Banner

Poprvé u gynekologa

Při vstupu do prvního zaměstnání jsem musela na vstupní prohlídku ke gynekologovi. Byla jsem ještě panna a na prohlídku jsem šla poprvé. Bylo to na velké pražské klinice a sesterna byla společná pro několik vyšetřoven, takže jsem s doktorem byla v místnosti sama. Když zjistil, že jsem panna, očividně jej to vzrušilo.

Samozřejmě jsem napoprvé váhala, jak do křesla vlézt, takže velmi galantně mi pomáhal s rukou na mém stehně. Uložil mi nohy do podpěr a rozevřel je co nejvíc. Cítila jsem chlad na obnaženém poševním vchodu. Dlouho reguloval reflektor, aby mířil přesně mezi mé pysky, a přitom si je prohlížel. Pak mi vetřel mezi pysky chladivý gel a řekl, že je to anestetikum a musíme počkat, až začne působit. Začal mi vysvětlovat, že mám příliš úzkou dírku a nástroje se do mě nevejdou a že mě musí vyšetřit análním otvorem. Nicméně nejdříve, to prý zkusíme pochvou, proto to anestetikum. Byla jsem zděšená. Začal mi zkoumat hymen. Řekl, že jej mám kožovitý a silný a že bude nesnadné jej při prvním styku protrhnout. Rukavici měl jen na pravé ruce, ale hymen roztahoval a prohmatával oběma rukama. Jeho osahávání vulvy mne vzrušilo.

Byla jsem rudá v obličeji a koukala jsem stranou do zdi. Začal prozkoumávat můj úzký poševní vchod prstem. V tu chvíli jsem již značně tekla, čehož si nemohl nevšimnout. Usmíval se a dělal, že zkoumá můj výtok. Vytáhl zvlhčený prst, zkoumal zblízka, čichl si a zeptal se, zda byl můj výtok vždy jako bílek nebo jestli měl někdy jinou barvu. Řekla jsem, že jinou barvu neměl. Odešel ke skříni s nástroji a začal hledat něco úzkého. Mezitím bez zaklepání vešel sanitář v důchodovém věku, přišel k vyšetřovacímu křeslu a zpod mého rozkroku vzal odpadkový koš s použitými rukavicemi, tampony atd. a vysypal do pytle a odešel. Samozřejmě si mou rozevřenou vulvu prohlídl. Doktor již našel, co hledal a přišel zpět ke křeslu. Měl něco jako úzkou lžíci na nazouvání bot. Sednul si na nízkou stoličku s hlavou u mého rozevřeného klína a začal mi nástroj pomalu zasouvat do pochvy.

Jakmile byl vevnitř zažila jsem poprvé v životě křeč v pochvě. Měla jsem pocit, že mi nástroj tlačí na tlusté střevo a že neudržím stolici. Celá jsem se prohla a zaťala pánevní svaly. Doktor nebyl nijak překvapen a uklidňoval mě, že je to normální, že počká a ať zhluboka dýchám. Když křeč povolila, přinesl si druhou „lžíci“ a zasunul ji do pochvy také, takže se obě spojily a vytvořily úzkou nerezovou trubici. Pak nekonečně dlouho cosi čaroval s hlavou u mého rozkroku, jen jsem cítila jeho teplé prsty. Zřejmě odebíral vzorky. Když obě „lžíce“ vytáhl, vzrušeně mi je dal před oči abych viděla, jak jsou obalené hlenem. Začal mi vysvětlovat, že kvůli úzkému otvoru nemůžeme můj poševní hlen odcházet z pochvy a hromadí se uvnitř. Proto ho tolik ulpělo na nástroji. Vzal buničitou vatu a začal mi pečlivě otírat tekoucí vaginu a aby mi hlen nepotřísnil prádlo, vložil mi mezi stehna nemocniční vložku.

Pomohl mi vstát a řekl, že vyšetříme prsa. Byla jsem bez kalhotek i džín, jen v mikině. Vyhrnula jsem si mikinu, ale on mi ostrým hlasem přikázal ji sundat. Takže jsem před ním zůstala úplně nahá! Strašně jsem se styděla, navíc jsem mezi stehny svírala obrovskou neforemnou nemocniční vložku. Nekonečně dlouho mi prohmatával oba prsy a pak mi dával školení, jak si doma dělat samovyšetření. Cítila jsem, jak se vzrušením potím a má pochva zkrápí vložku. Musel můj vzrušený pocit cítit. Usmíval se. V tu chvíli vešel do vyšetřovny jiný doktor a zeptal se, kdy budeme končit, že vyšetřovnu potřebuje. Přitom hleděl na obrovskou bílou vložku v mém nahém rozkroku. Můj doktor mi dovolil odejít s tím, že mám přijít za 14 dnů pro výsledky a na vyšetření ultrazvukem. Ačkoliv bylo vyšetření velmi vzrušující zážitek, už jsem k tomuhle doktorovi nikdy nešla. I když občas lituji...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.