Banner

Poprvé do zadečku

Nedávno jsem se seznámila se skvělým chlapem. Byl milý, chytrý, úspěšný a sympatický a nejvíc ze všeho mi přišel jako člověk, se kterým bych si mohla do budoucna rozumět. Setkali jsme se na pokeru. Ten večer se sice vožral jako prase a nebylo s ním do řeči, ale na druhém turnaji byla možnost se poznat trochu lépe a částečně odhalit svou náklonnost a poznat se blíže.

Poprvé do zadečku

Po tomto večírku jsem jela k němu domů, ač to nebylo v plánu. Opíjeli jsme se téměř do bezvědomí až do brzkého rána a oba doufali v milostné sblížení, ke kterému ve finále došlo. Dovedete si představit, jak celá akce probíhala. Oba na šrot a těžko si jeden z nás pamatuje detaily. Čas s časem plynul a od té doby jsme se stýkali každý den, cca měsíc. Mezitím proběhlo několik souloží a dalších intimností. Časem jsem zjistila, že můj nový objev je na „zadečky“. Nejsem v těchto věcech zběhlá. V podstatě jsem „zadečková“ panna. Ale jednoho večera jsem svolila, že to zkusíme. Abych uvedla věci na pravou míru, já o něj opravdu stojím, takže jsem byla ochotná udělat cokoliv, aby byl šťastný.

Po této noci jsem měla prdel celou rozmrdanou, bolela mě dva dny a tekla ze mě krev. Říkala jsem si, že tohle asi nebude hlavní hřeb našich večerů. Uběhl další čas a několik „normálních“ milování v řadě. Mezitím jsme si i ujasnili, jak to mezi sebou máme. Potvrdilo se, že já o něj mám větší zájem než on o mě. Ale i tak jsme se znovu sešli a trávili spolu čas. Jako vždycky jsme se vožrali a cíleně se celý večer oťukávali. V tu chvíli přišla řeč na zadečky. Ach jo, řekněte mi, co na těch prdelích ti chlapi mají. Zkoušeli si někdy narvat ty svoje péra do své prdele? To pochybuju! Ukrutná bolest společně s náhodným blahem... ale co převažuje? Stojí to za to? Anyway... šli jsme do toho, protože pro člověka, ke kterému chováte city, uděláte téměř cokoliv.

Přesunuli jsme se do ložnice. Anální gel je očividně součástí výbavy každého šuplíku... detaily raději nezjišťuji nebo bych se musela nasrat. Zkouším iniciovat soulož do kundičky, ale frekventovaně se bavíme o prdeli. Podléhám. Zkusíme to. Třeba se mi to i zalíbí, a když ne, tak aspoň bude šťastný můj vyvolený. Klekám si na kolena a zaujmu pozici zezadu. Vtom partner žaludem hledá můj otvor a pomalu a citelně se snaží dostat dovnitř. Z minulosti ví, že násilí nikam nevede a že s tím neuspěje. Klouzavými pohyby se dostává dovnitř a za chvíli je až po koule v nitru mé prdele. Musím potvrdit, že s gelíčkem to relativně jde, ač jsem stále análová panna. Bolí to, ale když se moc nevrtí a nejezdí jak blázen tam a zpátky, tak neumírám bolestí. Občas cítím i nějaký záchvěv rozkoše. Jeho slova, že by mě „strašně zmrdal“, se mi dokonce líbí. Trocha dominance mi v naší posteli chybí. Jeho plné koule cítím opřené o své pysky a jeho jahodu hluboko v zadečku.

Rajtuje ve mně sem a tam, ale krátkými pohyby, aby mě jeho tlusté péro nerozmašírovalo na kusy. Pravou rukou si masíruju klitoris, abych pocítila něco známého, něco, co mi trochu uleví a pomůže se případně udělat. Komunikujeme spolu, jak se nám to líbí, jak jsme daleko od orgasmu apod., abychom sladili rytmus. Je to hezké, ale zároveň bolestivé. Přemýšlím, zda ví, že je v posteli se mnou nebo si představuje nějakou jinou. Celkově nevím, zda si na tohle chci zvykat. Nadprůměrně silný ocas přece do prdele nepatří! Nejsem vyježděná jako holky z bordelu.

Nabádám ho, že pokud se chce udělat, bude si muset pospíšit, protože jakmile dosáhnu orgasmu já, dírka se mi stáhne a nebude už možnost. Na tohle slyší, i když si chce rajtování ještě užít. To se mi na něm líbí, jeho Babas je na povel, na povel stojí, na povel stříká, prostě ideální pro jakékoliv hrátky. Dostává se do varu, a myšlenka, že bude cákat do mého zadečku, ho rajcuje. Když vím, že se blíží finiš, zatnu zuby a vydržím i prudší pohyby. Chytne mě za madla a šuká moji prdelku, cáká do ní svoji mrdku a u toho heká blahem. Jeho ocas mu škube a působí mi neskutečnou rozkoš. Ač jsem si nebyla jistá, zda budu schopná se udělat, najednou mi kundu zaplňuje milostná šťáva, která se u mě poslední dva dny shromažďuje. Babas opouští mojí protrženou dírku a já ulehám vyčerpáním na postel.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.