vystřídaly a začalo to znovu. Já jí hladila po vláskách a šukala jí do kundičky a do prdelky. Nakonec jsme skončili v šedesát devítce a lízali si je navzájem. Když na obě naráz přišel orgazmus, já se u toho trošku počůrala a Markétka si myslela, že má dost, tak jsem jí začala jazýčkem šmejdit v prdelce. Myslela jsem, že mi snad její kundička úplně vyteče na kozičky a pak začala strašně nahlas sténat, že už bude. Když to končilo, usmála se na mně, a že mi to musí oplatit. Také mi začala lízat prdelku a já se za krátko také udělala. Usnuli jsme ve vášnivém objetí.

Ráno, když sem se probudila, tak mi na rozloučenou ještě povídá: „Byla si skvělá, ale jestli ještě jednou pojedeš opilá, osobně si tě najdu a vymrdám ti duši z těla.“ Ještě jsme se chvíli vášnivě líbali a já odešla domů. Od té doby jsem jí už bohužel nepotkala, ale byl to zážitek k nezaplacení.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.