Banner

Poprvé s babičkou

Bylo mi sice teprve 15, ale měl jsem pocit, že jsem snad poslední panic ve třídě. Ne, že bych byl ošklivý, ale už 2 roky jsem u sebe pozoroval, že mě vůbec nevzrušují holky mého věku. Kdo mě ale dokázal vzrušit velmi rychle, tak moje babička z Prahy.

Poprvé s babičkou

Možná i díky tomu, že když se ve mně ve 13 začínaly probouzet první touhy po ženě, tak jsem byl na prázdninách zrovna u ní a poprvé viděl nahou ženu, když jsem jednou vstoupil do koupelny a ona se zrovna sprchovala. Hned jsem vycouval, ale ten obraz mi zůstal v hlavě. Byla to sice moje babička, ale bylo jí teprve 55 a i jako žena vypadala stále velmi dobře. Měla velká, byť povislá a hruškovitá prsa a taky pěkně zaoblený zadek. V klíně pak byla chlupatá. A hlavně měla stále krásné nohy. A tak jsem neřešil, že je z rodiny. A protože stále pracovala jako úřednice a díky tomu se stále i hezky oblékala, tak jsem ji začal hltat čím dál více jako ženu než jako babičku. A tak i letos jsem se těšil, že budu dva týdny zase u ní. Když jsem k ní přijel, otevřela mi jen v kalhotkách a podprsence s omluvou, že je strašné horko. To sice bylo, ale já se okamžitě vzrušil.

Ona si toho všimla, ale neřekla nic, jen se pousmála a poslala mě se po cestě umýt. Já rychle vklouzl do koupelny a po puštění sprchy začal rychle onanovat. Před očima jsem měl její plnou podprsenku. A tak jsem ani nezaregistroval, že mě volá ke stolu a už vůbec ne, že je najednou uvnitř. Když na mě promluvila, celý jsem ztuhl a zčervenal jako rak. To už měla sice bábi i šaty na sobě, ale to mi od vzrušení nepomohlo. Ona sama se také zarazila, když mě viděla stát se vztyčeným šuldou přímo před ní. Po chvíli se zeptala, jestli mě tak vzrušila ona. Já přitakal a čekal, co bude. Nebylo ale nic, jen mi řekla, že jsem pěkný kluk a že je škoda, že je tak stará. Na to odešla. Mé vzrušení pak tím šokem opadlo a já se převlékl do kraťasů a trika a šel za ní do kuchyně. Ona tam seděla, nic neříkala, a tak jsem se pustil do bábovky, kterou mi upekla.

Najednou promluvila: „Péťo, co tě na mně tak vzrušilo, ty jsi ještě neměl holku, viď?“ Já zrudl a přiznal, že ne a že se nesmí divit, když je stále moc hezká žena. „Ale nepovídej, jsi takový hezký kluk, ty bys mohl mít spoustu mladých děvčat jistě, proč vlastně žádnou nemáš?“ Odpověděl jsem po pravdě, že mě nevzrušují. „A kdo tě tedy vzrušuje, snad ne bába jako já?“ zeptala se a zároveň si dala nohu přes nohu tak, že se jí svezla sukně a já viděl celá stehna i bezvadně tvarovaná lýtka... a opět se vzrušil. Neodpovídal jsem. Babička náhle vstala a přešla až těsně ke mně, pohladila mě po vlasech a řekla: „Chtěl bys mě Péťo vidět nahou?“ Mně už stál v kraťasech jako svíčka a jen jsem nasucho polkl. V duchu jsem netoužil po ničem jiném. Poté si bábi rozepla a svlékla rychle šaty a zůstala opět jenom v prádle. Zašeptal jsem: „Babi, tohle mi nedělej.“ A ona na to: „A copak ti mám dělat raději?“ A rozepla si podprsenku.

Na obličej se mi vyvalily její kozy a já je začal lízat a sát. „Ó ano, tohle je krásné, Peťulko, lízej mi je prosím,“ šeptala bábi a začala se hladit na kalhotkách. Náhle opět poodstoupila a řekla mi: „Svlékni se prosím, chci tě vidět, jako v té sprše, honem“ a sama si svlékla kalhotky svoje. Já též neotálel a vzrušený k zbláznění jsem ze sebe sundal taky všechno. Šulin mně trčel proti babči a ona mě po něm najednou pohladila svojí nohou. Přitom bylo krásně vidět, jak se jí leskne a rozevírá mokrá štěrbina mezi nohama. Myslel jsem, že budu stříkat v tu chvíli. Ale ona to asi vycítila, bleskově poklekla a začala ho sát, dokud jsem se po pár vteřinách neudělal do její pusy. Byl jsem na vrcholu slasti. Chvilku jako bych byl v jiném světě.

Když jsem se probral, uvědomil jsem si, že babička stále klečí pode mnou, já vidím její velká prsa a ona mi hladí a tahá mého splasklého šuldu. To mě opět vzrušilo a za chvilku byl zase velký. Poté se babička otočila, vystrčila na mě svou velkou prdel, takže mi zkameněl ještě víc a pomalu si mi na něj sedla. „Tak Peťulko a teď poznáš, co je to mít ženu,“ řekla a sjela mi po něm dolů. Úúúúú, to byla slast, takové horko v ní a ještě tak dráždivé. Začala na mně jezdit nahoru a dolů. Ruce mi dala na svoje prsa, které jsem začal hníst a tahat za bradavky, přitom a oba jsme začali brzy sténat blahem. Byl jsem celý bez sebe a tak, když to na mě přišlo, pocítil jsem neskonalou úlevu a slast a zcela automaticky si narazil babču až po kořen a začal stříkat a stříkat, dokud jsem nebyl zcela prázdný. Poté jsem babičce vděčný zlíbal krk i záda a šli jsme se oba umýt...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.