Banner
Banner

Poprvé se dvěma

Slavil jsem své šestnácté narozeniny. Byla to poměrně slušná párty, kde v podstatě nic nechybělo. Rodiče ten den slíbili, že se vrátí až další den, a tak jsme měli prázdný revír. Samozřejmě, až na nějaký ten sex. Na moje narozeniny přišla též stejně stará dívka, moje spolužačka Kristýna, ke které jsem již dlouhou dobu cítil něco víc, než jen kamarádství.

Poprvé se dvěma

Toho večera přišla opravdu jen lehce oblečená, nalíčená a krásně voněla. Celý večer jsem se jí nejvíce věnoval a pokoušel oblažit ji svým humorem a příběhy. Párty skončila po desáté večer, ale Kristýnka zůstala. Nějak jsme se nemohli odtrhnout. Neustále hltala mé příběhy. Když jsme tam byli jen sami dva, tak jsem jí řekl vše, co se mi na ní líbí. Byli jsme již značně přiopilí. Přesunuli jsme se do ložnice rodičů, kde jsme se vzájemně začali svlékat. Přitom nám chodily do hlavy úplně stejné myšlenky, které souvisely s běžným životem, například se školou. Když jsme byli oba vysvlečení, tak jsem viděl její kozičky, které byly ještě větší, než se mi zdálo předtím. Seděl jsem na posteli přímo před jejími nohami, které byly mírně roztažené a ukrývaly mezi sebou krásně a čerstvě vyholenou mušličku. Chvilku jsem ji jen sledoval a přitom jsem cítil, jak se mi do penisu nalévá krev a postupně začal stoupat. Když byl můj penis již dostatečně vysoký, tak se mi na něj podívala a řekla: „Můžu si pohrát?“ Byl jsem tak silně vzrušený a řekl jsem jen lehce a tiše: „Áááno.“

Poté uchopila můj penis do svých krásných rukou a začala ho kouřit. Cítil jsem, že svým jazýčkem projíždí všechny místečka na mém ptákovi. Při té její činnosti jsem ji chválil a říkal jí, jak je hezká a pěkně vypracovaná. Když skončila, byl můj penis pevný jak skála a já měl neustále velkou chuť. Překlopil jsem ji na zádíčka, roztáhl nohy a vaginu. Do její přímo roztažené kundičky jsem vložil svůj jazyk, a jakmile tam byl, tak se ozval její krásný, vzdychající hlas. Projížděl jsem její mušličku jazykem a přitom krásně vzdychala. Během své orální činnosti jsem vzal do ruky kondom a na sadil si ho. Nestačil jsem se však divit. Rychle se otevřely dveře a 3 vteřiny na to se objevila v mém pokoji máma. Ani jsem se nezmohl nic říct. Viděla Kristýnku, jak vzdychá, zatímco já jí lížu kundičku. Hrozně jsem se rozklepal. Máma chvilku stála a poté si sedla na postel hned vedle nás.

Já jsem řekl: „Já jen,“ maminka mě přerušila a řekla: „To nic, v tvém věku je sexuální styk normální.“ Když to říkala, tak mě pohladila na stehnech, kde se nacházel můj rychle ochablý pták. Kristýna mezitím seděla na postel úplně ztuhlá. Máma se zeptala, jestli má odejít a já jí řekl, že né a že o tom již stejně ví, tak ať tu zůstane. Přitom jsem osahával matce výstřih mezi prsy jednou rukou a druhou rukou jsem hladil Kristýnce mušličku. Řekl jsem: „Mami stejnak ti nebudu tajit, že mě tvé tělo vzrušuje a rád při masturbaci myslím na tebe.“ Po této větě jsem se otočil na Kristýnu a řekl: „Na tebe taky myslím.“ Kristýna se jen pousmála, zvedla se a dřepla si do kleku, přímo svojí mušličkou nad můj obličej. Slyšel jsem poté jen maminku, jak se svléká a olizuje můj opět rostoucí penis.

Když se úplně postavil, tak mi nasadila nový kondom a začala mým žaludem se lechtat v kundičce. Poté jsem ucítil, jak je celý můj pevný penis v mé mamince a já zatím lízal hluboko Kristýnku. Bohužel to moc dlouho nevydrželo. Rychle jsem začal vzdychat, když se blížil orgasmus, sundal jsem si kondom a rychle jsem vystříkal hodně spermatu na bříško mé maminky. Poté Kristýnka společně s matkou slízaly ze svého těla všechno sperma. Následující hodinu jsme se pořád olizovali. Když Kristýna odešla, tak jsem si znova dal s maminkou pohlavní styk, tentokrát zepředu. Přitom jsem též lízal její bradavky, ze kterých jsem jako malý bumbal a kundičku, ze které jsem vylezl na svět. Nakonec jsem celou noc prospal s maminkou, a když jsme se ráno probudili, rozdali jsme si to znova.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.