Banner

Pomaturitní večírek

Maturity konečně skončily a my se všichni sešli v naší oblíbené vinárničce. Samozřejmě, že jsme pozvali i našeho, všemi oblíbeného, třídního profesora Libora i se svou velmi atraktivní manželkou Renatou.

Pomaturitní večírek

Zábava byla v plném proudu, všichni už byli notně v podroušeném stavu, když se Renata přitiskla k Liborovi, dlouze ho o něčem přesvědčovala, a nakonec se naklonila k mé kámošce Darje a něco jí pošeptala. Připadala jsem si jako při tiché poště, kterou jsme jako děcka hrávaly, neboť i mně Darja začala šeptat do ucha, že nás Renata s Liborem zvou k sobě domů. Cítila jsem, že se stane něco vzrušujícího, a aniž bychom se se zbývajícími spolužáky rozloučili, odcházeli jsme pryč. V hale jsme potkali ještě Libušku, kterou Renata též pozvala a za chvilku jsme už seděli všichni v krásně vytopeném obýváku. Renata se přiznala, že je bisexuální a že by si ráda užila s několika děvčaty najednou a pomalu se před námi začala svlékat. Její tělo bylo bez jediné chybičky - štíhlá, nádherně tvarovaná prsíčka a do hladka vyholená kundička s nádhernou černou čupřinkou nad vchodem do kundičky.

Očkem jsem pokukovala po Liborovi, který právě vysvlékal Darju (mimochodem Darja byla nejkozatější holka na naší škole), mačkal její velké kozy a sál ztopořené bradavky a pomalu ji směroval, s pěkně zarostlou mindou, nad Renatinu pusinku. Renata zabořila jazyk do její kundiny a Darja začala trhavě dýchat. Mrkly jsme s Libuškou na sebe, a zatím co já začala odstrojovat Libora, Libuška roztáhla Renatina stehna a začala se prolizovat v mokré píčce. Nádherně to tam mlaskalo a Renata se začala třást jako osikový list. Mně se splnil můj sen, začala jsem kouřit tlustého a dlouhého ptáka mého milovaného třídního profesora. Libor už byl z těch hrátek pěkně nadržený a za chviličku mě krmil hustou bílou šlehačkou. „Lenko, prosím dej mi ochutnat,“ volala na mě Renata a když jsem se nad ní sklonila, zajela jazykem do mých úst a přemísťovala do své pusinky tu teplou lahůdku.

Libuška stále prolizovala spodní dírky Renatě a Libor vsunul do její vyšpulené prdýlky několik prstů a začal ji s nima šoustat. Libuška za chviličku houkala jako sova a stříkala šťávičku do Darjiné pusinky, která se právě pod její mindičku přemístila. Jen co se všichni trošku zklidnili, odvedla Renata s Liborem Darju do ložnice a já i Líba jsme je následovaly. Položili Darju na postel a každý si začal hrát s její kozou. Darja byla za chvíli úplně mimo. Ječela, aby ji někdo konečně pořádně vyšoustal, nebo že se z toho zcvokne. Renata poslala Libora, aby už Darje pořádně natrhl mindu a já začala místo Libora sát Darjinu velkou bambulku, která její velkou kozu zakončovala. Libuška poklekla za Libora a začala mu vylizovat jeho anál a najednou Libor zaržál jako hřebec.

To mu do prdelky zarazila velký kolík, který jí podala Renata. Libor nás - tedy pouze své žačky sice jednou vystříkal, ale poté zvadl jako lilie. Za to my jsme se s Renatou odvázaly. Vylizovaly jsme si mindy i prdelky, šoustaly si je umělými, velkými pyji a vzájemně si ochutnávaly všechny naše kozičky. 4 páry koziček a každý jiný. Prožila jsem svůj nejmohutnější orgasmus, právě když mi Renata s Libuškou jemně drtily bradavky svými zoubky. Usnuly jsme pozdě k ránu a když nás Libor budil k obědu, přinutily jsme ho a musel všechny 4 kundičky pěkně vylízat do orgasmu a poté před našimi zraky vyšoustat svou ženu. Chodily jsme pravidelně po celé prázdniny. Pak jsme se rozprchly na vysoké školy a jak jsme se dozvěděly, Libor s Renatou už si našli za nás náhradu.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.