Banner

Poprvé uvnitř mamči 2 - akce

... znamenalo to, že mamku musím připravit. Pořádně jsem si naslinil ukazováček a pomalu jsem ho zasouval do mamky. Dělal jsem to opravdu jemně, protože jsem se bál, aby se neprobudila. Celou proceduru jsem opakoval asi pětkrát, abych si byl jistý, že je mamka dostatečně připravená na průnik. Potom jsem do ní strčil ještě dva prsty a mamka nijak nereagovala.

Poprvé uvnitř mamči 2 - akce

To mi signalizovalo, když zvládla dva prsty, takže zvládne v sobě mít i moje péro. Nakonec jsem jí ještě párkrát naslinil mezi stydkými pysky a věděl jsem, že je čas, abych provedl průnik. Kleknul jsem si mezi její široce roztažené nohy a nejdříve jsem chtěl, abych se svoji stydkou kostí dotknul jejích kalhotek, abych si byl jistý, že ho můžu celého do ní zasunout. Celkem mě překvapilo, že i když jsem si myslel, že jsem ji kvalitně roztáhnul, tak stále bylo mezi jejíma kalhotkama a mnou pár centimetrů prostoru. Musel jsem tedy opatrně pohybovat boky a roztahovat ji ještě více, až se, po asi minutě, setkaly naše pánve.

Poté jsem z trenýrek vytáhl svého ptáka, opatrně jí odtáhl kalhotky na stranu a pomalu nasměřoval svůj žalud do její chlupaté pipiny. Problémem však bylo, že jsem do ní dostal jenom žalud, ale nemohl jsem do ní dál proniknout. Nejdříve jsem si říkal, že to takhle stačí a že mi stačí si užívat to, že mám na žaludu její šťávy, ale já chtěl, abych přišel o panictví úplně. Říkal jsem si, že mamka není úplně připravená a že ji musím ještě více naslinit. Sedl jsem si před její pipinu a pomalu jsem opakoval celou proceduru, takže jsem jí ještě více naslinil pipinu a pořádně ji vyprsťoval. Taky jsem si naslinil svého ptáka a tentokrát jsem si přetáhl předkožku, protože jsem si říkal, že to pomůže při průniku.

Nastal tedy pokus číslo dvě a já si opět klekl mezi mamčiny nohy a nasměřoval ho do ní. Opět mi to moc nešlo, do ní proniknout, a tak jsem asi po minutě dal ptáka více dolů k jejímu zadečku a pomalu přitlačil. V tom se stalo něco neskutečného a já začal do mamky pomalu pronikat. Byl to opravdu nádherný pocit a cítil jsem, jako kdybych pronikal do vlhkého nekonečného tunelu. Cítil jsem, jak mi srdce bije v krku a jak se mi z euforie točí hlava. Kritický moment nastal, když ho měla mamka v sobě asi půlku, tak mně najednou začala silně tisknout stehny. Nevěděl jsem, co mám dělat, protože tohle bych vysvětloval opravdu blbě. Měl jsem tedy na vybranou celou akci ukončit, vyndat ho z mamky, utéct do koupelny a počkat, až se prospí. Naštěstí jsem zůstal nehybně klečet mezi jejíma nohama a čekal jsem, až stisk jejich stehen ustoupí. Po asi třiceti sekundách stisk povolil a já jsem mohl pokračovat v průniku. Nakonec se mi ho povedlo do ní dostat asi 15 centimetrů a mamka přitom hluboce spala.

Byl jsem tehdy v absolutní euforii a v hlavě se mi začaly honit nejrůznější myšlenky. Na jednu stranu jsem byl hrozně šťastný, že jsem přišel o panictví, ale na stranu druhou jsem měl obavu, co z toho si mamka bude pamatovat a jaké dopady to může mít na náš vztah. Taky jsem si říkal, jak to budu vnímat později, že jsem přišel o panictví s vlastní mamkou, a navíc ne moc košer způsobem, kdy jsem jí v podstatě znásilnil. Teď jsem to ale nechtěl moc řešit a spíše jsem si užíval pohledu na moji spící mamku, jak má v sobě vlastního syna a užíval si krásné pocity její vlhké pipiny, která obepínala mého ptáka a já se nemohl nabažit pohledu mezi její nohy, kde jsem viděl její posunuté bílé kalhotky s pavučinkou a vedle nich mého ptáka, který byl hluboko uvnitř.

Po asi 20 minutách, kdy jsem se díval na televizi a užíval si pocit, jaké je to být uvnitř ženy jsem si říkal, že bych se chtěl udělat, ale nechtěl jsem zanechat stopy na koberci nebo prostěradle, takže jsem si musel dojít pro ručník. Opatrně jsem ho z mamky začal vyndávat, což mi připadalo, že to trvá celou věčnost a byl to nádherný pocit cítit, jak mi stěny její pipiny dělaly dobře. Jak jsem ho vyndal, tak jsem slyšel hlasité mlasknutí, které bylo způsobeno podtlakem. Díval jsem se na svého ptáka a líbilo se mi, jak byl celý mokrý od mamčiných šťáv a na žaludu jsem mohl vidět její bílou mrdku, kterou jsem okamžitě ochutnal. Došel jsem si do skříně pro ručník a dal si ho pod nohy a připravil se na svůj druhý zásun.

Tentokrát to šlo o poznání lépe, akorát mamka mě, opět ve stejném místě, začala tisknout stehny, ale tentokrát to bylo asi na deset vteřin. Asi deset minut jsem si opět užíval toho pocitu mít ho konečně v pipině a poté jsem si začal představovat svoji spolužačku a že to s ní musí být podobné. Začal jsem pomalu přirážet, ale jenom tak, aby se mamka neprobudila. Asi centimetr sem a tam. Po asi minutě jsem cítil, že budu stříkat a pomalu jsem ho začal z mamky vytahovat. Naštěstí jsem to stihnul na poslední chvíli a začal jsem stříkat do připraveného ručníku. Byl to tehdy asi můj nejsilnější orgasmus v životě a já si užíval, že konečně nejsem panic.

Poté jsem vzal ručník a odešel do koupelny. Moje mamka tehdy zůstala na hraně postele se široce roztaženýma nohama. V koupelně jsem se udělal ještě jednou za pomocí mamčiných šťáv. Jediný problém byl, že mamka po těch sedmi pivech byla už celkem prochcaná, takže jsem cítil lehký pach na mém péru, což mě ale tehdy hodně vzrušovalo a udělal jsem se podruhé. Potom jsem se osprchoval a znovu jsem se vrátil k mamce. Kupodivu mamka ležela ve stejné pozici, jako když jsem odešel do koupelny a já si ji naposled mohl prohlédnout. Tentokrát byla však její kundička větší než předtím a byl jsem hrozně šťastný, že jsem mohl být jedním z mála vyvolených, kteří do ní mohli proniknout.

Potom jsem mamce dal opatrně nohy k sobě, jemně jsem jí zvednul nohy a přetočil ji tak, aby měla nohy a celé tělo na posteli a přikryl jsem ji peřinou. Díval jsem se potom na televizi a překvapilo mě, že se mamka otočila na bok, otevřela oči a začala mě beze slov hladit po hlavě. Druhý den ráno jsem byl hrozně nervózní, jestli si mamka něco pamatuje nebo ne, ale naštěstí to zahrála do autu, že se mě začala ptát, jak jsme přišli domů. Pořád ale přemýšlím nad tím, jestli třeba druhý den něco necítila, nebo jestli jenom nepředstírala, že spí a doteď si nedovedu odpovědět na otázku, jestli o tom ví nebo ne.

Související povídky

Poprvé uvnitř mamči 1 - příprava

Poprvé uvnitř mamči 1 - příprava

Tato příhoda má počátky, kdy mi bylo 13 let a tehdy jsem slyšel mamku se milovat s jejím bývalým přítelem. Tehdy mě hrozně vzrušovalo, že má mamka pěkné pocity, ale zároveň jsem žárlil, že jsem to nemohl být já, který to s ní dělá. Jednoho dne přítel nebyl doma a mamka tehdy spala na boku a jednu nohu měla od sebe, takže jsem měl krásný výhled na její kalhotky.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.