Banner
Banner

Ponížená Zuzana

Ani jsem se nestačila divit, co se to se mnou dělo. Pohled na nahé ženy mně dělal dobře. Ráda jsem se večer koukala na internet na vzrušující videa, kde se dvě ženy spolu mazlily, nebo něco podobného. Stalo se to v zimě, když jsem neměla co dělat, a koukala jsem zase na internet. V tom zazvonil zvonek. Nikoho jsem nečekala.

Ponížená Zuzana

Ve spěchu, otevřít dveře, jsem nechala zaplé video s vášnivou lesbickou scénou. Otevřela jsem dveře a stála tam moje kamarádka Zuzka. „Co tu děláš? Takhle pozdě? Pro Krista, vždyť už je půl dvanácté...“ „Jo je, promiň, ale bylo mi doma smutno, a neměla jsem co dělat, nemohla bych tu přespat?“ Udiveně jsem koukala na Zůzu, ale společnost uvítám ráda. „Tak pojď dál. Jdi se posadit na gauč, zatím něco přinesu.“ Šla jsem do kuchyně, abych vzala nějaké víno a nějaké malé občerstvení. Když jsem vešla do obýváku, tak Zuzka seděla svlečená na gauči, koukala na lesbický sex a prstila si svoji kundu. Se zatajeným dechem jsem jí pozorovala, dokud si mě nevšimla a nezatvářila se poplašeně. Její poplašený pohled mě rajcoval a vzrušoval. Zůza se chtěla obléct, ale já rychle položila na stolek občerstvení s vínem a zadržela ji. Zuzka na mě nechápavě koukala a já jsem se jí přisála na kundu. „Tohle nejde! To ne, tohle já nechci.“ „Ale chceš, já vím, co chceš...“ Řekla jsem nabroušeně a Zuzana poznala, že se něco děje. „Hele já radši půjdu, omlouvám se, že jsem tě vyrušila...“ „Ale kam bys chodila takhle v noci?“ „Prosím Pólo nech mě...“ „Buď zticha Zuzko a seď.“ „Prosím...“ „Drž hubu!“ Začala jsem na Zuzanu nekontrolovaně ječet a strašně mě vzrušoval její pohled, její vyděšený pohled. Surově jsem ji chytla za předloktí, nahou jsem ji táhla do kuchyně k šuplíku, kde jsem měla izolepu. „Ne, prosím, co to s tebou je?“ „Drž hubu a nehejbej se!“ Zuzana poslechla a nehýbala se.

Zalepila jsem jí pusu, aby nemohla ječet, měla jsem s ní dost "nekalé" úmysly. Potom jsem jí zalepila za zádama ruce, a pak jsem utrhla dost velký kus izolepy a přelepila jsem jí, tu její, bujnou kundu. Už sebou zase zmítala a chtěla něco říct, ale přes izolepu vycházely jenom nějaké pazvuky. „Ale, ale, moje kamarádka se mi snaží něco říct? Promiň Zuzy, ale já ti nerozumím,“ řekla jsem škodolibě. Znovu jsem ji pevně uchopila za předloktí, a táhla ji do obýváku a posadila jí před PC. Vypla jsem lesbickou scénu a začala hledat nějaká erotická videa. Chtěla jsem, aby jí kunda pořádně zvlhla a zapařila se. A to se taky stalo. Po 10 minutách pozorování kouření péra, Zuzana pěkně zvlhla. „Hmm, co to vidím? Seš zapařená jak prase. Ty prase hnusný, to tak nenechám.“ Ještě předtím, než jsem šla do kuchyně pro jar a šmirgl papír, tak jsem Zuzaně svázala nohy a mrskla jsem s ní na zem. Zuzana zaskučela, ale jak viděla můj přísný pohled, tak se zklidnila. Když jsem si přinesla ten šmirgl a jar, tak jsem přikryla Zuzaně hlavu polštářem. Ze všech sil jsem jí z kundy strhla izolepu. Dost sebou trhla a z pod polštáře vydávala zase ty pazvuky. „Drž hubu.“ Okřikla jsem ji. Vzala jsem jar a napatlala jí ho na kundu. Potom jsem nemilosrdně vzala šmirgl papír a začala jí drhnout píču...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.