Banner

Poprvé s transkou

Už jsem byl pár dnů doma sám, a tak jsem se rozhodl, že využiji služeb nějaké profesionálky. Občas jejich služeb využiji a mám i pár oblíbených. Sednul jsem k netu a začal hledat nějakou novou favoritku. Při hledání mi padl zrak na inzerát "Sexy transka nabízí kvalitní služby".

Poprvé s transkou

Hluboce jsem se zamyslel. V sexu jsem velmi tolerantní, ale přeci jen spíš "hetero". Chvíli jsem hledal dál nějakou mladší s pěknými kozičkami a vyholenou mušličkou. Najednou jsem se přistihnul, že stále myslím na inzerát s transkou. Představa, že šukám chlapa převlečeného za ženu, mě začala docela vzrušovat. Dal jsem si panáka a pak jsem si řekl: „Koneckonců člověk má zkusit všechno“. Vzal jsem mobil a vyťukal telefonní číslo. V telefonu se ozval docela příjemný hlas. Rychle jsme se dohodli, že můžu přijet za půl hodiny. Zavolal jsem taxík a než přijel, tak jsem se rychle osprchoval. Z taxíku jsem se nechal vysadit kousek od domu, kde mě měl čekat nevšední zážitek. Chvíli jsem se rozmýšlel.

Přeci jen byl to takový "šílený" nápad. Ale nakonec jsem zazvonil na neoznačený zvonek u domu, dveře zabzučely a byl jsem v chodbě starého činžáku. V duchu jsem si řekl: „Když tak můžu utéct vždycky.“ Vyjel jsem do posledního patra. Když jsem vystoupil z výtahu, tak se otevřely dveře jednoho z bytů. V nich se objevila vysoká, štíhlá "žena" v černém korzetu, síťovaných punčochách, s černou parukou a velmi vyzývavým make-upem. Na první pohled to docela ušlo, tak jsem s mírnou nervozitou vstoupil. Zřejmě věděla jak na moji nervozitu. Jen jak zaklaply dveře, hrábla do mého rozkroku, zřejmě si chtěla ověřit, jestli tam už "něco" je, a musím přiznat, že bylo. Otočila se a vedla mě do obývacího pokoje.

Pokoji vévodila velká rohová postel a televize, ve které běželo nějaké porno. Nabídla mi pití. To jsem s povděkem přijal, přeci jen nervozita pracovala. Po vypití skleničky, si najednou beze slova klekla na zem, rozepnula mi poklopec a vyndala již úplně tvrdého ptáka z kalhot. Slipy jsem si nebral a to zřejmě docela ocenila. Okamžitě vzala ptáka do pusy a začala ho zkušeně kouřit. Bylo to dost vzrušující. Kalhoty mi spadly ke kotníkům a zatím co mi lízala koule a kouřila ptáka, rozepnul jsem si košili a odhodil ji na křeslo. Zajímavé na tom všem bylo, že jsem si zatím pořád tak nějak neuvědomoval, že ta děvka, co mi tak krásně hulí péro, je chlap. Byl jsem dost nadrženej, a tak po několika minutách super kouření, jsem cítil sperma na krajíčku. Už jsem byl smířený se vším.

Nechtěl jsem ještě skončit, a tak jsem jí vyndal péro z pusy. Zvedl jsem ji a zatlačil jsem ji na postel. V tom korzetu a v síťovaných punčochách opravdu vypadla jako super kočka. V duchu jsem si řekl: „Tak do toho, jsi tady abys zkusil něco nového.“ Hrábnul jsem "jí" do rozkroku. Pod černými tangy byla pěkná boule. Tanga jsem jí stáhnul až ke kotníkům, a tak jsem poprvé z blízka viděl cizího ztopořeného ptáka. Byl malinko menší než můj a byl úplně vyholený. Začal jsem ho jemně honit a pomalu jsem se k němu přibližoval. Soňa (tak se mi představila) seděla na zvýšeném polštáři u zdi s nohama roztaženýma do široka. Potichu zašeptala „Vykuř mi ho.“

Tak jsem poprvé v životě začal kouřit ptáka. Nebylo to vůbec špatné a začal jsem chápat, proč to má většina žen tak ráda. Oplácel jsem jí směle to, co udělal před tím ona pro mě. Lízal jsem koule a jazykem objížděl žalud jak zkušená děvka. Za chvíli asi Soňa také cítila blížící se výstřik. Vyndala mé péro z pusy sáhla pro lubrikační gel ležící na stolku. Jemně si vetřela dávku do zadečku. Otočila se, naslinila můj fialový žalud a řekla: „Pojď mě mrdat do prdelky.“ A podala mi prezervativ. Bleskem jsem ho nasadil a už jsem měl ocas zaražen až po kulky v mužské prdeli. Šukal jsem ji jak o závod, koule mi pleskali o její zadek, a ještě jsem stačil jednou rukou honit jejího ztopořeného čuráka. Pocit je to k nezaplacení. Kdo není v sexu úzkoprsí doporučuji aspoň jednou vyzkoušet.

Když jsem viděl, jak si projíždění mého ptáka svým análem užívá, dostal jsem chuť vyzkoušet totéž. Sáhnul jsem na stolek pro gumu a hbitě ji navlékl na ztopořený ocas mé "milenky". Pochopila, co chci. Podala tubu lubrikačního gelu. Vyměnili jsem si místa. Roztáhl jsem nohy a zvedl je vysoko do výšky. Namazala mi anál gelem, a přitom vzrušeně vzdychala. Gel jemně vtírala i dovnitř análu. Anál jsem mě otevřený jak tunel. Nasadila špičku svého penisu na okraj a zatlačila. Moc to nešlo. Sice mám rád dráždění análu prstem. Zvlášť při kouření, ale tak velkého jsem tam ještě nic neměl. Po chvíli snažení pochopila, že tato poloha asi nebude ta pravá. Otočila mě proto na všechny čtyři. Roztáhla mi půlky a tentokrát jsem během pár vteřin uvnitř análu cítil jejího pulsujícího macka. Pomalu ho zasunovala až po koule. Trochu to bolelo. Po několika pomalých zasunutích jsem se uvolnil a ona začala zběsile přirážet... Byl to úžasný pocit. Měl jsem dost žen, párkrát i dvě najednou. Jednou jsem dostal i lesbičku do postele, ale tohle bylo opravdu něco nového.

Když jsem cítil podle přírazů, že už bude, tak jsem ji odstrčil, otočil jsem se na záda, sundal jsem jí gumu a rukou jsem ji dotáhnul do konce. Výstřik byl mohutný a horký. Všechno semeno jsem namířil na svého ptáka. Měl jsem ho celého mokrého od jejího semene. Když skončila se stříkáním, tak jsem se zvedl a celého mokrého ptáka jsem jí vrazil do pusy až po kořen. Chytla mě za zadek a začala na můj penis přirážet svojí pusou. Přitom mi ještě zasunula prsty do mého roztaženého a mokrého análu. Dráždění prostaty a tlak jejich mandlí na mém žaludu udělalo svoje. Po několika zasunutích jsem už stříkal taky, takže si užívala chuť svého i mého semene. Měla ho plnou pusu, až jí vytékalo koutky úst na černý korzet. Zhluboka jsem oddychoval. Tak a mám svůj první sex s mužem za sebou.

Posadila se na kraj postele a pozorovala, jak se oblékám. Vytáhnul jsem dohodnuté dva tisíce. Mrkla na mě a řekla: „Moc pěkně si mě kouřil a nechal ses šukat. To každý nedělá, většinou mě zákazníci jen ojedou a já s toho nic nemám. S tebou jsem měla orgasmus, jako už dlouho ne. Nic od tebe nechci.“ Pokrčil jsem rameny a šel. Před domem jsem si zapálil, zavolal taxi a než přijelo, tak jsem přemýšlel, jestli tohle ještě někdy zopakuji. Možná by nebylo špatné nechat se šukat do análu a přitom ještě nějaký penis kouřit. Možná bych to zkusil až do konce, abych také ochutnal chuť semene. Uvidíme příště, třeba má Soňa nějakou "kamarádku".

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.